Formule 1

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ben.wallace 4. 8. 2009 13:39

jj coz je v prepoctu tech 25 mil korun......no ale ja sem hlavne zvedavej jak se mu zacne darit na zacatku kdyz to vlastne nebude mit ani poradne otestovany pac wiliams to zamit takze je to uz fuk. Ze zacatku to bude mit dost tezky, tak ale snad se dostane do formy, casem o nej strach nemam a ostudu si urcite neudela. I kdyby si tu ostudu udelal tak zas vydela formuli nakej ten milionek dolaru navic tak co
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 4. 8. 2009 15:40

Euro k dnešnímu dni je cca 25,88, tzn. 2 mil. eur by mělo být něco málo přes 50 mega, ne? :) Nemají na tom sportu nějakou chybku? ;)

// Koukám, už to změnili :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ben.wallace 4. 8. 2009 17:08

aha tak to se omlouvam moje chyba.....ja sem to totiz neprepocitaval a hned opsal z moji pameti co vim ze sem tam cet (coz mi neni podobny normalne si takovyhle veci prepocitavam protoze me to bavi.d)
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 5. 8. 2009 09:53

V pohodě, jen jsem si musel rejpnout ;)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 8. 2009 17:11

tak massa uz je doma a leci se tam.......neska sem poprvy na zivo (v tv) videl to jeho zraneni a vypada to docela drsne, par cm (ani ne) vedle a moh mit po oku. jeste ma docela stesti v nestesti
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 11. 8. 2009 11:44

4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod ben.wallace 11. 8. 2009 12:26

j ted sem to cet ......je to v pytli......timpadem se na to aspon nemusim koukat :-D
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 19. 8. 2009 15:21

Velká škoda, byl jsem pracovně mimo, tak jsem to jen slyšel někde v rádiu, škoda ... mohla se zase k F1 upřít velká pozornost
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 20. 8. 2009 13:11

V nové sezóně formule 1 bude při závodech zakázáno tankování
http://moto.sport.cz/moto/formule/formu ... ovani.html
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ben.wallace 20. 8. 2009 17:38

hm tak to bude zajimavy.........to sem na to docela zvedavej jestli se to nak projevi (a podle me jo) , protoze nekteri jezdci to delaji/avaly tak ze si nechavali nacepovat min aby byli lehci/rychlejsi......nechci rict, jestli to je spatna/dobra volba, to ukazecas
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 26. 8. 2009 21:32

Proč probůh? Aby to byla ještě větší nuda než je to teď?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 26. 8. 2009 23:24

Kvuli ekologii. Jezdci budou jezdit pomaleji aby vubec dojeli do cile a vyznamne se tim snizi emise sklenikovych plynu, cim se zasadi smrtelna rana globalnimu oteplovani.

Tohle je stejne jenom docasne reseni, nez bude zaveden pohon solarnimi clanky a formule budou vyrobene z recyklovanych PET lahvi. :mrgreen:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 27. 8. 2009 07:23

A okruhy se budou stavět z kopce, aby aspoň někdo do cíle dojel...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 1. 9. 2009 18:55

Jsem zvědav, jak dopadne další aféra ohledně stáje Renault :hm
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod JSzu 1. 9. 2009 23:25

No nevim, po zavode jsem si myslel, ze umyslne nabourani Nelsona je blbost, ale potom, co jsem jsem videl toto (Piquet se roztocil v zahrivacim kole podobne jako pozdeji v zavode, ale tady to bylo bez nasledku), tak myslim, ze to neni nemozne.
JSzu
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka