Boty Salomon - kde koupit nejvetsi velikost?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Veolw 10. 3. 2011 20:16

Pekne zdravim,

jelikoz se mi v zadnem kamennem obchode nedari sehnat moji oblibenou obuv salamon ve velikosti mi vyhovuji tak jsem prisel pozadat o radu zde. Netusite prosim vas nekdo kdo je dodavatelem obuvi znacky Salomon pro CR? Shanim bezeckou obuv ve velikosti EUR 48 2/3 nebo EUR 49 1/3, ale nikde ji nemohu sehnat. Napadlo me tedy ze by to mozna slo pres nejakeho dodavatele ale netusim kdo timto dodavatelem je. Mozna taky exisuje jiny zpusob o kterem nevim a tak vas prosim o radu.

Diky moc.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 3. 2011 21:14

Zkus napsat ofiko dovozci:

http://www.salomon.com/cz/
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 3. 2011 17:34

taky jsem sháněl obuv v téhle velikosti, sice né běžeckou ale městskou/turistickou a bohužel.. :-(

Nakonec sem musel koupit AKU, ty mají v hodně velikostech..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 12. 3. 2011 20:42

Trochu OT ... také musím kupovat velká čísla. Dosti často jsem znechucen. Ani hyperznačkové společnosti nejsou mnohokráte schopny dodat (ač člověk nabídne zálohu) příslušnou velikost obuvi. Mnoho z nich extra velikosti do ČR snad ani vůbec nedovážejí - i když je běžně v zahraničí nabízejí.

A když už člověk zboží v této velikost najde, pak je za cenu, která je daleko za hranicí dobrého vkusu :-\
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 3. 2011 21:03

Já s těma Aku vůbec nejsu spokojený, ale co mám dělat? Peníze mi nevrátijou..

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 3. 2011 22:00

MgX píše:Trochu OT ... také musím kupovat velká čísla. Dosti často jsem znechucen. Ani hyperznačkové společnosti nejsou mnohokráte schopny dodat (ač člověk nabídne zálohu) příslušnou velikost obuvi. Mnoho z nich extra velikosti do ČR snad ani vůbec nedovážejí - i když je běžně v zahraničí nabízejí.

A když už člověk zboží v této velikost najde, pak je za cenu, která je daleko za hranicí dobrého vkusu :-\

Souhlas. Mám větší, ale ne atypickou velikost (45-46) a když jsem se vydal do Deichmannu koupit si jarní boty a měl jsem jisté požadavky (rozumná podrážka, lehká bota, velikost a neastronomická cena) s tím, že jsem vyřadil Nike, tak jsem objevil jediný pár bot...

Ale je pravda, že jsem na boty vzhledem k problémům s klouby a chodidly celkem dost náročný.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 14. 3. 2011 21:19

svýho času sem zkoušel dát dohromady info o nadměrný sportovní obuvi zde http://nadmerneboty.cstd.cz/ ale o salomon tam info nemam ale jen tak pro dlouhé zimní večery :-)
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 30. 4. 2011 09:43

Sakra, zrovna prodávám Exit Aero EUR 47 1/3. 8-D :mrgreen:
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 5. 2011 07:49

to je malý.. :| chce to ještě o jedno větší

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod eRiper 2. 5. 2011 14:14

OT: Někdy jsem opravdu rád, že mám 174 cm a boty číslo 41-43 :--
eRiper
Nadšenec