Nejnáročnější sport

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 18. 2. 2007 21:28

ConPower: Já si dělal také na boardu samostudium :wink: ... a druhý den, když jsem lezl na vlek, tak nějaký učitel snowboardové školy řikal těm klukum, ať se na mě podívají, jak se to dělá :D ... když si na to vzpomenu, směju se ještě dnes :D ... jinak ten první den s bolestí rukou, nohou, zad apod. - souhlasim :x :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 2. 2007 20:54

To jo, nebyla to až taková hrlza, po hoďce držkopádů už to šlo, i když jsem párkrát zahranil prostě úplně opačnou hranou a nabil si hubu. Jednou jsem přibržďoval takovým tím klasickým způsobem, abys hned tak mohl spadnout na zadek, ale co svět nechtěl, postavil se mi do cesty obrovský zledovatělý kousek a můžete si domyslet, jak to dopadlo. :D Pěkně jsem přepadl. :-P Zpočátku byla nejhorší bolest v zápěstí levé ruky, teď je to zadek, pořád si musím sedat hodně opatrně. :)

Ale jsem na sebe hrdý. :D
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod F3nd3r 24. 2. 2007 22:59

Jako osobne se zastavam boxu a freefightu, to je fakt makačka, ono dostat pár ran do škopku stojí člověka hodně síli a ještě tam neustále stepovat je celkem na fyzičku. Jinak si myslim, že ten Ironman je nepochybně makačka a trochu bych na to navazal zavodem Eco Challenge, kde je to ale asi nejvíc o psychice ale rozhodně tim nezlehčuju fyzickou stránku, která se tam musí předvést. Dokončí to tam tak 1/4 týmu(nejsem si jistý). Je to celkem drsný, sem tam viděl, že si chlapík propíchl větví plíci v džungli, čili nic moc nebo tam taky chlápkovi odešli v poslední etapě obě achylovky, takže taky nic moc no.
F3nd3r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JozefV 27. 6. 2007 19:32

upratovanie :lol:
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Aleq 30. 6. 2007 00:17

Sprint, veslovani.
Aleq
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David P. 30. 6. 2007 01:36

Triatlon, jednoznačně. Pokud tedy bereme "standardní" sporty a ne nějaké extrémy. Klasický triatlon, to je 3,8 km plavání, 180 km na kole a maraton nakonec. To vše na jeden zátah, bez jediné přestávky. Nejlepší borci to zvládnou osm hodin, většina smrtelníků by upadla do mdlob po absolvování jediné z těchto tří disciplín...
David P.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staubein 30. 6. 2007 07:30

Urcit nejtezsi sport je dost tezky, ale takovz zavod v extremnich sportech kde je zahul kazda disciplina a vse to jde dohromady za sebou je myslim makacka pekna. u nas se jezdi treba http://www.adventurerace.cz. Delka zavodu 360 km, limit 3 dny, nejrychlejsi tymy pribehnou po dvou dnech.(v zavodech mistrovstvi sveta ale treba 7 dni a kolem tisice km). Navic se sklada z behu, raftu, divoky vody, horolezeni, jizdy na kole, plavani, dlouhejch a narocnejch treku atd. Jde se v teamu po 4, ale vsichni delaj vse a kdyz jeden odpadne, konci cely team. Predloni na ceskym adventurerace spal viteznej team za celej zavod asi ctvrt hodiny:) To mi prijde docela drsnej sport
StauBein
staubein
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dengalden 30. 6. 2007 08:13

A co triatlon ? Takovej Hawajskej iron man, či pouštní maraton :shock:

Ale všeobecně nechápu proč si ničit zdraví, za extrémnímy výkony ale zas z druhé strany je obdivuju.
Dengalden
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charmer 30. 6. 2007 08:32

Tak řekl bych že obecně platí že mezi nejnáročnější sporty patří triatlon a cyklistika. závody jsou náročné, ale to je jen za odměnu... důležité jsou několika hodinové tréninky při různých "intenzitách" vyžadující nejen sílu a vytrvalost, ale hlavně naučit tělo spořit kyslíkem a energií. Proto se cyklistou nikdo nestane za dva roky, ale stabilní vysoká výkonnost je až po pár desítkách tisíců kilometrů. takže to je můj názor :) Ostatně všechny sporty na vrcholové úrovni vyžadují 100% nasazení a vůli a morálku.
charmer
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mogon 30. 6. 2007 09:30

jednoznacne plavanie, volne lezenie... proste sporty kde zapajas cele telo a vsetky svaly su v neustalom pohybe.
skus hodinu v kuse plavat alebo boulderovat.
Mogon
Čtenář

Odeslat příspěvekod Frankenstein... 30. 6. 2007 09:54

MarkFX píše:
morpheus_cz píše:Hodne narocny je treba veslovani. Jinak zavod Iron Man kde se nejdriv plave asi 3,5 km, pak se jede na kole 180 km a pak jeste maraton muze byt taky dobra drina.(ty vzdalenosti nevim presne)

Ano správně, konečně sme objevili nejnáročnější sport a tím je ab]Triatlon[/b]!!! už vidím kdo z nás by si dal 4 km plavání, pak těch 180km na kole a hned nato běžet maraton (42 km)... Tyhle lidi obdivuju!!! :!:s/quote]


Jasne, souhlasim, sam jsem zkusil triatlon(ne teda dlouhej, zatim :twisted: ) a je to masaz, ale stejne si myslim, ze mnohem narocnejsi je vylezt na nejakou VYSOKOU horu, kdyz se neco stane, tak ste hooodne daleko od civilizace, takze ty lidi jsou asi pod velkym tlakem
Frankenstein...
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mogon 30. 6. 2007 12:40

Frankenstein... píše:ste hooodne daleko od civilizace, takze ty lidi jsou asi pod velkym tlakem
s tym by som nesuhlasil. nad 7000 metrov je dost malo kyslika, takze mozog funguje tak na polovicu. clovek je proste rad ze dava jednu nohu pred druhu.
Mogon
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 30. 6. 2007 13:28

Dengalden píše:A co triatlon ? Takovej Hawajskej iron man, či pouštní maraton :shock:

Ale všeobecně nechápu proč si ničit zdraví, za extrémnímy výkony ale zas z druhé strany je obdivuju. /quote]


S tim Iron manem souhlasim, ten kdo to zvládne je opravdovej borec, plno lidí by mělo problém zvládnout i jen jednu disciplínu
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 30. 6. 2007 13:36

Pro mě je nejnáročnější sport dojít z hospody domů. Dost často se stává, že ani domu nedojdu. Někdy se dokonce plazím po čtyřech. Velmi náročné jak psychicky tak fyzicky.
Anonymous

Odeslat příspěvekod mbing 30. 6. 2007 13:37

Bych Tě chtěl vidět. :eh
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků