Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola - Písek

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Najja 1. 11. 2007 22:13

No, si z toho děláte prču, ale jako fákt... Jsem zvědavá, jak bych to zvládala... :hm :shock: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

(Těch smajlů si nevšímejte... :nenapadne )
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lexx 1. 11. 2007 22:48

Jo, tohle je prý dobrá škola, kamarád tam chodil a co říkal, tak fajn.

A bude se ti tam líbit - pravděpodobně budeš jediná holka v ročníku (přinejmenším ve třídě) a kolem samí nadržení klucí :lol::lol:
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zelik 1. 11. 2007 22:56

No, co jsem dneska koukal při dnu otevřených dvěří tak se tam bylo podívat víc holek než kluků :) ...a akorát nám všichni vyžrali celej bufet:D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod miki.morgan 28. 11. 2007 18:43

Tak novinka panove a damo, v pondeli jdu kolem kabinetu vypocetky a Vrchlavska si tam vedla jednoho Vosaka, tak sme je sledovali z okna a meli se pekne k sobe:) Takze vyhlasuju soutez, kdo ji vyfoti kdekoliv s nim, ten ma u me 500Kc, sedeli sme dnes s klukama a 500 je pro nas prd, co vime tak je to nejakej Vasek K, rocnik zjistime, tak lovu zdar, prvnimu s fotkama co na nich bude videt neco intimnejsiho (staci pusa) dame 500.Piste a posilejte na mejla miki.morgan@centrum.cz jinak z novych info take vim, ze za ni chodi kazdy patek v 10:30, nebo 11:30.
miki.morgan
Čtenář

Odeslat příspěvekod Zelik 28. 11. 2007 20:05

Tak to si snad děláš *****, ne :D Já myslel, že má šanci Nováček :D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod miki.morgan 5. 12. 2007 20:51

Nene Nováček ne, viděl jsem je se spolužačkou na chodbě a jak šli ještě spolu někam dovnitř a držel ji za zadek. Tak už fotíte?
miki.morgan
Čtenář

Předchozí stránka