Hravate niekto volejbal?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 17:32

Najde sa tu nejaky fanda tohoto sportu? hravate ho? na akom poste, ako dlho, dosah a podobne... :D
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 12. 10. 2005 17:48

Ano. Já se hlásím! :-) Tento skvělý sport hraji již asi 10 let, blokař, 2. liga mužů ČR.
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 17:51

Hurá hurá aspon jeden, tak to som rád, že niekto :D
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 17:58

Aky más dosah?
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 12. 10. 2005 20:06

No přesně nevím, škoda. Kolem 305-310.

To za co hraješ je co za soutěž?
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 10. 2005 20:07

jediny sport na ktery jsem opravdu levy jak safle :D
kdyz neco neumi tak to nejak zvladam ale tohle opravdu ne:) ani se me na to nebavi koukat :))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Loptoš 13. 10. 2005 19:35

hraval som sa bansku bystricu no teraz hram mestsku ligu za jeden klub.ja mam dosah 301cm ale som maly a vela vazim, som nahravač :D tiez si taky zavisli? ja by som to hral vo dne v noci proste vkuse :twisted: hravas aj plazovy?
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 13. 10. 2005 22:26

Nahravač jsem byl taky, ale jeno chvíli. Pak jsem se rozhodl pro smeč (blok). Jj, závislý celkem jsem. Ale nic se nemá přehánět. Nemohl bych hrát tak každý den (a to žádný sport). Plážový si sem tam nahraju, ale je to úplně něco jiného - návyky, atd...

Kolik měříš/vážíš?
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 14. 10. 2005 08:52

Tuhle hru jsme parili na zakladce a castecne i na stredni skole..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Loptoš 15. 10. 2005 20:48

ja ju "parim" ako casto to mozem. este aj dnes som bo hrat :mrgreen:
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 25. 10. 2005 22:07

ja som doteraz hral za vkp..mam 15 rokov dosah asi 325cm a zatial 190cm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Loptoš 26. 10. 2005 18:21

Anonymous píše:ja som doteraz hral za vkp..mam 15 rokov dosah asi 325cm a zatial 190cm

ani nevies ako ti zavidim, keby som od styroch nelyzoval, tak s tym zacnem ovela ovela skôr! :cry: :cry: je to super hra. na akom si poste?
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod murco /anonymni/ 26. 10. 2005 21:39

doteraz hlavne smec a ucko ale zacinam sa trosku zaucat blok...niezeby mi to neslo,prave naopak, ale vsestrannost je v mojom veku nadovsetko...ale tych 325 cm je zatial..ked sa mi skonci vyvoj a zacnu rast svaly tak budem mat aspon 360...dufam
murco /anonymni/

Odeslat příspěvekod murco /anonymni/ 26. 10. 2005 21:39

doteraz hlavne smec a ucko ale zacinam sa trosku zaucat blok...niezeby mi to neslo,prave naopak, ale vsestrannost je v mojom veku nadovsetko...ale tych 325 cm je zatial..ked sa mi skonci vyvoj a zacnu rast svaly tak budem mat aspon 360...dufam
murco /anonymni/

Odeslat příspěvekod gekoncik 31. 12. 2005 16:43

Celkem fajn sport :) Hraju ho rád a mísím přiznat že se dá hrat i s nalomeným malíčkem :D
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Další stránka