Nosíte na lyže/snowboard helmy?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 8. 1. 2006 20:54

helmu nenosim, nejsem zadnej velkem lyzar a vzdycky si rikam, ze kvuli tomu tydnu rocne to nema cenu :oops:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Plexisklo 8. 1. 2006 21:11

ne ne... prilby nosia ti co nevedia lyzovat... Ja som si pri lyzovani svojich ukonom plne vedomy a pocitam aj s nejakym tym padom...

Ale sranda bola, ked jeden spoluziak narazil v plnej rychlosti do zasnezovacieho dela... Mal zlomenu klucnu kost... :nenapadne
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jozko3275 9. 1. 2006 14:39

lyzujem kazdy den ale helmu som si dal raz a bolo to take divne. pripadal som si ako ufoun. :-D ked tak nad tym rozmyslam staci ked sa naucite padat a potom nepotrebujete ani helmu.
Jozko3275
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 1. 2006 15:24

Nenosím.. Ale taťka vyhoržuje, že budu mít :D . Na lyžáku jsem si to na pokoji vyzkoušel a připadal jsem si v tom strašně napřirozeně.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alejandro Peréz 11. 1. 2006 12:58

Nenosim, zas tak často a rychle nelyžuju, ale pro děti do 15ti by měla bejt povinná. Jako na kole.
Alejandro Peréz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 1. 2006 19:29

No jo, stejně ale do 15 let na kole nosí helmu tak maximálně 40% takových cyklistů (já ji beru někdy, ale radši bych, po pravdě, jezdil bez ní - kus těžkého polystyrenu mi na hlavě celkem vadí).
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gekoncik 11. 1. 2006 20:09

Už jo mám i šátek přes pusu a brýle takže mě nikdo nepozná... :)
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dráček 16. 1. 2006 18:01

ja ano,a ona ne a ne se rozbít :D stejně by následovala nová
Dráček
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirk4 16. 1. 2006 19:37

ConPower píše:No jo, stejně ale do 15 let na kole nosí helmu tak maximálně 40% takových cyklistů (já ji beru někdy, ale radši bych, po pravdě, jezdil bez ní - kus těžkého polystyrenu mi na hlavě celkem vadí).
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chameleon 18. 1. 2006 11:37

2 ConPower:Já si nepřirozeně(spíš jako ufoun) připadám spíš v lyžařských brýlích.Helma mi nevadí....
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirk4 20. 1. 2006 19:19

Jenze bez bryli se neda lyzovat (kdyz snezi a je zima)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 20. 1. 2006 19:52

Plexisklo píše:ne ne... prilby nosia ti co nevedia lyzovat... Ja som si pri lyzovani svojich ukonom plne vedomy a pocitam aj s nejakym tym padom...

Neřekl bych, že jenom ti, co neumí lyžovat. Spíš ti, co lyžovat umějí hodně dobře, protože taky vědí, jak může takovej pád ve velký rychlosti dopadnout...
Nejde jen o to být si vědom toho, co děláš, ale nikdy neovlivníš okolní lidi - vždycky do tebe může někdo vletět, a pak se ti ta přilba může zatraceně hodit...
A k tý přilbě - nenosím, ale plánuju si jí koupit, kvůli vlastní bezpečnosti (sice jezdím dobře, ale ti lidi okolo :D)
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chameleon 20. 1. 2006 21:28

2 Jirk4:Však já brýle taky nosím,bez nich to opravdu nejde,ale ze začátku jsem si opravdu připadala jak ufoun.Ale zvyk je zvyk
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 1. 2006 21:18

V brýlích si pčipadám normálně :wink: .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod sramo_snb 29. 1. 2006 12:16

Musim rict, ze me nektere odpovedi dost zarazily! Hlasky typu: ja ji nepotebuju, potrebuji ji jen ti, co neumi lyzovat,staci se naucit padat,... To jste mysleli vazne? Verte tomu, ze noseni prilby je jen otazka zvyku a pak uz vam to pride uplne normalni a naopak se citite nesvi, kdyz ji na kebuli nemate. Ja uz si ji na prkno beru automaticky. Dobri lyzari byt muzete, ale nikdy nemuzete ovlivnit, jaky magor vas na sjezdovce sestreli nebo co se muze stat. Uzijte si zimu!
sramo_snb

Předchozí stránkaDalší stránka