neuspěl jsem na VŠ co teď?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 2. 2008 18:37

ES0 píše:nebo se muzes prihlasit k policajtum na ten jejich rocni kurz, zaroven si podat prihlasku na nejakou VS, budes dostavat plat a nekdy v zari se nechat vyhodit :)

cože?? to sem nevěděl, šli mi link... :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 2. 2008 18:49

hele k tomu zas já něco vim :D si příjdu jak kdybych kecal jen abych mohl odepsat, ale neni to tak :D

kamoš tam je. nastoupil k dopravakum v Praze. Asi 3 tydny byl normalne v "terenu" s nejakymi starsimi kolegy. mel normalne placku, uniformu,...no a potom odjel na tu skolu. nevim, jestli jich je vic, ale on je v jihlave (pritom je z krkonos). No dostava pry 20k mesicne. Ted je strazmist, az tu skolu dodela, bude pry nadstrazmistr. Tusim ze je to na 9 mesicu.

Jinak si to pochvaluje, hodim sem, co psal na spolužáky.

Každý ráno jdeme po šestý hodině asi dva kilometry na snídani, pak máme u školy nástup a v pul osmý se začínáme učit. Máme docela drsný tělocviky, pokaždý nás bolí bud zadek nebo páteř, protože máme teď Judo a pořád sebou musíme mlátit o zem. Jinak už nás tu všechny štve, že musíme každý den nosit košile a uniformy, protože sedět v tom osm hodin ve škole není moc příjemný. Jednou týdně jezdíme na střelby, aspoň jednou týdně teda nemusíme chodit v tý uniformě, máme na to takový fakt bezva a hezký oblečení, kterýmu se říká Čerňáky a k nim patří i nošení baretu, tak si jednou týdně hrajem na takový vojáky. Jinak blahopřeju všem, co udělali zápočty! Mějte se všichni krásně, vzpomínám na vás všechny a moc se mi stýská! Čau čaut/quote]
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jony 4. 2. 2008 19:49

MarkFX píše:Taky sem nastoupil letos na stavárnu na Bánskou a končím, je to tam náročný, masakr... Hlavně ta matika, deskriptiva a chemie. Ale jinak škola není špatná, Ostrava je též v pohodě... :)
Neměl si náhodou ze Hmot taky ingenýra Petrů?? :lol:

Ted si hledám prácu, no nejradši bych jel někam do ciziny na pul roku a příští rok zkusím ještě jinou výšku... Něco jinýho než stavárnu
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 2. 2008 20:06

na banske je povestna hlavne Vera Janku na matiku... boze co za stresy me ta osoba ustedrovala... az to pekne nebylo :-D
Anonymni

Odeslat příspěvekod strny88 4. 2. 2008 20:34

Dá se dostat vpohodě na NZ? hlavně levně?
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 2. 2008 20:46

Jony: já jsem pozemák nestihl, ten bych měl až v dalším semestru..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 2. 2008 21:48

Potřebuješ mít vízum (tzv. Working Holiday Visa, platnost rok) a co vim tak hotovost na účtě (stačí ukázat výpis při příletu, tzn že jsem jim to ze svého účtu převedl, oni si nechali udělat výpis a zas mně to poslali zpět - není třeba to tam mít trvale). Tušim že potřebovali 70 000 Kč.

Letenka zpáteční kolem 35 000 Kč.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod strny88 22. 2. 2008 17:47

. :D
Naposledy upravil strny88 dne 22. 2. 2008 21:14, celkově upraveno 1
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 22. 2. 2008 18:02

jannnn píše:hele k tomu zas já něco vim :D si příjdu jak kdybych kecal jen abych mohl odepsat, ale neni to tak :D

kamoš tam je. nastoupil k dopravakum v Praze. Asi 3 tydny byl normalne v "terenu" s nejakymi starsimi kolegy. mel normalne placku, uniformu,...no a potom odjel na tu skolu. nevim, jestli jich je vic, ale on je v jihlave (pritom je z krkonos). No dostava pry 20k mesicne. Ted je strazmist, az tu skolu dodela, bude pry nadstrazmistr. Tusim ze je to na 9 mesicu.

Jinak si to pochvaluje, hodim sem, co psal na spolužáky.

Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Předchozí stránka