Horské kolo

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Luke 22. 5. 2005 00:10

Taky jezdíte rádi na horském kole? A jak jezdíte? Piánko, pohoda nebo šlapete jak diví a "krosení" přes pařezy a potoky je to co vás baví? Jsou tu i nějaké holky které jezdí rychle a dravě?
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 01:36

dneska jsem si dal místní rokli na kole a nejak mi z ni zacalo zlobit :(.. ale jako jezdi spis pianko ale kdyz je potreba jsem dravec :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 22. 5. 2005 17:29

Na kole jsem dnes a denně, valíme pořád...
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 5. 2005 18:49

Já mám radši takové to ježdění terénem, bláto, skokánky apod. :) A když jsem na cestě, tak šlapu, jak zběsilý...

Kolik jste nejvíc jeli? Já zatím jenom 51,8 km/h (rychlost v obci jsem ale překročil :D ).
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareq 22. 5. 2005 20:42

ConPower píše:Kolik jste nejvíc jeli? Já zatím jenom 51,8 km/h (rychlost v obci jsem ale překročil :D ).-/quote]

No já jel kousek víc, psalo mi to tenkrát 86,4 km/h (samozřejmě z kopečka... :wink:).
A já mám taky otázku: Mám si na svůj Author Modus namontovat z5 SPDčka? Když jsem ho koupil tak tam byly, ale vyměnil jsem je za klasiku, nemám s SPD zkušenosti a na boty mi už tenkrát nezbylo... :D
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 22. 5. 2005 21:14

ohledne maxima mam zatim rekord 76.4 - z churanova dolu kolem jakuba - znalci vi :).
a mam bike hrozne rad, kdyz mam moznost, rad si vychutnam pekne ostrej sjezdik :). akorat me na biku po 5 tis. km ted odesla kazeta a retez, sezona zacina :), cas vymen je tu. Jeste doplnit novy plaste, nebot obvykla dovolenkova sumava se blizi.
apropo, pro zatvrzely bikery doporucuju http://www.bike-forum.cz
Слава Україні!
PeTr7650
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 22. 5. 2005 21:26

Jj, na Šumavě se jezdí krásně... Gratuluju k Mongoose ;)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 23. 5. 2005 13:28

mareq píše:
ConPower píše:Kolik jste nejvíc jeli? Já zatím jenom 51,8 km/h (rychlost v obci jsem ale překročil :D ).-/quote]
No já jel kousek víc, psalo mi to tenkrát 86,4 km/h (samozřejmě z kopečka... :wink:).
A já mám taky otázku: Mám si na svůj Author Modus namontovat z5 SPDčka? Když jsem ho koupil tak tam byly, ale vyměnil jsem je za klasiku, nemám s SPD zkušenosti a na boty mi už tenkrát nezbylo... :Dp/quote]
SPD doporucuju, sam je sice nemam, protoze jsem zacal jezdit az ted po nekolika letech pausy a nezbyly na ne penize, ale kdysi jsem je zkousel a je to luxus.
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 23. 5. 2005 13:28

Cyborg píše:Na kole jsem dnes a denně, valíme pořád...d/quote]
a kde jezdíš?
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 5. 2005 17:40

No, vy se máte, u mě v okolí žádný kopec, kde by se to dalo vytáhnout k 70 km/h, není :cry: .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 20:47

ConPower píše:No, vy se máte, u mě v okolí žádný kopec, kde by se to dalo vytáhnout k 70 km/h, není :cry: .y/quote]

To bydlíš někde u Kolína, ne? :) Něco se přece najít musí... Držim palce.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 23. 5. 2005 20:56

Já jezdím docela často, silnicím se vyhýbám, radši na stezky do lesa, ale bláto zrovna nemusím. Za sobotu jsem najel 124 km, jen k sobě nemám nikoho, kdo by toho tolik ušlapal, kamarádka sice jezdí hodně (minulý rok jsme jeli do Vídně), ale jezdí pomalu (20 - 25 km/hod) :(
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 5. 2005 21:56

Tu poznamku na mongoose myslis ironicky nebo vazne? :) Jo, takova cesta ze zlate studny na zhuri, to je panecku jizda. Vsak se tam uz chystam, uz se na nas zacatkem cervence tesi hotel v kusove a my zase na cernyho samsona ze sedmyho :).
Слава Україні!
PeTr7650
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 5. 2005 21:59

ConPower píše:No, vy se máte, u mě v okolí žádný kopec, kde by se to dalo vytáhnout k 70 km/h, není :cry: .y/quote]


cece, i na takove rovine jako jsou valtice a okoli breclavi (jizni morava) jsou sileny kopce na sjezd :), toz neves hlavu a hledej
Слава Україні!
PeTr7650
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 23. 5. 2005 22:12

PeTr7650 píše: cece, i na takove rovine jako jsou valtice a okoli breclavi (jizni morava) jsou sileny kopce na sjezd :), toz neves hlavu a hledej


treba Rajstná, krátké, ale tak strmé, ze clovek musi brzdit i ocima a nebo to pustit....
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků