Formule 1

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 9. 2009 08:33

z F1 se stala neskutecna parodie...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 9. 2009 18:59

Já nevím, už mě to taky ani pořádně netáhne, dřív jsem sledoval i kvaldy, dneska se podívám jen na ně a na samotnou VC už pak mnohdy ani ne. Už mi tyhle věci kolem lezou krkem.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MgX 2. 9. 2009 20:22

jannnn + snowboarder souhlas. Prostě jak zjistím, že se někde ve sportu fixluje, a to ve velkém ... přestávám mít chuť jej sledovat.

Asi jsem moc starý, nebo konzervativní, ale já to prostě nechápu - když sportuji, či něco dělám ... snažím se a taky hraji - FÉR. Neměl bych pak dobrý pocit z případného vítězství.

Vím, jde jim o prachy, ale .... Nejlepší by bylo, když by se diváci domluvili a houfně bojkotovali sledování F1 ... kucí by přišli o reklamu, o prachy a mohli by jít závodit s kačerem do vany :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 9. 2009 23:22

MgX: Takže s oblibou nesleduješ žádný sport? Já formule sleduji stále a sledovat budu.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 9. 2009 23:32

Já jsem na tom podobně jako Snowboarder. Už na to nekoukám ani kvůli Buttonovi. A tyhle aféry kolem, to je už jenom komedie..
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 9. 2009 11:20

ou fisichella s KERS tak to bude mazec :-D
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 5. 9. 2009 21:01

Jack111 píše:MgX: Takže s oblibou nesleduješ žádný sport? Já formule sleduji stále a sledovat budu.

Ano ... fotbal jsem opustil poměrně dávno (myslím pravidelnější sledování). Hokej „po očku“ , a to hlavně MS. V poslední době jsem koukal na formule ... a aféry mě přestávají bavit. Tudíž mrknu na start ... pár kol a když není nic zajímavého ...končím - následně si jen pročtu výsledky na netu.

Občas se dívám na golf, nohejbal (bývá velmi málo).

Sorry za OT.

ben.wallace
ano „Físa“ je tahákem .... :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod includes 10. 9. 2009 18:30

Co na to říci?
http://moto.sport.cz/moto/formule/formu ... nault.html

Jinak, ten Badoer je také teda exot ;)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JSzu 10. 9. 2009 19:30

JSzu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 16. 9. 2009 20:06

Flavio a Pat Symonds opouštějí tým, stáj se přiznala k podváděni při závodě v Singapuru. To je z ostudy přímo kabát:

http://formule1.auto.cz/novinky/briator ... nault.html
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 9. 2009 22:36

4honza: Nikde jsem ještě nečetl a není to ani v tomto článku, že by se stáj přiznala k podvodu. :pozor
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 9. 2009 06:34

A jak rozumis tomuhle v podtitulku?

"Meeting s FIA ani nezačal a u Renaultu začínají padat hlavy, stáj se totiž přiznala. "

Mluvi se tam o vysetrovani zavodu v Singapuru, ktere vysetruje FIA. Z kontextu vyplyva, ze se priznala k tomu, z ceho byla obvinena a vysetrovana.

Pripadne clanek na idnesu:

http://sport.idnes.cz/renault-priznal-u ... ormule_rou

"Renault přiznal úmyslnou nehodu Piqueta."

Umyslna nehoda, tak jak ji naplanovali v Renaultu je (alespon dle mne) podvod.
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 9. 2009 15:55

4honza: Opakuji. Nikde se tam nepíše, že se stáj k něčemu přiznala. Představitelé stáje uvedli, že nijak nezpochybní obvinění Mezinárodní automobilové federace (FIA)... Kde se tam přiznávají? Titulek je bulvární, v článku se píše o přiznání pouze jako domněnce (logické) novináře.

Sice je to velice už skoro tutovka, už jen díky jejich krokům a slovům, ale tým ještě chybu nepřiznal.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 9. 2009 08:33

Vlastně máš pravdu, chlapské slovo typu "podváděli jsme, čekáme trest, protože pravidla se mají dodržovat" z úst Renaultu nezaznělo. Pokud se bavíme o tom, že Renault vydal určité PR prohlášení (které pak interpretovaly média), tak z toho to musí být jasné, že je to nepřímé přiznání viny bez toho chlapského slova, vzhledem k rétorice, kterou vypouštěli předtím a kterou nasadili teď, plus hrozili soudem Piquetovi do patnáctého kolena :-)

"Dobrovolný" odchod dvou nejvyšších šarží v závodním týmu je jenom potvrzením toho, že chtějí zmírnit následky trestu, který již očekávají.
4honza
Datel roku 2009

Předchozí stránkaDalší stránka