Drogy v škole

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 28. 10. 2007 11:45

Kamose na zakladce taky nekdo nabonzoval, reditelka zavolala fizly, a resilo se to celkem dlouho...
Nakonec sme se ho tak nak zastali, tak dostal "jen" zaznam do rejstriku a dvojku z chovani...
PC: C2D E6400 2,13 @ 3,26GHz + Ninja rev. 2, Gigabyte EP35-DS4, Gainward GTX 260 GS, 2 x 2GB DDR2 Patriot 800MHz , Seagate 7200.10 250GB + Seagate 7200.7 120GB, Enermax PRO82+ 525W, HP Pavilion w2228h

Notebook: Apple MacBook unibody 13,3"
man.in.nirvana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod weca 28. 10. 2007 12:32

MarkFX píše:na střední už to kouření snad tolik neřeší, teda aspon na učnáku kouří a hulí ve školním areálu drtivá většina těch parchantů tam...
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 10. 2007 13:26

U nas bylo pravidlo, ze se kourit sice muze, ale ne tam, kam jde dohlednout z oken skoly... takze vsichni vzdycky zalezli za nejblizsi roh a bylo to :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 28. 10. 2007 13:36

[quote="Ťuhýk"tU nas bylo pravidlo, ze se kourit sice muze, ale ne tam, kam jde dohlednout z oken skoly... [/quote]

To vazne? Bolo to v skolskom poriadku? Mozete fajcit ak vas nebude vidiet :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 10. 2007 13:39

Tak primo ve skolnim radu to nebylo, byla to takova nepsana dohoda s uciteli :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 28. 10. 2007 14:19

My máme hlavně ve školním řádu zákaz opuštění budovy, takže pokud by si chtěl jít někdo třeba zakouřit naproti na ulici někam za roh, aby nebyl vidět, tak porušuje řád :lol: ...

A pokud jde za školu na školní pozemek, tak je to o třídní důtku minimálně :lol: ... pokud ho někdo chytí
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 10. 2007 15:26

sem slyšela bavit se dvě borky v autobuse (ze střední), že jim udělali jakýsi kartičky čipový a tak jim znemožnili opouštět školu kdykoliv, jak se jim zlíbí - asi nejlepší prevence tohoto. ale stejně si zapálijou po škole, tak co
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod includes 29. 10. 2007 15:33

My máme také kartičku, ale použít lze kdykoliv a nijak hlídané to není. Tento rok už opravili dveře :D, jinak minulý to šlo se do školy dostat i bez kartičky :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod weca 29. 10. 2007 16:43

Tak naše škola nemá o takovejhle vymoženostech ani tuchy...Každou přestávku se studenti nahrnou před školu a nikomu to nevadí :eh
Daddy´s home!

weca
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mathey 30. 10. 2007 00:06

nehulte, ani nekuřte. ve škole vůbec. je to sviňstvo. kupte flašu chlastu, zamčete si to do skříňky a o přestavkách pijte ( jak to děláme u nás)...
Mathey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 10. 2007 14:31

Mathey: no to se mas cim chlubit a jeste to rozsiruj :roll: ...bych ti naflakala...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod weca 30. 10. 2007 14:34

...Asi tak, navíc já nekouřim a nikdy jsem nekouřil a nevydim důvod, proč bych měl začít chlastat :idea:
Daddy´s home!

weca
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 10. 2007 14:49

Mathey: jj, tak tohle jsme jednou udělali, když jsme byli ve škole za trest jeden den - ostatní třídy měly ředitelské volno :( ale prima zábava byla, akorát jsme si museli dávat pozor, abychom nebyli moc blízko učitelky :D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 10. 2007 16:28

Kirkwood: pomysleli jste nekdy na to, ze z toho muze mit pak ta ucitelka problem? Opravdu skvela zabava, jak cloveka pripravit o zamestnani.....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 30. 10. 2007 16:57

Mathey píše:nehulte, ani nekuřte. ve škole vůbec. je to sviňstvo. kupte flašu chlastu, zamčete si to do skříňky a o přestavkách pijte ( jak to děláme u nás)...
Pickun
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka