Lyžování

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 11. 2008 17:58

a tak jo, jsem si řekla :) sezóna začla, ale jelikož v Brně nemám ORF, nebudu to moc moct sledovat :( tak sem třeba můžete psát výsledky, anebo jenom komu fandíte, co si o tomto sportu myslíte atd. atd...třeba se to ujme :) (snad už to tu není, ale myslím, že ne)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 11. 2008 21:18

Si kup set top box na DVB-T a měla bys (IMHO :hm ) chytit i ORF... Pokud nad tím začneš uvažovat, ještě se raději někoho zeptej - jak se v tom, či onom místě chytají Rakušáci přes pozemní digitál.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 5. 11. 2008 00:33

já ho doma mám a chytám...ale su v Brně na privátě, a nechcu to jenom platit a aby to využívali všici ostatní...ale o tom to není, je to o sportu :-P moji nejoblíbenější aktivní: Anja Pärson, Kalle Palander, Didier Cuche, Tanja Poutianen, Šárka of course :) , Sanni Leinonen, Kjetil Andre Aamodt, Ivánek Kostelič, naprostá jednička z neaktivních už Janica Kostelič, a spousta dalších, co mě momentálně nenapadá :) ... vaši?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 11. 2008 18:00

Kde máš Trejbala? :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 11. 2008 04:40

já tě zabiju, ty hade svinutej :mrgreen: asi někde na Dachsteinu, was weiss ich schon :P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 11. 2008 13:45

Za prvý nevim, co to je, a za druhý mě to uráží, takže už tou divnou cizí řečí nehovoř :-P
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 26. 11. 2008 15:18

By me zajimalo, proc kdyz se rekne lyzovani tak se vsem vybavi sjezdove lyzovani? Ja, jako bejvalej zavodni lyzar (bezky) si pod pojmem lyze predstavim bezky... Ale to je asi tim ze lidi sou liny a nechce se jim neco delat tak se vyvezou na kopec a pak se z nej skutali a protoze to je pohodlny tak to dela vetsina, tak se ujalo ze lyzovani je jen sjezdove... Ale jak nam rikal trener, z kopce se skuli i suchy ho*no 8-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 27. 11. 2008 17:16

Olimant někdo to má jako adrenalin - rychlou jízdu z kopce dolů. Někdy to může být taky makačka.
Tím nechci říct, že běžky jsou méně náročné.

BTW: já dlouhodobě nelyžuji ... ani tak, ani tak ... to jen pro úplnost :-))
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 27. 11. 2008 22:06

To ja nerikam, ze to neni makacka, taky jsem jezdil z kopce dolu :-) ... Spis jsem se pozastavil nad tim, ze kdyz se rekne lyzovat, ze to znamena automaticky sjezd. To proste neprekousnu :hm 8-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 11. 2008 20:03

tak tomu říkej třeba alpský a klasický... :roll:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 29. 11. 2008 18:31

Minulý rok se mi povedl pěkný úlovek v italských Alpách, Val di Fassa. Jeli jsme se známým se podívat někam dál a zrovna se jel závod žen, tak jsme asi hodinku koukali a pak jeli pryč. Za další dva dny jsme si zkoušeli sjezdovku sjet také a říkám vám, ti lidé co jezdí lyžování profesionálně jsou blázni, hlavně horizont s minimálně 25-30m dlouhým skokem byl mazec.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 11. 2008 18:32

jsou :mrgreen: proto je žeru
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 12. 2008 22:23

ja jezdim sotva na tech bezkach (sjezdovky moc drahy, nemam na to a i kdyz jsem sebevrah tak bych se snad i bal - moje schopnosti sou takovy, ze bych to pustil dolu po primce :D )a i ty bezky mi delaj problemy, jsem pomalej... (a bezky vypadaj jako bych jezdil po asfaltu :D )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 1. 12. 2008 23:24

suk píše:bezky vypadaj jako bych jezdil po asfaltu :D


Od toho jsou vosky ;), abys "klouzal" ;) :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 12. 2008 23:43

kdyztak glidr nebo jak se tomu rika... ale jak rikam - ty bezky sou poskrabany uplne total, rejha vedle rejhy, nevim kde s tim jezdim a jak, ale asi to delam spatne :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků