Zranili jste se při sportu?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dandy 2. 2. 2006 21:31

A jeste sem si vzpomnel, ze kamaradovi pri volnym brusleni nekdo prejel brusli dva prsty, kdyz se obouval
Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Francois de la Rochefoucauld
Dandy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stibi 2. 2. 2006 21:36

Dandy: Tohle se kámošovi taky stalo ...přejeli mu všechny prsty pravé ruky kromě palce ...docela síla...chudák s tím jel městskou přes celou Opavu...krve jak z pr@sete ....
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dandy 2. 2. 2006 23:30

Stibi: Kamaradovi to sesili a ted ty jizvy vypadaji jako kdyby mel na tech prstech o kloub navic
Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Francois de la Rochefoucauld
Dandy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vincent 5. 2. 2006 22:30

jo jednou když jsme hráli při těláku na ZŠ fotbal se mě nějako povedlo strčit moji nohu mezi nohy spolužáka kterej běžel a udělal jsem si výron...au au
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod quick 8. 2. 2006 09:00

No aby ne ... kdo nic nedělá tomu se nic nestane.Já hraju florbal , a každou sezónu něco , už tři roky po sobě - prasklá chrupavka v koleni , pak cosi s meniskem v druhým koleni , naposledy natržený vazy v kotníku .... a vrchol - letní příprava na kole : domů jsem nedojel - svezl jsem se do špitálu RZP a tam mě dávali skoro tři hoďky dohromady . To je tak když dřete hlavou asfalt . Zuby domlácený , otevřená zlomenina nosu , tržné rány v obličeji .... když jsem se pak viděl v zrcadle :shock: No ale stejně mě to neodradilo , florbal hraju dál , po dvou měsících jsem zase sedl na kolo a vyhledával adrenalinový zážitky :)
quick

Odeslat příspěvekod quick 8. 2. 2006 09:04

....no a taky jsem jednou na kole trefil psa . Celkem velkýho , ani nevím co to bylo zač , ale na vejšku měl takovýho půl metra . Utíkal proti mě a vyhnuli jsme se oba na stejnou stranu ..... jsem zrušil přední kolo a vidlice . Pes už se nezvedl , toho majitel odnášel , a já se plazil s kolem k domovu . Asi tak 2 kiláky mě trvaly hoďku a půl ....
quick

Odeslat příspěvekod includes 8. 2. 2006 17:15

2quick: hm...si ještě celej? My sme hráli několikrát florbal ve škole,ale to se nedá...to jsou samý fauly...pády a nic ze hry :(
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2006 21:01

jednou jako dítě při sáňkování - napral jsem to do takového menšího stromu. Já měl pár odřenin, ten strom dopadl o dost hůř :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Andy 15. 2. 2006 21:30

quick píše:....no a taky jsem jednou na kole trefil psa . Celkem velkýho , ani nevím co to bylo zač , ale na vejšku měl takovýho půl metra . Utíkal proti mě a vyhnuli jsme se oba na stejnou stranu ..... jsem zrušil přední kolo a vidlice . Pes už se nezvedl , toho majitel odnášel , a já se plazil s kolem k domovu . Asi tak 2 kiláky mě trvaly hoďku a půl ....y/quote]

Ja som sa raz na BMXke rútil z takého super kopca po asfaltke, idem si idem, zrazu na cestu vošla mačka, presne do mojej jazdnej dráhy, ale nespanikáril som, a vôbec som nevybočil. Keď som bol tesne pred ňou tak sa rozhodla pomaly odísť na kraj cesty. :-)
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gromm 16. 2. 2006 16:29

Tak sport od toho je, aby se při něm zranovalo...:D
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 23. 2. 2006 18:30

narazene koleno pred 7 lety boli dodnes...
a otres mozku, jinak ok, od ty doby co mam poskozeny plice toho moc nenasportuju a tudiz se urazum uspesne vyhybam;)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 3. 2006 12:13

pravou ruku už mám pohmožděnou,zpřelámanou,nalámanou...šlachy v háji....ale sport je od toho aby se něco dělalo....a když nic neděláš,tak se ti stane ještě něco horšího....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Honzat 5. 3. 2006 19:19

V paté třídě jsem hrál fotbal a dva jsme se střetli u hlavičkového souboje - on sedřenou bradu a já 1cm díru skrz na skrz pod pusou. Už je to 8 let a pořád tam mám jizvu
Honzat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stormi 5. 3. 2006 21:06

Teď mě tak napadá mám kámoše a ten je schopnej si na rovince při klidný chůzi zvrknout kotník. za poslední 2roky měl 8x výron....
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mnagos 19. 3. 2006 16:48

Já padám jen na Bajku-terén-hrozný pády a ty konce-fujtajbl...........
smrti se nebojím,ale sere mě,že je to nafurt...........
mnagos
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka