Liga Mistrů, pohár UEFA - a vše okolo

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 5. 2008 22:13

jn Lubošek :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 5. 2008 22:32

chelsea ma kapitana na svym miste :-D

no tak Manchester si to dal no :D lol
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Breaker 21. 5. 2008 22:35

Terry, R.I.P. bro. :D :D
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod Předseda 21. 5. 2008 22:35

Celkem jsem to Čechoj přál.. jako vyhru :)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 5. 2008 22:36

Breaker píše:Terry, R.I.P. bro. :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=6INbAW3gyKo :mrgreen:
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Lukecz 21. 5. 2008 22:55

No stačilo, příští rok zas bude pohár zpátky u Makarónů :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod includes 22. 5. 2008 13:36

Manchester United 1:1 Chelsea, 6:5 na pen.
Prý finále nejprestižnější týmové soutěže ...

1.poločas: Očekával jsem taktickou bitvu, moc jsem se nemýlil, prvních 25min bylo z pohledu fotbalu naprosto tragických, hrůza, vypadalo to jako krajský přebor, který hraji i já osobně. Bum pryč, sem tam na sebe vezme někdo odpovědnost, udělá kliku a přihraje ... špatně, na nohu protihráče. Gól C.Ronalda z 26min začal se zápasem aspoň něco dělat, očekával jsem od Chelsea otevření obrany a podporování Drogby v útoku, ale ono se nic nezměnilo. Didier Drogba mezi zformovanou obranou Man Utd neměl šanci, míč na zem nedostal za celý první poločas snad ani jednou a když už vyhrál vzdušný souboj, tak mu nešel nikdo na pomoc = další snadný míč pro Man Utd. Ale štěstěna se k hráčům Blues obrátila čelem v 45min, kdy Lampard usměrnil míč nad Van der Sara, který při vyběhnutí uklouzl.Líbilo se mi gesto Franka, který gól daroval nedávno zesnulé matce.

2.poločas: Druhý poločas začal naprosto opačně než první skončil, Chelsea přehrávala Man Utd hlavně v záloze, kterou pak Ferguson stáhl na 5 hráčů. Druhý poločas byl dost o taktice a chvílemi se mi zdálo, že už hráči hrají na prodloužení. Man Utd vylekal Drogba, který trefil prakticky z kroku tyč, pokud by míč šel do branky, dle mě by Van der Sar na míč nedosáhl. Jinak z druhého poločasu není snad více věcí, které komentovat.

Extra time: Hned na začátku prodloužení měl šanci Lampard, který bohužel trefil levačkou břevno. O pár minut později na druhé straně měl stoprocentní golovou šanci Giggs, ale Terry vyhlavičkoval jeho střelu a tím zachránil Chelsea od jasného golu.

Pěkná mela se strhla chvíli po začátku druhého dílu nastavení, hráči Che zakopli míč. Po vhazování Tevez zakopl míč k praporku, tím pro Man Utd zajistil území, protože většina týmu se přesouvala na půli Chelsea a to se hráčům Che nelíbilo a strhlase pěkná potyčka. Drogba dostal červenou kartu za facku Vidičovi, takovýto profesionální hráč by měl udržet své nervy na uzdě. Ale poté se Vidič k Drogbovi cpal, že by mu jí snad vrátil. Sám měl už žlutou kartu a podle mne měl dostat druhou a opustit hřiště též. Nestalo se a zápas se dohrál.

Co říci na penalty, to je už vabank, dáš nedáš ... Petr Čech skvěle vystihl střelu C.Ronalda a Che byla blížko postupu, bohužel při poslední penaltě Terry uklouzl a trefil jen tyč, v 7.serii Van der Sar chytl penaltu Anelkovi a bylo rozhodnuto.

Trávník: Hrůza, trávník měl být položen už před jakou dobou, aby si dostatečně sedl. Po 90min bylo krásně vidět, jak je vytrhaný.

Rozhodčí: Pana Michela mám rád, ale ať si povídá kdo co chce, tento zápas nezvládl. Zajímalo by mě, jak ho hodnotila UEFA.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snowboarder 22. 5. 2008 15:51

no, tak... penalty už nemají nic společného s fotbalem, je to vabank, loterie, a osud kdo to náhodou někdy chytne...
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 5. 2008 15:56

Fandil jsem ManU, takže spokojenost :) Jako samozřejmě přál jsem to taky Čechovi, ale jinak je Chelsea velmi nesympatickej tým
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 22. 5. 2008 18:00

Se dalo cekat ze pokud budou penalty ze Manu vyhraje, pac petr cech az na jednu vyjimku penalty absoluten chytat neumi....Take jsem fandil Manu a take nemam chelsea moc v lasce takze spokojenost nejvetsi..nevidel jsem prodlouzeni a jinak asi jen pul zapasu ponevadz sem chytil behavku skoro :mrgreen: takze trochu smulu......podle toho co sem videl byla chelsea asi trochu lepsi ale jeji gol byl super stastny takze muzou byt radi ze vubec bylo prodlouzeni. Tedda tim ze chelsea byla lepsi myslim druhy polocas ......co se tyce rozhodciho tak ten to moc nedaval :-D
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 16. 9. 2008 19:09

Není to dávno, co skončil minulý ročník a dneska začíná LM zas :)
Už se těším, vsazeno a konečně po EURU zase pořádný fotbal v tv :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod scater 6. 11. 2008 22:40

Tak Slavia - Aston Villa 0:1
Skvělej zápas. O druhym poločase si ani neškrtli, ale gol jsme nedali : ( Zato oni hodně hloupej a ještě odrazem. Myslim, že 1 bod jsme si zasloužili. Ale pokud si někdo myslel že uděláme českýmu fotbalu ostudu tak se spletl
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 7. 11. 2008 00:58

Bohužel jsem neviděl :( Ale je to škoda.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod scater 8. 11. 2008 10:23

já měl štěstí že sem objevil jednu stránku na netu, kde jsou zápasy ligy mistrů a UEFA live.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod AliGiro 23. 11. 2008 20:59

scater: jestli to je zadara, nemohl by si mi písnout do SZ tu adresu, dík
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka