Liga Mistrů, pohár UEFA - a vše okolo

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod scater 26. 11. 2008 21:02

Je to zadáčo, hodim to sem http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports , zvolíte sport, zápas (jde to dělit i podle soutěží) vybrat si stanici - pod ní jsou napsaný druhy přenosu - media player - přímo v prohlížeči, potřeba jen WMP , Sopcast apod. - různý programy na internetovou televizi, do něj se nahraje adresa přenosu a přes něj se díváte. Sopcast určitě doporučuju stáhnout, je to podle mě nejrozšířenější, u ostatních je to jak kdo chce. UUSee sem našel jen snad čínsky takže pro mě ztrácí význam.
zrovna koukám na Barcelona - Sporting protože chci vidět pěknej fotbal. 18. minuta 2:0 : )
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 27. 11. 2008 22:24

Liga Mistrů zajímavá, spoustu zajímavých výsledků. Musel jsem roztrhat tiket a zařekl jsem se, že se snad na fotbal přestanu sázet, protože jsem měl všeho po krk :lol: ...

Měl jsem vsazeno :
Cluj 1:3 AS Řím - vyšlo,
Famagusta 2:2 Brémy - vyšlo
Liverpool 1:0 Marseille - vyšlo
Shachtar Donětsk 5:0 Basilej - vyšlo
ale pak toto:
Bordeaux 1:1 Chelsea - nevyšlo, měl jsem výhru Che
Inter 0:1 Panathiakos - nevyšlo, měl jsem výhru Interu
Che ve skupině měla na Bordeaux bod náskok, tak jsem si říkal, že potřebuje vyhrát, ale ne, Che si pokračuje ve svých remízách jako v Premier League, v poslední době jsem už opravdu znechucen její hrou ... ze zajištěné obrany po celých 90min. se dostanou do jedné šance ...
A Inter opravdu překvapil, kdo trochu sleduje fotbal, tak nevím, co k tomu říci ...

Chtěl jsem na tiket ještě přihodit výhru Barcy a Athletika, ale říkal jsem si, že bych měl vsazeno na všechny zápasy a je toho dost :D a oba vyšly :(
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AliGiro 29. 11. 2008 16:21

scateer:dík
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 7. 5. 2009 12:18

Sleduje ještě?

Já se včera málem zvencnul :) Che 1:1 Barca
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 6. 2009 16:56

Barca vyhrála zaslouženě. V téhle sezóně byla nejlepší. I když proti Chelsea to měla nahnutý
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 8. 6. 2009 22:00

V zápase s Chelsea vyhrát neměla, ve finále to už bylo jiné :) Tam jsem jí to přál a i si to zasloužila :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 29. 7. 2009 21:16

Viděli jste včera předkolo LM Sparta vs. Panathinaikos? Já viděl cca 20min, ale Sparta, ač ji moc nemusím se mi opravdu líbila a Řeky solidně vymazala ze hřiště :) Ještě uhrát odvetu, budu jim držet palce, potřebujeme nějaký tým v LM!

Zatímco dneska Slavia docela zklamala, 0:0 v Tiraspolu a podle on-line reportáží byla horší než domácí tým :(
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 8. 2009 08:04

Sparta hrála výborně! Už dlouho jsem neměl z jejího výkonu na hřišti takovou radost, naposledy snad ještě za Hřebíka :)

Slavii jsem neviděl, ale podle zpráv bída. Potěšila Olomouc.
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 1. 8. 2009 16:02

ou zid repka zranen to se projevi
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 3. 8. 2009 10:51

Olomouc potěšila a překvapila :) Doufám, že v klidu dohrají domácí zápas a budou se připravovat dále :)

Řepka bude Spartě hodně chybět, dokonce i já, "antiSparťan" mu přeji, aby se al do hromady a na horké řecké půdě nastoupil :) Určitě by to byla pro většinu hráčů velká vzpruha, protože před atmosférou, která bude zřejmě v Aténách panovat většina z hráčů Sparty nikdy nehrála!

Ohledně Slavie, ukáže se prostě doma, buď dá gol nebo si ho nechá dát a bude konec ...

Ať postoupí kdo postoupí, hlavně potřebujeme další bodíky do koeficientu ;) :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 4. 8. 2009 18:53

Sparta nakonec dneska v televizi bude (na ČT4), tak to uvidíme... no jsem zvědav. Větší šanci už proti Panathinaikos asi nikdy mít nebude :)

Slavia postoupit musí. Když prohraje s těma mongolama (či odkud to jsou), to by bylo smutný. A to říkám já, antislávista :D

Liberec a Olomouc snad projdou v pohodě dál
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 4. 8. 2009 20:34

tak prisel sem kolem 20minuty a repka je tam zakopana ve vlastnim uzemi jak chelsea a repka ji chybi jeste petkrat vic nez sem musel. Totalne nedokazou ubranit cisseseho a po polocase zaslouzene 1:0 po primem kopu (na strely 11:1 a 9:1)......blazek mel docela obcas stesti takze ze to je jedna nula je taky docela dobra moznost pro spartu, mohlo to klidne byt 3:0 a nikdo by nic nerek

edit: OSTUDA!!!!!!!! ...ten treti gol omg......repka jednou chybi a sparta v haji
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 5. 8. 2009 09:52

Já se po druhém gólu sebral a odešel z hospody na vzduch :D

Tragedie a zároveň smůla, Sparta nepředvedla nic, ale kdyby jí tam v prvním poločase spadla parádní Bergerova rána, mohlo to být vše jinak :(

Tak Slavia dnes prostě musí :(
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 5. 8. 2009 13:07

Bída, ale když si nedokážou ani rozumně přihrát, to potom nejde. A přitom na to měli, ty šance Bergera a Kaloudy nebyly zase tak náhodný. Jenže začít hrát v 85. minutě je pozdě.

Tak uvidímě jak dnes Slavie..
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 8. 2009 17:10

tak pozitivni na tom je ze hur nez sparta uz hrat nemuze

ahhah tak taky vypadla 1-1 ....dobry jeste par min pred koncem vedly 1-0 a takhle to zas vylepsej.....
ben.wallace
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka