Jeké pedály?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod teplice 23. 3. 2009 19:08

MakrFX: ale já to tady někde už psal... :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod voshi 24. 3. 2009 17:54

Jo z koloshopu mam vidlu a kliky, pohodový za pultem, věcí plno, jen bych řek, že některý věci tam není radno kupovat > cena. U nás je podobný obchod

http://www.spyder.cz/
http://www.canbums.com/index.php

ze stránek moc nevyčteš ale když jdeš nakupovat musíš se prodírat ke kase.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 25. 3. 2009 21:18

voshi: jsi z Teplic nebo okolí?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod voshi 26. 3. 2009 15:27

Jestli bereš okolí do 70 km tak jsem z okolí.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 26. 3. 2009 21:45

to se dá :)
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod jannnn 10. 4. 2009 12:00

Hele potřebuju taky help. Pucil jsem v lete kolo tatikoj a on mi jaksi lehce vykurvil pedal, podzim sem na tom dojezdil, ale ted uz chci koupit novy. Ale vubec nevim jaky. Kolo je to naprosto obyc Horizon od Authoru, nejezdim na nem nejaky extra porce kilometru, takze nepotrebuju nejaky high-end. Chci se nejdriv zeptat tady, nez aby mi pak v obchode vodrbali s nejakyma predrazenyma smejdama...Na neco sem koukal na netu, ale jelikoz se v cyklo znackach (a tady jeste navic doplnku) neorientuju, tak nevim co a jak...

Doted jsem tam mel neco takovydleho akorat s plastovym vnitrkem, ktery tu otcovu vahu nevydrzel a prdnul:
Obrázek
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mareq0 10. 4. 2009 16:06

Cokoliv neplastového.
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 4. 2009 21:24

obyč pedály za 3 stovky, neřešit..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jannnn 12. 4. 2009 21:35

okaaaa tedy, ja jen jestli tam nejsou nejaky zasadni rozdily treba.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod smazin 31. 5. 2009 10:51

Chtěl bych se zeptat na pedály, v intersportu sem viděl tyhle tretry, to je SPD? Takže pedály by byly: http://www.kupkolo.cz/produkty/Pedaly_1 ... 20_95.html ,díky za radu
smazin
Čtenář

Odeslat příspěvekod -vasek- 1. 6. 2009 07:59

smazin píše:Chtěl bych se zeptat na pedály, v intersportu sem viděl tyhle tretry, to je SPD? Takže pedály by byly: http://www.kupkolo.cz/produkty/Pedaly_1 ... 20_95.html ,díky za radu

Jaké tretry? :) Každopádně tretry na horské kolo jsou obecně kompatibilní se všemy pedály používanými na horském kole.
Ty pedály co jsi poslal jsou taková klasika..
-vasek-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 6. 2009 13:04

taky to moc nechápu co chtěl, ale jo, tohle jsou SPD pedály a na to padnou snad všechny tretry

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod smazin 1. 6. 2009 17:03

no chctěl sem vědět jestli je to kompatibilní spulu,díky
smazin
Čtenář

Odeslat příspěvekod -vasek- 1. 6. 2009 17:32

smazin píše:no chctěl sem vědět jestli je to kompatibilní spulu,díky

No pokud jsem se nepodíval nějak špatně tak jsi právě nepostnul žádné tretry. :)
To se potom špatně radí. :-) Ale jak říkám (a mark potvrdil) mtb tretry jsou snad všechny kompatibilní se všemi systémy pedálů...
-vasek-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 9. 2009 16:05

Dávám fotečku co sem měl dotedka ty Cranky Smarty

Smarty.JPG

Koupil jsem je v jednom e-shopu, jako nové ale sundané z kola, za poloviční cenu, tedy za 500 (normálně stojí tak tisíc)
Po půlroce se mi pokazily, psal jsem jim jestli mám nárok na reklamaci když byly koupené jako sundané z kola, prej že mám, tak sem je tam poslal... Moc jsem v to nedoufal, ale prej reklamace byla uznána a že mi pošlou nové, udajně novější model...

A nepřišel mi novější model, ale dokonce vyšší model Crankbrothers Candy sl takže su nejvíc štastné... 8-D 8-D

Akurát škoda že ty nové jsou takové nudné šedé, ty předtím měly krásnou červenou pružinu.. :-( ale to až tak nevadí, hlavně když bodou sloužit 8-)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka