Formule 1

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 6. 4. 2009 18:35

Cetl jsem docela dobry komentar. Jenom blazen mohl sazet na to, ze takhle pozde podvecer neprijde poradny lijak, takze odmenou za to, ze divaci v Evrope nemuseli brzo vstavat byla sotva polovicni zabava.

Ja jsem nastesti nijak netrpel, protoze jsem nekoukal na primy prenos a jenom nahraval, takze tu silenou pauzu, kdy se nic nedelo, jsem jenom previnul a smiril se s tim, ze dal uz nic nebude...

Kdyz se nedari Ferrari, tak vetsinou fatalne, ze selze skoro vse, jako tento vikend :)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 4. 2009 19:58

4honza: Vážně? A kdo byl ten člověk, který psal komentář? Že je tam teď celkem často prší, ještě neznamená, že pršet bude. Trocha historie. Rok 2008 slunečno, 2007 Nic, 2006 Pár kapek, ale ani se nepřezouvalo, 2005 bez deště, 2004 nic, 2003 nic, 2002 sucho, 2001 déšť. Všechno se jelo na konci března nebo na začátku května.
Ti řeknu, u té Malajsie takhle na přelomu března a dubna je to fakt loterie kde je velká pravděpodobnost pro déšť.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 6. 4. 2009 20:07

Nevim, kde uz jsem to cetl.

Ta pravdepodobnost deste se zvysila prave tim, ze se jelo v podvecer, vsechny ostatni zavody byly v minulych letech byly tradicne v odpolednich hodinach mistniho casu, coz samozrejme diky posunu znamena, ze se na to brzo rano divalo v primem prenosu mene lidi.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 4. 2009 21:31

Nejsem meteorolog, ale posun o dvě hodiny mi nepřipadá tak zásadní, aby se dalo tvrdit, že jenom blázen mohl vsadit na sucho.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 6. 4. 2009 22:44

Jack111 píše:Nejsem meteorolog, ale posun o dvě hodiny mi nepřipadá tak zásadní, aby se dalo tvrdit, že jenom blázen mohl vsadit na sucho.

Ja taky ne :-), ale vymysl to opravdu neni, riziko se tim zvysuje. Viz treba tady http://www.malajsie.cz/zeme_kapitola.php?klic=1132

Ani v období dešťů není potřeba se vyhýbat zájezdům do této ostrovní země, neboť prší převážně jen v podvečer nebo ve večerních hodinách. Déšť je teplý a přináší příjemné osvěžení vzduchu.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 4. 2009 21:01

Ťuhýk píše:Ha, spravedlnost přece jen existuje a Button konečně vítězí. Dočkal jsem se :-D

dvě nešťastný náhody za sebou a už je to spravedlnost... :mrgreen: ne, Buttonovi přeju, ale Kimáč mě s..e! a ty zvěsti, že by to byla jeho poslední sezóna, pokud se nezlepší...no jde do kytek :(
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 9. 4. 2009 08:03

Takové zvěsti jsou vždy a všude, když se nedaří ...

Mně osobně udivuje, že Renault znovu obsadil Piqueta, já si nepamatuji, kdy on naposledy dojel do cíle :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 4. 2009 10:58

... nebo aspoň do 1. zastávky v boxech :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSzu 19. 4. 2009 21:42

Achjo, ja uz tak dlouho neslysel finskou nebo italskou hymnu :-| .
JSzu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 4. 2009 22:53

třeba teď :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSzu 24. 4. 2009 11:21

Coze?
JSzu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 4. 2009 23:18

no tak konečně aspoň pár bodů...Button jednička! :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 4. 2009 20:40

Prozatím životní sezona pro Buttona, ale sezona je teprve na začátku ;) Ale držím palce Brawnu, hned po McL ;) :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 29. 4. 2009 13:06

Hamilton dostal 3 závody stop a roční podmínku :(
Sakryš, to je teda sezona :(
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 4. 2009 15:49

patří mu to, hamižníkovi! :-D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků