Zranili jste se při sportu?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Malkovich 7. 11. 2005 07:38

Stále se říká sportem ku zdraví,ale to neplatí 100%. :lol:
Mě sport bavil do 10 let,než jsem si při fotbale zlomil ruku.Potom už ne.Dcery učitelka zase žákům ukazovala kotoul a zlomila si kliční kost a tak bych muhl pokračovat ještě dlouho.Co vy a sportovní úrazy :?: :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 7. 11. 2005 08:06

Jo zlomil jsem si ruku pri lyzovani kdyz jsem delal akrobaticke koysku :mrgreen:
Namlatil na kole a podobne :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 7. 11. 2005 10:38

Já říkm sportem ku zdraví a trvalé invaliditě
Pády na lyžích, kole atd. Co se týče konkrétních tak např. odštíplý kousek patní kosti, prolomená klenba v nártu, zablokovaná krční páteř, zlomeniny a naraženiny prstů (i zápěstí)...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 11. 2005 10:40

vyrazeny dech pri skoku pres kozu, zlamane postupne kocetiny pri lyzovani+ tezky otres mozku, zlomeny nos, narazena kostrc, natazene svaly...
Naposledy upravil iwigirl dne 7. 11. 2005 10:50, celkově upraveno 1
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 7. 11. 2005 10:48

Par urazu bylo.. Nejaka ta zlomena noha.. Jeste premyslim, ze se mi na plavani nestal zadnej uraz..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 11. 2005 11:25

yep .. vysekl sem si kus masa z kolene .. dodneska trosku pajdam, hlavne kdyz je blby pocasi :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 11. 2005 11:29

Při sportu ani tak ne, jako při pohybu a lesních hrátkách.
Si to vyložte každý jak chcete .-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemur 7. 11. 2005 14:48

U nekterych sportu (hlavne tech extremnich) spis plati "Sportem k trvale invalidite". Pamatuju si, jak na prumyslovce byly dva nejvetsi sportovci ve tride take ti s nejvetsi absenci ze zdravotnich duvodu - jeden mel porad problemy s klouby a druhy si vecne neco lamal nebo trhal slachy.
Lemur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 7. 11. 2005 14:58

iwigirl píše:vyrazeny dech pri skoku pres kozu

Ja taky :) :tleskani
Jinak ja jeste nic zlomeneho nemel (kdyz nepocitam zuby a srdce), no ale taky moc nesportuju...
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 7. 11. 2005 14:59

Ja mel tu ruku zlomenou jednou jinak nic ale porad to cejtim kdyz treba taham pytel cementu nebo neco tezkeho tak je to proste citit...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 7. 11. 2005 15:02

to ja jedno dostal takovym tim tezkym micem pres malicek, jsem myslel ze o nej prijdu, ale nejak se to srovnalo
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 7. 11. 2005 15:03

ESO: rika se tomu medicimbal ;)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 7. 11. 2005 15:07

ja vim, jsem se bal ze kdybych napsal medicinbal, tak se bude resit co to je :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 7. 11. 2005 15:18

Jednou jsme v telocviku behali jak idioti po zpatku a jeden kamos zakopl a ja sletel pres neho. Vysledkem bylo zlomene zapesti. A ted asi pred rokem jsme hrali (opet ve skole) basket a ja jsem nejak blbe doslapl a mel jsem vyron kotniku nebo co...
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 7. 11. 2005 17:03

Sport v lezení na stromy "Zpátky na stromy" :mrgreen:. Spadl jsem ze stromu a "vyrazil" si dech.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků