Ukradnuty Bicykel II

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JozefV 12. 12. 2008 14:22

Zdravim...

Tak a je to tu zas, bike je v pitli.

Na policii povedali, ze by bolo dobre mat nejakych svedkov, lenze co som sa po okoli pytal, nikto nic nevidel, nikto nic nepocul...

Co by ste robili ak by vam ukradli bike? :)
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 12. 2008 14:23

myslím, že je to špatná téma...a já nic, moje kolo nestojí ani za benál do sběrny :D kdyby auto, to by byla jiná
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod JozefV 12. 12. 2008 14:27

No j, to je spatna tema, krasne Vianoce :)
ved len €1000.

edit:

Moze doktorka poskytnut INFO (tel cislo) o pacientoch ktory boli u nej predomnou? Zeby niekto z nich nieco videl ?
Naposledy upravil JozefV dne 12. 12. 2008 14:29, celkově upraveno 1
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Olimant 12. 12. 2008 14:28

No asi nic, co chces taky delat? Nadavat si, ze jsem vocas, ze jesm ho nechal nekde stat a nezamknul si ho (pac nemam zamek). Vic delat nemuzes...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JozefV 12. 12. 2008 14:29

zamok som mal.

ale co ako, naco je bike potom ? ja doma vystavu nemam, ale skracujem si s nim cas na cestu
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Letadelko 14. 12. 2008 23:17

Fotku kola a číslo rámu na policajty. Sice nic nenajdou, ale aspoň budeš mít dobrý pocit žes něco udělal. Taky můžeš zkusit oběhat zastavárny v okolí...
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod -vasek- 14. 12. 2008 23:24

Nějaké pojištění?
-vasek-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 15. 12. 2008 00:32

Když jsem si já koupil kolo, hned jsem zašel na policajty, kde si opsali nějaké věci a dali mi slušivou nálepku: "V evidenci Policie ČR". Nevím, zdalipak pomáhá proti zlodějům, ale kolo stále mám :)

Dojít na Policii a jak říkal Letadelko, avšak s nějakou návratností kola bych nepočítal :( To by musel být zázrak ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JozefV 15. 12. 2008 11:12

jo, to som nahlasil ihned, ale blbe je ze neboli svedkovia, teda, nic sa s tym uz nenarobi.

A to poistenie, zevraj sa neda, lebo bicykle su "rizikove"

Ked uz poistenie, rozmyslal som nad nejakym sledovacim zariadenim v rame bicykla, sice raz tu niekto povedal ze je to technicky nemozne, tak to je omyl, mozne to je, sice to stoji vela, ale da sa to. jediny problem je ze nase zakony kryju zlodeja viac ako poskodeneho, cize, nemozem porusit sukromie zlodeja a tym padom bike si sledovat. Ale ved zdravy rozum hovori, ze ja si sledujem svoj majetok, cize svoj bike a nie telesnu schranku toho zlodeja. Cize ak by chcel poskodeny bike naspat, urcite by musel ist na vlastnu pest, len ci sa to oplati :hm
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 15. 12. 2008 11:16

to fakt je takovy zakon? v autech je gps bezna vec, tak je divne, ze v kolech to vadi
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 12. 2008 17:30

taky se mi to nezdá... Prostě tam to čidlo přidělat a neřešit..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod JozefV 15. 12. 2008 17:49

To v autach je LoJack ci ako sa vola, ale ten by mal stat nad 10 000 Sk, cize aj bike by musel byt velmi hodny toho zariadenia, to ze to nieje legalne som nasiel na baitbike.com a aj par ludi mi to povedalo (sice pravnici to niesu)
Q: Can I use your Bait Bike tracking device to protect my own bicycle?
A: No. The tracking device that we use on the bait bike can only be used by law enforcement agencies. There are several reasons for this, both technical and legal, in addition to the fact that the equipment is very expensive and cost prohibitive for consumer applications.
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 15. 12. 2008 17:53

no, z toho, že píšeš anglicky, odhaduju, že to není sr fórum, čiže to asi nebude relevantní, ne?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod JozefV 15. 12. 2008 17:55

no bodaj by nebolo :)
mal by som o jeden konicek viac
musim si to zistit niekde na policii pre istotu asi
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod voshi 11. 1. 2009 23:40

Na polici vždycky povídaj, tam jsou chytrý jak rádia všichni..
Nejlepší asi je si kolo nechat očipovat, na monitoru Ti ho nenajdou ale když ho bude chtít někde zpeněžit. V některých městech čipují, bylo to loni ve zprávách, dokonce zadarmo, což mě překvapilo. A čip je prý na "věky".
Taky už jsem o tom uvažoval.
voshi
Návštěvník

Další stránka