Posílení svalů břicha a nohou

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod *f* 14. 9. 2008 19:17

ak sa rozhodujes medzi glutaminom a kreatinom, urcite vezmi radsej kreatin, ktory podporuje aj narast sily a svalovych vlakien, kdezto glutamin je hlavne na regeneraciu svalov.

Mozno ta zaujme TENTO clanok/vysledky studii o ucinkoch glutaminu na organizmus.
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 14. 9. 2008 19:39

ok dik ,, moc si mi pomoh
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 9. 2008 19:45

mně je jedno co je lepší - já žeru obojí :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 14. 9. 2008 20:05

vy hlavně srovnáváte hrušky s jabkama, kreatin je na zvýšení výkonnosti a L-Glu pro regeneraci...imho větší efekt má kreatin, ale dobrý je když už, tak obojí naráz.

edit: sem tu studii nečet celou, ale přijde mi poměrně zajímavé, že borce nechaj treénovat 1x - 3x týdně - to se tělo zregeneruje aj bez glutaminu. to je studie na dvě věci.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 9. 2008 20:09

když už tak: creatin + l-glutamin + HMB + BCAA + B-komplex... a žrát a spát a porostetééé :D
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 14. 9. 2008 21:05

:oboze fuckere... :oboze
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 9. 2008 07:14

a jó - omlouvám se - jak jsem mohl zapomenout na Tribulus Terrestrisus :D
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 15. 9. 2008 17:17

Fuck8r píše:když už tak: creatin + l-glutamin + HMB + BCAA + B-komplex... a žrát a spát a porostetééé :D

jo a prachy asi jako vydelavam na zachode ci co dle tebe?
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 9. 2008 19:59

nesmíš kupovat ty komerční produkty s pěknejma obalama - pěkně předražený... já to nakupuju přímo od českého výrobce a je to za hubičku - 100% čisté, poradí přes ICQ doplňky, dávkování, můžete si nechat namíchat produkt z cca 50-ti surovin je to jen na vás, 40 různých příchutí pro každý produkt... jsem spokojen ^^
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 15. 9. 2008 20:32

co byste poradili pro holky neco na zvetseni vydrze a na unavu, pokud dela proste moc sportu tak prichazi unava tak neco takovyho potlaceni energii a unavy
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 9. 2008 20:52

pravý korejský žen-šen, pravou indiánskou guaranu a víc spát...
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 15. 9. 2008 22:46

to ben: v prvni rade spanek, v druhy rade vitamin C, v treti rade neco typu Glu atd. bylo by docela vhodný napsat vic, takle je to docela strileni od boku.
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 16. 9. 2008 16:19

dejme tomu ze sem v posilovne od 7 do 8-9 kdy je nejlepsi do sebe prdnout proteiny typu tvaroh, cottage a spol kdyz chodim spat dejme tomu v 10-10,30?

jinak tezko rict, je unavene fyzicky pac dela moc veci, basket 3tejdne, plavani jednou,+dalsi aktivity, ma svalovou unavu navic trochu potize s klouby (kolena) takze asi veci spis na dobiti energie, proti unave a spol kdyztak se jeste poradne optam
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 16. 9. 2008 16:22

co se jídla týká, tak pokud nejsi vrcholový kulturista, tak klidně i hned jak přijdeš domů po cvičení.

co se regenerace týká, tak by mělo stačit pohlídat spánek, vodu, vitaminy a minerály.
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 19. 9. 2008 19:04

http://www.aminomax.cz/kreatin.php

Uvazuju o koupi monohydratu, jen se chci zeptat na par veci jeste :
jestli jsem to dobre spocet tak pul kg mi vydrzi tak na 80-90 dni?
jak je to s davkovanim, jestli mam kazdy den tech pet gramu anebo pred treba posilovanim vic , a hlavne kdy to mam brat v den kdy nic nedelam a v den kdy posiluju
za jak dlouho je videt naky efekt, napr zvetseni objemu svalu, pribrani na hmotnosti.....kolik priberu za urcitou dobu ?
jestli pozdeji az budu mit vice penez muzu prejit na krealkalin....
jakmile prestanu brat ten monohydrat tak mi pujde kolik procent dolu z tech svalu ? a sila nabrana mi zustane? svaly viset nebudou?

btw neznate nekdo stejne ucinny ale levnejsi monohydrat nahodou?
ben.wallace
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka