Kolo s neuzavíratelnou vidlicí

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jackm 23. 1. 2012 07:38

Ahoj,
chtěl bych si koupit nové kolo, ale má neuzavíratelnou vidlici (přední). Co si o tom myslíte?
Zatím jsem měl kolo bez odpružené přední vidlice.. Ale když budu například prudce brzdit (přední :-) ) asi by to mohl být problém, že to dost odpruží. Jinak jezdím terény, ale spíše menší nerovnosti.
Jiné kolo nechci, takže bych potřeboval znát nějaké výhody x nevýhody neuzavíratelné přední vidlice (nelze zamknout pružení). Díky
Intel Core 2 Duo E8400 @ 3GHz | 4GB RAM DDR II |ATi Radeon HD4670 512 MB GDDR3 | MSI G31MV2 |400W| 250GB SATA II | Win 7 Pro 32 bit
jackm
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 1. 2012 12:54

Já mám Toru, ale za ty 3 roky sem ju neměl zamčenou snad ani jednou, je dostatečně tuhá aspon se nemusím bát že ju při sjezdu zapomenu odemknout..

Při brždění žádný problém není, spíš je nevýhoda při šlapání do kopce že ti houpe a dost to ubírá síly. Nevíc co to budeš mít za vidlu, ale beztak má na spodku aspon nějaké nastavení tuhosti, tak si to přitáhneš a neřešit :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků