Posilovani

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ben.wallace 28. 7. 2009 21:24

od nekolika lidi sem slysel ze to delaj tak, ze chodej treba pul roku 2-3* tejdne cvicit a pak si daj mesic prestavku a neposilujou a kdyz uz tak min a doma, je to dobrej napad? ja myslim ze jo, svaly si odpocinou, trosku zapomenou na tu zatez atd ale nejsem si jistej
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 28. 7. 2009 21:36

Nevím jestli je to dobrý nápad, ale potvrzuju. Jsem si dal asi po 3 měsících 3 týdny pauzu. Jsem myslel, že pak budu v posilovně jak lemra. A světe div se, dokázal jsem si naložit víc :-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 7. 2009 09:16

Tady je dobrá cvičební pomůcka pro dámy na ochablé ruce :D
http://www.tooshocking.com/videos/7274/ ... _For_Women
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES02 29. 7. 2009 09:42

hahaha :-D

perfektni :)
ES02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 29. 7. 2009 11:28

Na co kupovat přístroj, když jí můžu pomoct :D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Veolw 15. 8. 2009 10:55

Ja nemuzu pribrat ani za nic. I kdybych jedl pul roku jenom speky, sadla, skvarky a samotny tuk tak proste nepriberu. Navysil jsem svoji denni spotrebu jidla o 100% a za dva mesice jsem nepribral ani kilo :D Pritom jim hodne ryb, testovin, maso atd. Jednoduse to nejde.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 8. 2009 18:53

Co napsat věk, frekvenci cvičení, druhy cviků a jídelníček? Jak dlouho spíš? Ostatní náplň volného času?
Dr.Watson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gomanek 20. 8. 2009 12:31

S-Tony píše:Tady je dobrá cvičební pomůcka pro dámy na ochablé ruce :D
http://www.tooshocking.com/videos/7274/ ... _For_Women

Hrozná kravina :-), to je lepší zajít do kalsické posilovny, když už :-) například já chodím semka do posilovny v Brně :-)
gomanek
Čtenář

Odeslat příspěvekod ben.wallace 20. 8. 2009 17:36

nevite nekdo jak posilit jen jednu kozu? pac levou mam trochu vetsi. a kliky na jedny ruce jsou fakt blbej napad protoze ani jeden neudelam :-d
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gomanek 21. 8. 2009 08:42

ben.wallace píše:nevite nekdo jak posilit jen jednu kozu? pac levou mam trochu vetsi. a kliky na jedny ruce jsou fakt blbej napad protoze ani jeden neudelam :-d

To jde? :-) .. to je divné :-) Tak zkus třeba zhyby na jedné ruce :-)
gomanek
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 23. 8. 2009 21:35

shyby mu na hrudník pomůžou asi tak, jako výpony na lýtkách, čili vůbec.

zkus kompenzační techniku - posiluj s jednoručkama s rozdílnou vahou, případně se stejnou, ale takovou, kterou utáhne ta slabší strana. čili, buďto si vem třeba na slabší ruku 25 a na silnější 20, nebo 25 na obě. pointa sou jednoručky, při ostatních cvicích strany úplně neizoluješ.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 11. 2009 22:15

je nějaký fígl jak donutit sám sebe do posilování? jsem samá kost a kůže, a tady vedle mi stojí taková konstrukce s hrazdou, lavicí na sedlehy atd.. zatím na ní ale visí saka :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod roxor 26. 12. 2009 08:54

Ja som nikdy neposiloval :pozor .
Ak nerátam,že som v mladšom veku dával 20 klikov každý večer.Čo mám známych,ktorý za mlada posilovali,tak dnes majú nadváhu,nakoľko s posilovaním sekli,všakáno :-l
Ja budem mať čo nevidieť 50-tku a som v takejto fyzickej forme ...
Kópia – Obrázok 074-800.jpg

Za retuš svojej tváre sa ospravedlňujem,ale skutočne netúžim po tom,aby sa môj ksicht poflakoval po nete :-l
A tie vlasy :hm ... po takých som stále túžil,ale furt mi ich niekto strihal.Buď škola,vojaci,policajti .... dnes by som ich aj nechal narásť,ale už nie je čo :mrgreen:
A čo vy? Dajte foto vaších svalnatých tiel :tleskani
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod macabe 19. 2. 2010 08:44

čau, chtěl bych si koupit nejaké činky na posilování a chtěl bych od vás zkušenějších poradit jaká je vhodná hmotnost pro uplného začátečníka
díky za rady
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 2. 2010 02:11

není dána jedna vhodná hmotnost, jsou potřeba celá sada kotoučů a přidávat si váhu..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka