Vitamíny pro sportovce

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod bramboramich 12. 12. 2013 13:41

Dobrý den, můj manžel hraje fotbal, poslední dobou je hodně unavený tak mě napadlo pořídit mu nějaké vitamíny pro sportovce. Máte nějaké zkušenosti s nějakými? Prosím doporučte. Děkuji
bramboramich
Čtenář

Odeslat příspěvekod hongmi 12. 12. 2013 18:23

Pivo.
hongmi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod janakailana 14. 12. 2013 10:43

Zajdi do lékárny a zeptej se. Doporučí Ti i podle sportu.
janakailana
Čtenář

Odeslat příspěvekod hongmi 14. 12. 2013 18:35

Fotbalisti potrebuji spis preparaty na posileni kloubu. Ale jsou docela drahe, lepsi predem konzultovat, jestli by to vubec bral.
hongmi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 12. 2013 01:25

Ládovat se preparátama... Spát, kvalitně jíst, taky mu občas dej. Pro potěchu ducha. Pokud má náročnou práci a pak hraje, tak se není čemu divit. Píšeš dost málo informací. Věk?
Bablbam.
Nick Cave je posthunter, kašlete na něj..
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod roxor 15. 12. 2013 08:04

Pestrá a bohatá strava ... tam je všetko. Energia aj minerály.
Stavať hlavne na zelenine, ale surovej. Najdôležitejšia je cibuľa, tá podporuje všetko - krvný obeh, kĺby, kosti, svaly. Nevynechať cesnak, mak (vápnik) a všetko, na čo má borec chuť. A hlavne citróny - minimálne jeden denne. Ten je zásaditý, takže odkysli organizmus (nie do horúceho čaju, samozrejme). Med je hodne užitočný.
Vyhýbať sa soli a všetkým sladeným limonádam - tam je najviac svinstva. Ideálne je pivo a čistá voda. Piť hodne - tým sa vyplachuje celý systém.
Vitamínom v tabletach príliš nefandím. Je to umelina.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod RandalXY 25. 3. 2015 16:08

Zdravím, nešel tady někdo do výživy co nabízí orling.cz? Mají široký výběr a specializaci na klouby i u zvířat... Docela by mě zajímalo jak to účinkuje, zatím to nikdo moc neznal.
RandalXY
Čtenář