Koupit kolo ještě teď (mimo sezonu), nebo na jaře?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 3. 2006 11:56

my si tedka s tátou kupujem nový kola,tátovi ho šlohli a mě už je malí....

táta si kupuje kelis-model axis(2006)-tátovo i s nějakejma těma doplňkama za myslim 13k

a já budu mít kelis-model viper(2005)-moje je i s nějakejma těma doplňkama za 9k

chtěl jsem sice odpruženou vidlici,ale nebylo to podmínkou,navíc mě to až zas tolik neva....

jinak třeba některý shopy maj slevy v jeden určitej den-znám jeden shop kde maj na mikuláše slevu 15%....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 5. 3. 2006 12:31

Mne by sa teda skladať ani nechcelo, a nevyznám sa v tom tak, aby som vedel vybrať všetky vhodné komponenty, preto preferujem "zostavy"..

Mimochodom, čo je na Authoroch a Meridách také zlé? Nech viem.
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 6. 3. 2006 19:25

IcemanCZ píše:Ja si kolo vzdycky stavel sam... Nemam sestavy rad jak u pc tak u kola atd...


Taky jsem chtěl skládat, ale za ty peníze (8k) se vyplatí víc koupit hotové kolo. To máš tak 2,5k rám, 2k vidlice, 1,5k ráfky, 0,5k pláště ... a už jsem na 6,5k - kde jsou brzdy, přehazky, přesmykače? :wink: O dalších doplňcích jako řidítka, představec, šlapátka apod. ani nemluvím.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 6. 3. 2006 19:27

fildas píše:chtěl jsem sice odpruženou vidlici,ale nebylo to podmínkou,navíc mě to až zas tolik neva....v/quote]


Brr, mně stačí s tvrdou vidlou skočit z patníku a mám dost :mrgreen: .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 6. 3. 2006 19:34

radoch píše:z toho pidi obrazku poznam houby, vidim dobre: pokus o odpruzeni zadni vidle?


Nene, asi budu muset sáhnout po vlastní fotce :mrgreen: .

Obrázek

Snad už to jde líp poznat :oboze :) . Jinak vypadá trochu divně to vysoké sedátko a blatník moc vespod - teď to mám jinak, vypadá líp :D .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 8. 3. 2006 10:24

Obrázek co rikate na tohle?
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 8. 3. 2006 11:05

počkejte,až mi zejtra nebo v pátek přivezou kolo,tak vám ho vyfotim !!! když už je tu přehlídka :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 3. 2006 20:10

2 s.t.a.p.i: Pěkné, mně se jenom moc nelíbí ten rám. A taky sedátko je na mě moc vysoko :mrgreen: .

Můj reparát, teď je to lepší :) :

Obrázek
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 8. 3. 2006 20:35

tak,právě nám dovezli kola,zejtra je vyfotim :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 8. 3. 2006 20:56

ConPower píše:2 s.t.a.p.i: Pěkné, mně se jenom moc nelíbí ten rám. A taky sedátko je na mě moc vysoko :mrgreen: .
:/quote]


jo sedatko mam vys, protoze jezdim delsi trasy.. Ono se jezdi blbe, kdyz mam sedatko uplne dole rychle z toho boli nohy.. Pojedes se projet? :mrgreen:
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 9. 3. 2006 06:40

ConPower:
co tam mas za ventilky - automobilovy? ...jestli, tak fuj (jako tlusty rafky?)
takovyhle zadni blatnik? ... to je alibizmus, fuj (na mokru nebo v desti budes stejne jak prase a v bahne to nejde vubec)
odrazky? ... fuj (akorat zasvinis prirodu tezko rozlozitelnym odpadem)
co takhle naka brasnicka do ramu ala s.t.a.p.i. ... pude to pres lanovody ci jak to tam je ubastleny?

taky pridam .... cast myho kola, to jeste nebyl snih ... a zas kur*a pada :D ... presto letos tak 100-200km na ledu a snehu a snad jsem ani neupadl
Obrázek
radoch (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 3. 2006 09:05

s.t.a.p.i píše:jo sedatko mam vys, protoze jezdim delsi trasy.. Ono se jezdi blbe, kdyz mam sedatko uplne dole rychle z toho boli nohy.. Pojedes se projet? :mrgreen:


Jasně, taky mám radši sedátko býš na delší vzdálenosti... Do školy jsem raz jel na kámošovém trialu a kolenama jsem se bouchal do brady :mrgreen: . Pokud třeba jezdím po zadním, radši dám ho dám níž, ale jinak radši výš.

Projet se pojedu, sraz dáme v Olomouci, to je asi mezi Ježkovicema a Bohumínem :D .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 3. 2006 09:08

radoch píše:ConPower:
co tam mas za ventilky - automobilovy? ...jestli, tak fuj (jako tlusty rafky?)
takovyhle zadni blatnik? ... to je alibizmus, fuj (na mokru nebo v desti budes stejne jak prase a v bahne to nejde vubec)
odrazky? ... fuj (akorat zasvinis prirodu tezko rozlozitelnym odpadem)
co takhle naka brasnicka do ramu ala s.t.a.p.i. ... pude to pres lanovody ci jak to tam je ubastleny?


Ventilky jsou původní - "kolové". Ráfky jsou takové tz "vzvýšené" dvojité, to se mi líbí.

Možná by ses divil, ale když jedu v dešti s tímhle blatníkem, nemám zcákané zada, jako když jedu bez blatníku.

Odrázky mně nikdy nějak nevadily a nepadaly mi, ale když to říkáš, klidně si je sundám...

Brašničku mám, ale do toho menšího rámu se nevejde, už je tam držák na flašku :D .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 9. 3. 2006 12:54

ConPower píše:
s.t.a.p.i píše:Projet se pojedu, sraz dáme v Olomouci, to je asi mezi Ježkovicema a Bohumínem :D .>/quote]


jo to by slo mam to do Olomouce zhruba 60km.. Kolik rocne najezdis?

Jinak ja blatniky nepouzivam vubec se mi na kole nelibi.. Ventilky mam kovovy a odrazky co to je?

To radoch- tu brasnicku mam uchycenou pod lankama..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 3. 2006 15:32

Obrázek -tátovo

Obrázek -moje ...jen jsem si tam já,ajni táta ještě nedali taštičky pod rám....prtz kola nám dovezly včera pozdě večer....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků