Zranili jste se při sportu?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 11. 2005 17:24

Mně zaskočilo když jsem hrál NHL :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod andels 7. 11. 2005 17:26

no tak...pri plavani se da tezko zranit :)...ale nekdy se nejaky uraz stane..ale ne pri sportu :mrgreen:
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LamB 7. 11. 2005 18:50

na kole sem si nekolikrat ublizil nejvic jak si jen muz ublizit muze, jinak sem byl asi krucek od zlomeni patere na lyzich, pak porezana ruka pri nejrychlejsim sebehnuti schodu ve skolce, zlomenyho sem vsak nikdy nic nemel (malicek na ruce se nepocita ne :pozor2 )

Iwigirl : ten zlomeny nos ti musi sluset :twisted:
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 11. 2005 20:48

na kole sem si ublizil snad jeste vic nez si muz dokaze ublizit... ono narazit si jajca je sice neprijemna bolest .. ale jeste neprijemnejsi je tuknout se do ty kosti co je nad (jak se jmenuje ?) a je jedno jestli ste chlap nebo zenska - bolest je to ultimatni a hlavne to strasne rado dostava modrinu :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 7. 11. 2005 20:53

ne, nikdy jsem si nic neudělal... úrazů jsem pár měl, ale ani jeden při sportu nebo něčem podobném

edit: pokud tedy nepočítám nedobrovolný box s rusky mluvicím individuem
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mývalice 7. 11. 2005 21:20

Jen jeden úraz jsem měla. Vykloubený palec levé ruky. Stalo se mi to při hodině tělocviku při rychlovybice. Mrskla po mně míčem holka, co chodila na volejbal.

Tak mě tak napadá .. proč mají pánský kola štangli? Je to asi kvůli pevnosti konstrukce, ne? Chlapi přeci jen víc vážej.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod SDR 7. 11. 2005 21:53

Nic, žádnej úraz.

Vyraženej dech, naraženej prst nebo natažený svaly... NEJSOU úrazy.
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Malkovich 7. 11. 2005 21:53

Jo ta štangle je výborná věc.Když se při šlapání na kole postavíte do šlapek a pak se Vám smekne noha...jojojoj to to bolí :lol:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 7. 11. 2005 22:28

imho je štangle kvůli lepšímu těžišti... ale fakt nevím, kecám z hladu
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 8. 11. 2005 21:26

mel jsem rozdrcenej obratel (na 7 kusu), ale nebylo to pri sportu, ledaze povazujete alkohol za sport :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod atomwafe 9. 11. 2005 12:49

Zlomena ruka pri kopani z vickem :tleskani a zlomenej prst na noze pri kopani s papirkem :)
1+1=2
atomwafe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 9. 11. 2005 12:55

LamB píše:Iwigirl : ten zlomeny nos ti musi sluset :twisted:

neni absolutne nic poznat,nastesti..
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod fales 9. 11. 2005 15:02

Moje zraneni pri sportu bylo max. vyvrtnuty kotnik asi 12x. :wink:
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod macman_mac 9. 11. 2005 15:28

Moje nej. zraneni letos o prazdninach na kole.Ve ctyriceti pri jizde z kopce mi vyplivla zadni brzda tak sem brzdil jen predni....pri ctvrtem saltu jsem vyzkousel jak chutna asfaltka - nic zlomeneho cely dodreny...kolo nejakym zahadnym zpusobem preskocilo plot a skoncilo 20m pode mnou na louce...kolo jinak dodnes jezdi...:-)
macman_mac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chameleon 26. 11. 2005 12:06

Loni v zimě jsem měla z lyží těžký otřes mozku a natrženou bradu,ale aspoň jsem si zkusila let na lyžích :D ,bohužel mi v cestě stála bouda.Jinak nic co by vcelku stálo za řeč,jen párkrát(asi 10x) vymknutý kotník atd.
chameleon
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka