Účinný anti-perspirant zkušenosti

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mira 4. 1. 2013 16:10

Zdravím, nemáte někdo nějaký dobrý tip na opravdu účinný anti-perspirant? Ať už dámský nebo pánský?

Dlouho jsem používal anti-perspirant Old Spece Lagoon v této verzi viz. obrázek.

Obrázek

Sice dělal bílé skvrny na oblečení, ale ze všech anti-perspirantů se mi zdál asi nejúčinnější a dokonce i pěkně voněl. Teď už ho bohužel nevyrábí, pouze v gelové verzi a ta mi vůbec nezabírá.

Odzkoušel jsem Niveu Black & Vhite, v tuhém i kuličkovém provedení a výsledek takřka nulový. V drogerii mi prodavačka doporučila značku Fa, ale tu jsem zatím nezkoušel, protože mi vůbec nevoněla.
Už jsem z nouze sáhl i po dámském Lady Speed Stick a tam jsem už nějaký ten účinek pozoroval ale i tak je to stále nedostačující. Pokud je třeba člověk nervózní, tak se stejně zpotí tak, že má potom mokré kruhy v podpaží.
Na heurece si lidi docela pochvalují Driclor, ale ten je prý docela hodně agresivní a dokáže dost podráždit pokožku.

Ještě jsem slyšel o minerálních anti-perspirantech z přírodního kamence, které by měly mít svíravé účinky potních žláz a na základě toho snižovat intenzitu pocení.
Ale nemám odzkoušeno.
Jinak se mi zdá, že snad ani žádný účinný anti-perspirant na trhu není a jsou to opravdu jenom vyhozené peníze.
Dík.
Mira
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 1. 2013 00:28

Urcite nepouzivat gelove pripravky. Me se osvedcil Driclor + Dove/Gillette.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod clone 22. 1. 2013 10:09

Pozívam Old spice kremové, sice už nie vsetky vone sa vyrábaju v tých kremovych verziách ale nakupil som si a este aj dnes dostat ale uz su vacsinou tie geove ktore su neúčiné
Everyday is a fun day
clone
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 1. 2013 12:30

Nejlepší co sem zatím měl tak je ten tuhý OldSpice, né gelový, prostě tuhý. Jedno jaké vůně a nevšiml jsem si že by dělal skvrny na oblečení..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod icotech852 15. 2. 2013 14:35

ja som pouzival gelovy Gillette (cool wave) velmi dlhu dobu,bol som spokojny ale na termopradle po rokoch bolo vidiet znatelne stopy po pouzivani (v podpazusi)

Ten kremovy tuhy Gillette je celkom fajn,momentalne pouzivam kremovy tuhy Dove a velka spokojnost,a ziadne stopy na obleceni.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 30. 3. 2013 00:19

Zkuste driclor, je to takový přípravek proti pocení, mají ho jen v lékarně, člověk se tím namaže na noc, ráno se to musí umýt, ze začátku častěji, pak stačí jednou za dva týdny natřít a opravdu se potom nepotí, je to úžasná věc. Jen se musí dodržet co tam je naspaný.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 3. 2013 00:25

Ja teda Driclor pouzivam kazdy den...
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 30. 3. 2013 00:26

Každý den? To máš vypálené díry v podpaží, ne? To ani není zdravý.... a nesmí se to.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 3. 2013 01:25

Hm...tak umru :mrgreen:
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 30. 3. 2013 01:28

Jestli už nejsi mrtvý :))
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 3. 2013 06:31

Se citim zatim docela zive...
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 30. 3. 2013 12:41

Vojto, ty se potíš i takhle v zimě?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 3. 2013 13:33

Míň, než v létě, ale jo.
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník