Posilovani

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 24. 4. 2009 08:38

ja sem uprimne receno nepochopil, jak vlastne znel dotaz...
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 24. 4. 2009 09:51

Tak já to pochopil (?)
1) 1x posilovna a sem tam 1x břicho
nebo
2) sem tam 1x břicho nebo ruce a k tomu Gainer nebo proteinový nápoj

Takhle to vyznělo a možná to tak být nemá, protože dotyčný jakci spoji 4 věty do jednoho celku :roll: Já jsem celkem odpůrce jakýchsi přípravků. Radši si zajdi 2x do posilovny, cvič (pokud možno denně) doma (kliky, sedlehy...), jez hodně rýže, mléčných výrobků. Sám chodím do posilovny 3x týdně, protože cvičím jen od pasu nahoru (na nohy mám kolo, squash...).

Ale stejně, pokud chceš nabrat hodně, tak musíš makat makat makat. Svaly samy nevyrostou.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 24. 4. 2009 14:45

mno...kazdopadne by neuskodilo dotaz prelozit do cestiny :-D takze jen vypichnu zakladni fakta:
1) bez cviceni svaly nabrat nejdou, i kdybys bral kolik gaineru a proteinaku chces - telo nema proc ukladat tohle do svalu, kdyz je na nic nepotrebuje
2) bez spravne stravy svaly taky nabrat nejdou, protoze telo by je vybudovalo i rado, ale nema z ceho (z koblihu sval opravdu neudelas).
3) nebylo by na skodu premyslet nad tim, co jist v jaky cas, protoze jist maso pred cvicenim je stejne kontraproduktivni jako jist cukry po cviceni.

kdybys chtel cokoli vysvetlit, priblizit, poradit, staci se zeptat (pokud mozno aspon s vetama oddelenyma carkou O:-) )
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 25. 4. 2009 10:27

no tak to sem to asi hodne spatne formuloval :D .......vim jak mam jist a cvicit, to je vpohode ,proste me jen zajima jestli je vhodnejsi gainer nebo proteinak na narust svalovy hmoty co nejvic co objemu, anebo jeslti je to v podstate jedno (oboje nechci nemamm na to ani penize)
volda
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 25. 4. 2009 17:07

je to celkem sumak.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 14. 7. 2009 18:47

mam takovy probelm na benchi, vcera sem tam byl poprve a ta tyc mi strasne ujizdi napr ze mam jednu ruku vys nez tu druhou kdyz to zvedam, ta tyc se kinkla ze strany na stranu ujizdi dopredu atd nevi nikdo cim to je (jestli to je tim ze na to nejsem zvykly a byl sem to poprve) a popr jak tomu predejit......btw nesouvisi to s hmotnosti protoze sem si tam nalozil docela malo a mohl sem v pohode navic se mi to trosku delo i kdyz sem tam mel jen tu tyc bez zavazi
ben.wallace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 14. 7. 2009 20:57

pokud to spravne chapu, tak mas problem s koordinaci pohybu a bude dobry, kdyz budes zezacatku davat mensi vahy a zvykat telo. melo by to odeznit.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 7. 2009 21:44

anebo by to chtělo kamaráda co by tě jistil a jel stebou tu dráhu pohybu, případně na věži kde ta tyč jede ve své dráze a neuhne..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 14. 7. 2009 23:04

Anebo třetí možnost - jít na stroj "benchpress vertikálně" :-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 7. 2009 23:23

nebo dělat kliky a máš skoro to samé
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 7. 2009 00:20

s baťohem kdyžtak
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 7. 2009 00:34

no :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 15. 7. 2009 20:27

teda nevim jestli kliky zrovna nahradi bench hlanve co se prsou tyce
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 7. 2009 10:33

no právě kliky posilují hlavně prsa, trochu tricepsy
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 7. 2009 11:28

Záleží jak si umístíš ruky pod tělo. Mě z nich bolí hlavně ruky.
eRiper
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků