Váš nejlepší sportovní úspěch?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 8. 9. 2007 09:42

Pade: a kde? Pokud je to po z kopce slabota, pokud je to po rovine tak si dost dobrej a pokud je to v lese z kopce tak si tak nic moc :)

Já mám jeden kopeček v lese a zkoušel sem kolik z nej dostanu maximálku :) Maximálka byla 62 ale potom, co sem se tam jednou skoro rozflákal už na maximálky nehraju :lol:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 8. 9. 2007 09:50

já mám zatím maximálku 77.5km/h na horáku, dokonce jsem se i rozflákal, ale na maximálky hraju pořád :lol:
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kudli3 8. 9. 2007 09:51

Tak ja jsem jel po rovince nejvic 45km/h ale potom me pekne bolely nohy.. a zkopce jen nakych 65km/h potom uz se bojim ze se mi kolo rozflaka.. :-D hlavu sem si ted rozbil sice z necoho jinyho, ale uz bych nechtel znova..
Kudli3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukecz 8. 9. 2007 10:15

Na rovině na biku sem dal 55km/h v balíku za autobusem :mrgreen: mít v zadu o pár zubů míň tak ho i předjedu :D

Z kopce po šotolině něco kolem 80 :arrow: konec sem moc nesledoval, měl sem práci s tím, abych nešel ve vracáku po tečně ven :mrgreen: ......ven sem šel, louka byla damý drn,ale vidle to naštestí pobrala,takže jedinou újmu mají moje trenky :roll:

Nejlepší silniční kopec co se maximálek týče je z obce Petrůvka do Luhačovic na Zlínsku, mám z něj ale respekt a moc to nepouštím, už se tam vymlátilo dost lidí
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod J1RK4 1. 10. 2007 10:13

Když už se bavíte o těch maximálních rychlostech na kolech, tak kamarád jezdí závodně silniční cyklistiku (byl i na mistrovství evropy a světa - tuším kolem desátého místa) a jeho maximum je prý kolem 115 km/h. Nechápu :-O
Myslet si cokoli o čemkoli je nesmírně snadné, a to tím spíše, čím méně o tom člověk ví. Pro toho, komu jde o poctivou názorovou angažovanost, je těžké utvářet si názor a často se názoru zdrží, když prostě ví, že mu unikají relevantní fakta.
J1RK4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2007 11:44

heh, to je masakr :D

to musel mít vzadu 8 zubů a vpředu 80 ne?? :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noclaf 1. 10. 2007 14:42

Rovinka - cca 58km/h taky v "baliku" za busem (ale o predjizdeni jsem fakt nemel silu a cas premyslet :lol: ).
Kopec - 83,4km/h

Oboje na horaku s 2,25 plastema.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 1. 10. 2007 15:11

Noflaf: no, za autobusem to jede krasne to uznat musim, jen nechci vedet jak by to vypadalo kdyz by prudce zabrzdil... skoda ze se mi nikde takhle autobusy chytat nedari, a kdyz uz jo tak jede tak pomalu ze ho jeste zvladnu predjet...

jinak ja teda na rovince bez ciczi pomoci asi tak 55KM/h myslim ze to ukazovalo, z kopce asi taky tak nejak...

to jsou teda spis rychlosti rekordy na kole... pak mam obrovskou serii poslednich, predposlednich a predpredposlednich mist v OB :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2007 15:24

tedka posledně jsem je v "balíku" za tím novým traktorem, ktery ale měl nadstavený kola (na ty velké měl ještě jedny), takže zabíral skoro celou cestu, zrovna zatáčky a jel docela rychle takže sem se držel celkem dlouho za ním... Tehdy sem litoval že nemám mobil, to by byla parádní fotečka... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Freebitch 1. 10. 2007 19:28

Mistr Světa v Kraslobruslení
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 3. 10. 2007 16:50

Zlepšil jsem se :) :wink: ...

běh:
1500m - 4:53 min - Zdálo se mi, že jsem to dost vypustil a přeci :) ...
100m - 12:62 sec - na krátký, rychlý běhy moc nejsem
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pickun 3. 10. 2007 17:28

100m - 12:62 je dobry, teda podle kategorie
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 4. 10. 2007 14:36

Kategorie? Dorostenec :) (17 let)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vody 4. 10. 2007 15:32

Před cca 4 lety jsem vyhrál finále českého poháru mládeže ve sportovní střelbě. Někde mám schovanej i diplom....
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 4. 10. 2007 21:27

includes píše:100m - 12:62 sec - na krátký, rychlý běhy moc nejsemj/quote]
si vytvaris zadnici ne?
ja beham za tenhle cas 60ku... a to teda trenuju uz hodne let (sice ne sprinty ale trenuju)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránkaDalší stránka