Formule 1

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod game_over 12. 3. 2006 10:25

Tak to za pár hodin opět vypukne :oboze :tleskani , koho typujete na vítěze první velké ceny a kdo podle vás bude mistr světa, to zas bude krásnej flame :) já doufám že to letos bude Pán Formule 1- Návrat Krále a mohl by i získat 100. vítězství
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 12. 3. 2006 12:11

Kral F1? Myslis ze vstane z mrtvych Ayrton Senna?? Nebo myslis toho paprdu co kdyz nema o dve tridy lepsi auto tak jezdi jak babicka do Teska? /chtel si flame, mas ho mit/

Uprimne se spis bojim vysilani na Nove. Zaplat pambuh, ze tam neni ten flekatej z kolotoce. Ale uvidime.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 12. 3. 2006 17:48

no tak jsem prvni zavod uspesne zaspal :oops: :( . doufam a myslim, ze letos to nebude tak jednoznacny, jak tomu bylo v minulich letech. snad se bude na co koukat
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 3. 2006 18:53

Tak jsem se díval :mrgreen: , Alonso mě opět mile překvapil...co vás?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 12. 3. 2006 19:27

Závod se mi dost líbil, MSCH sice nevyhrál ale snad je to ukázka že Ferrari je zpět, Rosbergovi Jr. to jelo velmi dobře a docela sem měl strach jak to nova zvládne a byl sem velmi příjemně překvapen úrovní jakou předvedli prima se nemůže vůbec srovnávat
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 12. 3. 2006 21:33

Nemel jsem sanci to sledovat cele pozorne, ale je pravda, ze Nova prijemne prekvapila. Asi tomu hodne pomohl Pavel Turek. Vi o cem mluvi.
K zavodu: Prekvapil me Raikkonen, Ferrari ma asi zase konkurence schopna auta. Skoda ze si to Alonso s Dedkem nerozdali primo, ale Alonso ho predjel v boxu...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 3. 2006 00:20

Taky jsem koukal skoda, ze mel Kimi smulu v kvalifikaci..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 17. 3. 2006 17:14

Hernajs! Parchanti! Letos se nejede VC Belgie!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 17. 3. 2006 23:15

Opět se pojede příští rok není se čeho bát VC Belgie se zas pojede
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 3. 2006 09:36

game_over: A nevis proc se letos nejede?
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 18. 3. 2006 10:10

Kvůli pěnězum, pořadatelé myslim nesehnaly potřebný peníze :? :(
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 3. 2006 10:15

Tak to jsem zvedavej, kde chteji sehnat penize pristi rok. Vzhledem k tomu ze se ma jet VC Ruska... A zavody pribyvat asi moc nebudou :-/
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 18. 3. 2006 14:16

nevím, prý bud Mosley nebo Ecclstone se o to postarají tak že se za rok opět pojede
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 3. 2006 15:43

Ale na druhou stranu rikaji, ze chteji zmensit pocet VC... A chteji pridat Moskvu... Tady neco hapruje...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 18. 3. 2006 17:31

To je možný, ale taky vem v úvahu že se v Německu a Itálii se jezdí dvě VC a je to trochu zbytečný...
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků