s jakým sportem začít ve 20?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 17:30

sadni si na bicykel a chod sa prebehnut 8) alebo skus plazovy volejbal. pisal ze mas 60kg si dost lehky no nespomenul si vysku :| ak mas aspon 175 cm tak si najdi partaka a mozete zacat, na dost kvalitinu uroven sa to da tak za 10 - 15 mesiacov, no musi sa ti chciet :wink: esistuje kopu sutazi kde hraju neregistrovny hraci, len sa treba poobzerat A porazka? tej sa neboj treba aj prehravat aj ked su to decka, nezabudaj ze oni hraju dlhsie a ak sa ti smeju, tak sa na to vykasli su to este deti! :D
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 12. 10. 2005 17:41

o plážovém volejbale jsem už uvažoval... mám 176... uvidím, popřemýšlím...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 17:49

pohoda, uvidis ked ta to chyti, niet uź uniku :D
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod billow 30. 12. 2005 22:37

loptos...souhlas, ja sice taky nemam na beach moc moznosti ale dycky v lete na koupalku kdyz si hodim rybu do pisku tak sem dycky spokojenej :-))
billow
Čtenář

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 30. 12. 2005 23:27

co lukostrelba?
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Předchozí stránka