Drogy v škole

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 23. 10. 2007 17:28

a nemůže ty agresory někdo zmlátit?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 10. 2007 17:34

Vencos píše:a nemůže ty agresory někdo zmlátit?t/quote]

zivot jim namlati postupem casu...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 26. 10. 2007 23:16

Pade: Musíš mi pak říct, jak to dopadlo... Ne, že bych měla podobný plán, ale stejně - je to akce, která se nedělá každý den... Jestli je to správný, někoho takhle nabonzovat, si nedovolim říct... Já bych to ale asi neudělala - je pravda, že by se Ti Pade možná stačil onen člověk pomstít... A věř, že kdyby šlo o tak závažnou věc, dokázal by zajít hodně daleko... Ale jestli cítíš, že je to správný, tak přeju hodně štěstí...
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod weca 27. 10. 2007 18:12

Kamarada nasli na strese (ve 4. patre) nasi skoly jak hulil..Dostal rovnou nekompromisne 3 z chovani :| :pozor2
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 27. 10. 2007 23:48

no a co ze ma tri zo spravanie. znamka zo spravania je len kus cmaranice na papieri zvanom vysvedcenie, ktore je dnes kazdemu absolutne ukradnute.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Najja 28. 10. 2007 00:27

Player.: Ani bych neřekla... S touhle 3 z chování, ho pak nevezmou na školu, na kterou si ukáže prstem... Navíc, v doporučení, která vydává škola a která se přikládají k přihlášce se uvádí skoro všechno... I takovéhle přestupky... Ale problém je spíš v tom, že záleží na rodičích, jestli ten posudek k přihlášce přidají... Není to povinnost.
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 10. 2007 09:39

No takze to vlastne je kazdemu ukradnute...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 28. 10. 2007 09:54

To zas ne.Na nějaký školy tě se sníženou známkou chování fakt nevezmou.Ale ty posudky skoro nikdo nečte.To je fakt.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 28. 10. 2007 10:37

Nezalezi nahodou na rocniku, v ktorom dostnes tu znizenu znamku....? Chcete povedat, ze ak by som mala mat trojku v prvaku na strednej nezoberu ma na vysku?
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 10. 2007 10:44

A neni to spis jen na zakladce? Jako ze pak je problem dostat se na stredni? Protoze na VS snad na znamku z chovani nekoukaji...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 28. 10. 2007 10:52

Neviem aj mna by to zaujimalo....
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod scater 28. 10. 2007 11:05

No já jsem přešel na střední (gympl) a na známce z chování nám kantoři řikali, že záleží.Na posudky nás už ale předtim upozorňovali, že jim je jedno, co je tam napsaný.Myslim, že záleží ale na tý poslední tj. první pololetí 9. ročníku.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 28. 10. 2007 11:05

Tak jestli se po tobe uz rok vozi a mas na to svedky, tak si prines do skoly nuz a jednomu z nich treba probodni ruku, az na tebe bude neco zkouset :) To neni az tak velkej precin, navic by ti to asi proslo (afekt) vzhledem k okolnostem :) A koneckoncu ani nejses trestne odpovednej, takze pohoda :)
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 10. 2007 11:30

na střední už to kouření snad tolik neřeší, teda aspon na učnáku kouří a hulí ve školním areálu drtivá většina těch parchantů tam...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Kirkwood 28. 10. 2007 11:35

MarkFX: řeší, protože před školou máme přechod a ty debílci kouří u přechodu, pak i někdy před školou. Dívat se a chodit po těch kemrech je tedy zážitek :( škola to řeší tak, že zakazuje chodit o malých přestávkách ven kouřit, ale stejně chodí.. každý rok zamykají školu, ale to taky dlouho nevydrží.. takže žádný efekt..
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka