Outdoor

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Sklipek 20. 5. 2005 11:12

Chtěl jsem se zeptat jak se díváte na zvyšující se oblibu adrenalinových sportů. Podle mě se doto cpe víc a víc lidí a projevuje se to taky na zvýšeném množství úmrtí. Třeba na skalách bývalo prázdno a teď si pořádně nezalazete. Neštve vás to?
Sklipek

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 02:01

Nestve me to, at si kazdy dela co ho bavi, ale musi vedet, ze z toho jsou nejaka rizika. ja se do techto sportu nehrnu a ani me to moc nelaka, ale kamarad jo a bavi ho strasne moc, i kdyz uz taky z toho mel par neprijemnejch zraneni.
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareq 22. 5. 2005 20:59

No kdybych přišel ke skále a byly plný všechny cesty tak bych asi naštvanej byl... Ale dal bych si někde kousek vedle freesolo (ironicky) :D
Jak říkal tOplOaDer, má to svý rizika a když si to ty lidi neuvědomí tak holt můžou dopadnout blbě... :hm
mareq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 8. 6. 2005 17:52

v tatrach najviac umieraju cesi
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Loptoš 11. 10. 2005 19:55

:hm no ja ti neviem, najdi si skalu, kam chodi malo ludi 8) mozno by mi to ani nevadilo, to mnozstvo ludi, len ty co si myslia ze na to maju a nemaju :pozor2 tak idu na skalu, bez sedacky lana a lezeciek... to je smutne najviac, treba robit bouldering :twisted: :mrgreen:
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 11. 10. 2005 21:08

a nj :(
tak spousta sportu je adrenalinovych ani o tom clovek nevi :D
ja treba jezdim rychle autem, nebo rychle na kole :)
apod :) chtel bych zkusit jump padakem...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod bigdoc 12. 10. 2005 08:40

Já mám naopak pocit, že ta moda už trochu odezněla. Dřív byl v hrozným laufu bungee jumping, paragliding a spousta dalších adrenalinových sportů, a ted se mě zdá, že už to provozujou jen ti, kteří daným sportem opravdu žijí, takoví ti co se jen chytli na to, že "je to in skákat bungee" už jsou pryč.

IMHO lezení po skále není vysloveně nebezpečný sport. Platí u něj pravidla jištění, pokud jsou dodržena, je to bezpečnější než přecházení přes silnici po přechodu pro chodce na zelenou.
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 10. 2005 12:39

bigdoc pamatuji na dobu kdy bylo in hrat golf nebo pracovat jako pravnik :)
drive na kazdem druhem moste bylo bungee ale ted se jiz nejak nevidi
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod chameleon 25. 11. 2005 14:03

Já si chci zkusit skočit padákem...mám to slíbený od bratra k narozeninám-taky mě na to přivedl,sám je totiř u chrudimských výsadkářů
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod billow 31. 12. 2005 16:14

jj docela me to sere, napr. kdyz sem byl na konci cervence na Mont Blancu tak na vrcholu to je fakt vaclavak, ve 4t je horska chata kde se za nejvetsi prachy muzes ubytovat apod., a proste uz to neni jen o tom bejt fyzicky zdatnej ale mit prachy, za prachy tam vyleze i sedesetiletej obezni deda, je to humus...vetsina lidi co tam lezou tak na to stejne nemaj, 10x denne tam vidis vrtulnik jak se snazi dostat nahoru a kdyz zacne naka vichrice tak je proste v *****...lidi sou v tomdle docela sileny...
billow
Čtenář

Odeslat příspěvekod M. 1. 1. 2006 02:27

Outdoor a adrenalinove sporty je snad neco jineho...
M.
Nadšenec