Výhody studenta?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod teplice 1. 4. 2008 13:40

Ahoj,

chtěl bych se zeptat: jaké výhody má student? Zatím jsem narazil na různé slevy na vstupném, v buse a vlaku...existují ještě nějaké?

Díky všem :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 4. 2008 13:41

pěkné spolužačky s minisukněmi... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod teplice 1. 4. 2008 13:43

Máš-li špatný kalhoty, tak je to spíš nevýhoda :mrgreen:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 4. 2008 13:52

heh... to joo, no :lol:

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jannnn 1. 4. 2008 13:56

prehled: http://www.alive.cz

pokud teda máš ISIC..
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 4. 2008 15:36

levnější tarify a telefony
//a na ISICa slevy v různých obchodech
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod teplice 1. 4. 2008 15:52

Ten ISIC vypadá zajímavě :)

(jen přidám: jsem středoškolák)
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 4. 2008 22:38

Hlavne slevy na dani!
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod decried 1. 4. 2008 22:54

Dnes som si vsimol, zlava v alza.cz/sk. Uz aby som bol na tej STU :P
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 2. 4. 2008 07:32

ISICa si určitě zařiď, já o něm zjistila až na vejšce, kdybych dřív tušila, že něco takovýho existuje...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukecz 2. 4. 2008 09:16

Ijsik je nejlepší věc do té doby, dokud ti nepřestane fungovat jak včera mě :x V menze si nezaplatíš, dveře si neotevřeš,...na VŠ si bez něj prakticky jak bez ruk :wink:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod michee 2. 4. 2008 09:34

Lukecz: přesně tak, ale jak na které škole. třeba takto to funguje na MU, ale např. na VFU v Brně sice ISICa máme, ale je celkem na prd - jen jako průkazka do knihovny a asi jako průkaz studenta (ale k tomu tam mají index) - je pravda, že tam ho zavedli první rok,tak třeba se to pohne dopředu a bude to vymakaný jako jinde.

Jinak výhod studneta si nijak moc neužívám (koneckonců jsem už dosti stará - za rok budu mít po všem :-(), ISIC jsem prakticky užila jen jednou při cestě do Prahy, toť vše. Jo, vlastně můj ISIC používá ještě můj tatík, aby si mohl levněji objednávat Chip.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 2. 4. 2008 09:58

U nas na skole ISIC nedostanes, pokud ho chces, tak si ho musis koupit za 250Kc, ale Ceska sporitelna TI 200Kc zaplati, takze ja ho mam za 50Kc. Jinak mi na vstupy do knihoven a uceben, do menzy pouzivame studenstkou karticku, kterou nam laskave v prvaku vyrobili (pekny smejd, fotka jse tam naskenovana a tak se otira, nekdy jim to moc nefunguje...)

Ale jinak mas na ISIC treba slevy na ruzny konzerty, festaky a hlavne je to oficialne uznavany prukaz studenta. Pokud nekde maji slevu pro studenty, jak dolozis, ze jsi student? Nase univerzitni karticka nikde neplati a index s sebou nenosim.

Jinak jsem mela na Sazava Fest 100kc slevu na ISIC. V knihkupectvi taky byvaji slevy na ISIC, myslim, ze v Brne ve Vankovce je to nekolik procent z celkove sumy.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 4. 2008 10:09

Lukecz píše:Ijsik je nejlepší věc do té doby, dokud ti nepřestane fungovat jak včera mě :x V menze si nezaplatíš, dveře si neotevřeš,...na VŠ si bez něj prakticky jak bez ruk :wink:-/quote]

u nás taky funguje ISIC na všechno, ale naštěstí dveře jsou klasické, může přijít kdokoliv, ja sem byl kámošům, moje slečna mi, klidně i lidi z ulice, ale asi by byl nápadný mezi tisíci studenty nějaky stařík z ulice :D

Maty.Lyra: však my jsme si taky museli ISIC za ty 2 stovky či kolik koupit... Nebo obyčejný školní průkaz ale na ten nejsou slevy nikam.. :potichu

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod teplice 2. 4. 2008 18:18

jo, stojí 250...ale za ty výhody to stojí :)
teplice
Ovčák 2009

Další stránka