Formule 1

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod game_over 19. 3. 2006 19:44

ten pohár konstruktérů bych možná překousl že ho maj renaulti ale titul MS musí putovat do Marranela za Schumim :tleskani :oboze :D
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 19. 3. 2006 20:08

Ja te dam za Shumim, ze te potece z voci! Tomu bych dal backory, fajfku a poslal ho na zaslouzeny odpocinek do nemecka!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 19. 3. 2006 20:24

s tím souhlasím hned jakmile vyhraje 8. titul :) a nežen ho do německa ve Švýcarsku má hlášený stálý pobyt :)
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 19. 3. 2006 20:57

Me je jedno kam. treba na Sibir. Hlavne pryc...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 3. 2006 17:46

šumachera bych poslal doprostřed deštnýho lesa mezi vopice..on to je taky takovej šimpanz....:mrgreen:
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 20. 3. 2006 18:57

Doufám, že vyhraje někdo jiný, jen ne Schuni. Renaltu přeji pohár konstruktérů.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 20. 3. 2006 21:23

Fildas: Koukam, fanousek jako ja :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 20. 3. 2006 23:34

Titul by měl získat Schumi a pak důstojně ukončit karieru jako největší frajer :tleskani
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 21. 3. 2006 08:22

game_over: Tu mel ukoncit v dobe kdy byl na vrcholu (=mel o dve tridy lepsi auto). Ja mu preju aby se na nej vzpominalo jako na nekoho neschopnyho. A on uz nahoru nepujde...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 21. 3. 2006 21:43

No určitě na MSCH se nebude vzpomínat jako na neschopnýho jak jsi napsal chtěl bych vidět ve formuli více takových "neschopných" pilotů. Další věc je co to znamená odejít na vrcholu, tzv. vrchol se dá označit až zpetně nikoliv v přitomnosti kdo mohl vědět že po roce 2004 přijde takový propad
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 3. 2006 00:20

srandovni je ze resite formule 1 vice nez na serveru ktery je primarne zameren na auta... :hm :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod kodl 22. 3. 2006 09:13

Game_over: Jsem to blbe napsal a nezkontroloval to po sobe. Melo tam byt: ...na nej vzpominalo jako na nekoho neschopnyho POZNAT KDY ODEJIT.
Samozrejme nejde poznat kdy prijde propad. Ale musel cekat ze nebude mit nejlepsi auto na veky...

-maty-: Ale mi tu neresime techniku F1, ale spis lidi kolem....
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 1. 4. 2006 22:22

tak co budete koukat na zitrejsi zavod? jede se uz v 5.50 hod. , tak doufam ze vstanu..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 2. 4. 2006 19:39

Tak já jsem bohužel nevstal :-(
Titul bych moc přál Kimimu, protože té smůly, co si zažil, to nemá obdoby...
Schumacher už je na to moc starej, už nejezdí dravě jako dřív a když má auto srovnatelné (ne výrazně lepší) s konkurencí, tak toho moc nepředvádí... Ale za ty prachy, kdo by tam nejezdil, že?
Jsem zvědavej na mladýho Rosberga, podle mě to je jeden z budoucích mistrů. A taky se mi líbí jak jezdí Heiki Kovalainen.
2 s.t.a.p.i: Pěkná MP4-20 (v avataru), ale měl bys upgradovat na MP4-21 ;-)
Naposledy upravil Zero_Cool dne 3. 4. 2006 03:32, celkově upraveno 1
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 2. 4. 2006 20:24

Já taky nevstával...ale Alonso mě příjemně překvapil, čekal jsem tuhý boj se Schumacherem a nakonec to bylo celkem v pohodě, i Mclareny jely dobře...ale Ferrari dost vybouchlo...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků