Kam s detima na vodu?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 2. 7. 2011 10:27

Ma dva kindose 4 a 6 let, rad bych s nima vyrazil na vodu. Ale vzhledem k veku a plaveckym schopnostem to chce neco klidnejsiho, ale zase ne olej... Mamu asi nedostanem....Mate nejakej tip? Tak na 2-4 dny? Nebo mam pockat az jim bude vic let? Nejaky zkusenosti?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 7. 2011 12:43

Ahoj Irotrekl, No i To může být, příklady řek: Mže, Ohře, Berounka, Sázava, Orlice, Lužnice, Malše u všech Jezů nechat Děti na břehu(někdo Ti je Tam chvilu pohlídá, hej!!! Pochopitelně pro ně Vesty a přilby, pochopitelně tenisky do vody!!! Záleží na Tom kolik máš odpádlováno, jakej jseš,,Singlista,, , no vem je někde na volej ať si na loď zvyknou, třeba u loděnice, jak se maj chovat na Lodi, že! a snaž se i Sám na jezech se necvaknout, že atd. a co budeš mít za loď, doporučuji gumovou PÁLAVU - poloraft!!,... Plastik pípls- PVC nééé!!! nebo něco Staršího, Lužnice, Olše, dole placatý a s kýlem! A jen na střední vodě!, na vyšší vodu nejet!!! Taky se mi ozvi na Majla! Díky...Čochtan a Tulák Marcel - Ogden od Zvonu, Praha, Pod Modrou Oblohou.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků