Posílení svalů břicha a nohou

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 12. 8. 2008 09:30

Fuck8r: tak co, jak chutnalo?? :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 8. 2008 11:38

má z toho všeho srajdu... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod S-Tony 12. 8. 2008 11:56

Fuck8r píše:...........ekto.............................mezo...............................endo
Obrázek
Obrázek

Zajímavé. Tak já jsem podle těch keců mezo. Takže jednou týdně posilovat stačí? Ale k tomu obrázku mám tedy dost daleko. Takhle nikdy vypadat nebudu. Mně stačí takový ten silácký vzhled dřevorubce.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 12. 8. 2008 11:59

MarkFX: asi zdlábnul všechny kelímky :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 8. 2008 14:57

:D

teď už budu kupovat jenom ten německej kotáž (ten červenej nápis na kelímku) pač ten je nejlepší a má 13,5g bílkovin/100g (oproti konkurenci s 9-11g) ^^
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 13. 8. 2008 18:54

Tobě nestačí bílkovinný ejakulát partnera Mr. Bicepse? :hm :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ben.wallace 25. 8. 2008 20:24

dyt tvaroh je levnejsi a proteinu tam je vic tak proc nakej sejra?
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 8. 2008 08:16

tvaroh se tráví 3-4h takže je dobrej leda před spaním kdežto kotáge se stráví do hodiny takže se může žrát kdykoliv během dne...

když sežeru jednu vaničku 200g sejra tak do sebe dostanu cca 27g proteinu = akorát :-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 26. 8. 2008 11:07

ja tvaroh muzu zrat kdykoliv, ponevadz budto me nenasyti uplne anebo mam za chvili na neco chut, takze je to jedno

chci se jeste zeptat kolik pribl. stoji kreatin, k cemu presne je, kolik tablet je v jednom baleni, jak casto a kdy se ma brat a jake jsou vyhody/nevyhody a co se stane jakmile ho prestanu brat ...
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod game_over 28. 8. 2008 20:21

tak že kreatin monohydrat stoji problizne 1korunu za 1g, slouží primárně k nabrání síly a vetší krátkodobé výdrže, měl by se brát myslím tak 2x denně zhruba 5g na dávku větší množství nemá smysl tělo co nespotřebuje vyloučí, tak že je to zbytečý ho do sebe ládovat horem dolem, kretin natáhne vodu do svalů což je jeho velká nevýho po vysazení to jde dolů, dneska jsou už nějaké nové formy kreatinu, které by zmíněné neduhy měli eliminovat po vysazení hmota zůstává, ale to nemohu posoudit neužíval jsem, na mne kteatin nějak extra nezabral, lepší výsledky jsem dosáhnul pomocí proteinu
"Dokáži všechno, co chci. Nic mě nemůže zastavit."
game_over
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 6. 9. 2008 20:20

sem taky nekde slysel ze soja toho ma hodne prej skoro 50g proteinu na 100 , ale asi varena .......ji to nekdo?? nevite jak je to se sojovym masem .....kolik ma proteinak proteinu na 100ml?
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 7. 9. 2008 10:11

Tolik, kolik si ho tam das, kdyz budes zvejkat cistej prasek, budes mit temer 100% :mrgreen:
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 7. 9. 2008 20:07

myslel sem to co davaj v posilovnach napr. s tim bananem a cokoladou
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod *f* 11. 9. 2008 01:30

ak uvaris soju, strati vacsinu bielkovin, tych 50 g o ktorych hovoris, tak je mozno v neuvarenej...

inak v tych 100 ml vody, alebo nejakej kvapaliny v ktorej je protein, tak vsetko zalezi od toho, kolko g proteinu (prasku) tam das ;)
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ben.wallace 14. 9. 2008 11:50

http://www.aminomax.cz/glutamin.php chtel bych vedet vas nazor n tohle, co je lepsi creatin nebo tohle? a co znamena ze vyplavuje rustovy hormon?
ben.wallace
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka