Lyžiarsky výcvik

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 20:09

aké máte skúsenosti s touto akciou? čo ste tam robili/čo navrhnete robiť, čo ste si tam kúpili, atd..

//Pade: Upravený nadpis
Naposledy upravil Pade dne 19. 9. 2007 20:12, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 9. 2007 20:11

Zalyzovat si, vecer se ozrat a dalsi den to samy. Neznas?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 20:14

hmm, a niečo, čo by bolo prístupne mne nemáš? :D

alkohol nepripada do uvahy... a pojdem tam sice az vo februari, ale neviem co tam robit...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Manli2 19. 9. 2007 20:15

lyže. chlast, dě..holky, spát.... vstávat, chlast, lyže, chlast, holky, spát...
e46 330i
Manli2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 19. 9. 2007 20:16

manli to vystihl presne :tleskani :tleskani
man.in.nirvana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 20:18

no, ja som to zatial robil takto:

vstávať, lyže, nuda, lyže, nuda, večer pozeranie filmov na mobile (vzhladom ku kapacite pamatoveho media sa filmy pozerali len dva,) a ak prisla navsteva tak sme viedli dlhe a nudne rozhovory, a ešte nas furt pozyvali piť fernet... :o

chcel by som zmenu, aké su dalšia navrhy?
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Manli2 19. 9. 2007 20:21

jít bobovat...
e46 330i
Manli2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 20:21

Tak my sme ted byli na horach se skolou a nebyl snih:D Takze snidane>film na nb>obed>alkohol>film>vecere>3*alkohol>behani po cele budove>spat.
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 19. 9. 2007 20:21

Ake chces dalsie navrhy?

Taketo akcie su o chlaste a pohodicke v partii :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 20:21

myslel som niečo na chate, alebo v akej budove to budeme... na kopec nebudemem moct ist kedy chceme

úprava: je sice pravda že je dobré pit alkohol s partiou, ale u mna to nemoze byt (dovod vysvetlim jedine na poziadanie)

tak nejake zaujimave veci co si mozem zobrat... alebo...?
Naposledy upravil Pade dne 19. 9. 2007 20:25, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 19. 9. 2007 20:22

dlouhé rozhovory na naprosto nepodstatne tema (např. my sme při debate o ufo prokecali celou noc)
// + telefonicke rozhovory s vedlejsim pokojem po vecerce (neprejte si videt ucty za telefon)
man.in.nirvana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Manli2 19. 9. 2007 20:24

Pade píše:myslel som niečo na chate, alebo v akej budove to budeme... na kopec nebudemem moct ist kedy chcemee/quote]
tak já nevim... chlastat nechceš, a povídat si s holkama z ouška do ouška taky ne.... a co malovat umíš? vem si pastelky a kresli si... :wink:
e46 330i
Manli2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 20:24

Jako musim rict, ze z celyho lyzaku byl nejlepsi a alkohol a vodarna :D
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 20:26

manli: diky, jeden nápad teda mám, som zvedavý na dalšie

rozhovory su pre mna nudne, pretoze ludia v skole nie su nic moc vyspelí, takže oni moc chápať nebudú p čom rozpravam, a dalšia nevýhoda že tam idú terajší siedmaci, a ja ich nepoznam, takže rozhovory su ešte obmedzenejšie
Naposledy upravil Pade dne 19. 9. 2007 20:27, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 20:26

man.in.nirvana píše:dlouhé rozhovory na naprosto nepodstatne tema (např. my sme při debate o ufo prokecali celou noc)
// + telefonicke rozhovory s vedlejsim pokojem po vecerce (neprejte si videt ucty za telefon)o/quote]

My jsme vzdycky v noci kecali o ruznych prasarnach :lol: nebo o politice :lol: a vzdycky sme meli neco v krvi, takze to bylo zajimavy :lol: furt sme se smali :lol:

Jo jinak meli sme tam asi 50 filmu 2*nb a projektor, a repraky ty byli dulezity vecer pri chlastani :mrgreen:
Naposledy upravil Pickun dne 19. 9. 2007 20:27, celkově upraveno 1
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 19. 9. 2007 20:27

Pickun - no to my taky(alkohol), a na prasarny bych malem zapomel ;-)
man.in.nirvana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Manli2 19. 9. 2007 20:31

Pade píše:manli: diky, jeden nápad teda mám, som zvedavý na dalšie

rozhovory su pre mna nudne, pretoze ludia v skole nie su nic moc vyspelí, takže oni moc chápať nebudú p čom rozpravam, a dalšia nevýhoda že tam idú terajší siedmaci, a ja ich nepoznam, takže rozhovory su ešte obmedzenejšie
e46 330i
Manli2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 19. 9. 2007 20:33

Manli2

On ma 13 tak asi so strednou nepojde :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 9. 2007 20:35

Pade píše:rozhovory su pre mna nudne, pretoze ludia v skole nie su nic moc vyspelí, takže oni moc chápať nebudú p čom rozpravamp/quote]

Po par pivech ze sebe bude sypat radobyexistencialni moudra kazdy, nejen ty :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Manli2 19. 9. 2007 20:36

no dobře těď už to vim.... :D

v tom případě bych omezil to pití vzal si učení a učil se... :mrgreen: :D
e46 330i
Manli2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Najja 19. 9. 2007 21:04

No my jsme lyžák měli, ale já tam nejela... lyže (a celkově sport) není nic pro mě :mrgreen: ... každopádně, co holky vyprávěli, hodně oblíbenou zábavou, je volat na infolinky operátorů a chtít "telefon pro tchýni, nejlépe ruské výroby" :mrgreen: ... nebo volat na různá čísla s tím, že dotyčný vyhrál dva miliony korun od firmy vyrábějící kondomy a výhra měla být udajně za jakousi soutěž (... v čem asi...? :D) ... ale mě lyžák neláká, doma se zabavím lépe.
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:05

to je vůl ten Pade... mě se zdá že stebou to jde zase jaksi z kopce... :nenapadne:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 21:09

to sou ti lidi co nemaji radi sport, spolecnost a hlavne alkohol
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:09

z kopce? proč?

ja len hladam nieco cim sa zabavim, a aby to bolo na urovni, ked vidim tie zabavy co robili ostatni tak som rad že som sa nudil.... ale viem že ak dovtedy dám opraviť PSP, tak ho tam zoberiem, s notebookom som si neni istý, budem mať dosť batožiny aj bez toho, ale možno to zvladnem, ale stale neviem čo budem robit, ak tieto zabavy zlyhaju, robit zle siedmakom nebudem, rozpravat sa urcite nebude o com, ... ?

sport? to ja rád, spoločnost? len inteligentni ludia na urovni, alkohol? nepripada do uvahy vzhladom k mojmu spolocenskemu postaveniu a nazoru
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 21:19

My sme tam jeste meli stolni fotbalek a kulecnik za darmo, takez to slo. Muzes poslouchat hudbu. Ted jsem si vzpomnel jak sme si zpivali O-Zony :D :D :D
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:26

kulečník by bolo super, stolni fotbalek by tiež nebolo zle, ale ako som počul referencie, ideme do zapadákovského hotela :(

chcel by som tam doniest nejaku knižku, čo by ste odporučili?
alebo nejaku inu vec kupit/doniest z domu?
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 21:27

mic
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:29

Pade píše:z kopce? proč?

ja len hladam nieco cim sa zabavim..../quote]

no v tvém případě jak tě znám tak do batohu notebook s internetem, Travianem... :potichu
Cokoliv jiného na světě je pro tebe nezajímavé... :hm

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 19. 9. 2007 21:31

Pade: smím se zeptat proč tam jedeš, když víš že to bude naprd? Nebude lepší zůstat doma u internetu? :lol:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:37

s travianom som už skončil

idem tam, lebo mam iste ze tam bude o par percent vacsia zabava ako tu, a aspon si zalyzujem... len sa pytam ake doplnky by som si tam mohol zobrat, aby som nepomyslel na nudu
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:39

jo joo... doma u PC ti přece bude líp no né?? :wink:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 9. 2007 21:41

to ale nemyslíte vážně...? oba
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 19. 9. 2007 21:41

Pade: proč si hraješ na dospělýho, když jim ještě nejsi a hooodně dlouho nebudeš? Nevaž se, odvaž se ;) Si dítě, tak se bav a nehrej si na dospělýho ;)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:47

LukasKoudak: máš trochu pravdu ale nemožem, pitim alkoholu by som porušil slub sebe a svojim nadriadenym...

ale asi to vidim na plnu pamatovu kartu filmov :hm
potom nejaku knižku
a niečo čo este rozmyslím...

ale skuste niečo ešte navrhnut, zide sa to aj dalším :)
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 19. 9. 2007 21:48

Lukas ma pravdu, ked vies, ze to bude pre teba nudne, nechod tam (pokial nie si masochista a nevyzivas sa v sebatriezneni). Takisto maju pravdu aj vsetci ostatny. Lyziarsky kurz je o alkohole, dievcatach, zabave a obcas o lyzovani.

Pade píše:sport? to ja rád, spoločnost? len inteligentni ludia na urovni, alkohol? nepripada do uvahy vzhladom mb]k mojmu spolocenskemu postaveniu a nazoru[/b]

V prvom momente ma pri takejto reakcii napadlo, ze tvoj otec musi byt reverend. Az potom som si uvedomil, ze v SR asi tazko. Takze neviem ake vysoke je tvoje spolocenske postavenie, ale uz som videl opiteho nejedneho kamarata z "vyssich" kruhov (seba nevnimajuc :oops: ). Mimo ine, syn znameho politika, dalej uspesny sportovec a pod. Takze spolocenska uroven nie je az takym dolezitym dovodom (niekedy skor naopak). Mozes mi please napisat, ake je tvoje spolocenske postavenie? (kludne staci aj SZ)
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 19. 9. 2007 21:50

Pade: tak nepij, dá se bavit i bez alkoholu. Já taky na lyžáku nepil a jak sem se bavil ;) Prostě paráda... A hlavně i když si takovje, že se s moc lidma nebavíš tak se tam s pár lidma seznámíš. A hlavně nebraň se kontaktku s lidma ;)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:58

počkej, ale vlastně vzhledem k jeho věku ten alkohol nebyl dobrý nápad... Až ted sem si to uvědomil :oops:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 19. 9. 2007 22:02

jj, lukas ma opat pravdu. Toto je urcite najvhodnejsi sposob. Ono je to vzajomne, ked ty bocis od ludi, postupne oni bocia od teba. Ja som vdaka lyziarskemu a tomu co sa na nom stalo lepsie zapadol do kolektivu (v skole som bol vtedy neceleho pol roka novy).
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 22:06

to spolocenske postavenie som nemyslel tak 100% vazne, ale nebol to cisty vymysel, nieco na tom je, (bolo by to tazsie vysvetlovanie pre mna, nenapadaju ma vhodne vysvetlenia mozno zajtra)

ale uz som sa teda rozhodol, pojdem tam, a budem pozerat filmy/rozpravat o informatike, a pripadne zoberiem notebook a nove veci hned odkusam, potom zoberiem ešte plnu zasobu jedla a bude to... ale nie je to az taka nuda, ako asi vyznelo z prispevku, je to len take ze minuli sa napady na diskusiu, filmy sa dopozerali...

JohnDellinger: reverend nie, ani nic az take, ale zase nic az take nedolezite

tak necháme to tak, a radšej povedzte nejaké zážitky z lyžiarskych výcvikov... čo ste presne robili, o čom sa rozpravali, čo ste robili v stave opilosti, atd, som zvedavy co ste vyvadzali ... :hm

úprava: ok, skusim sa trochu porozpravat so siedmakmi, ak sa ale nebudu chciet rozpravat o tom, o čom sa už dnes rozpravaju decká v 5. ročníku, téma nevhodná do 18. rokov, dúfam že sa teda nejaká spoločná téme nájde :hm
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 22:12

Prej tema nevhodna do 18. Pade uvolni se trochu, je ti 13. :|
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 22:17

máš pravdu, ale tieto veci ma až tak nezaujimaju, na temu nevhodnu do 18 by sa dalo vykecavat kolko by som chcel, ale mna to nebavi :hm
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 19. 9. 2007 22:37

to Pade: Hlavne sa s nikym nebav o informatike, lebo pokial to nie je zajazd strednej skoly so zameranim na IT, tak urcite informatika nebude tou pravou temou - skus streaming - kracaj s davom bav sa so spoluziakmi na temy, o ktorych diskutuju oni. To, ze ty si myslis, ze pre teba nie su vhodne debaty, ktore nemaju velku spolocensku vahu nie je pravda. Myslim, ze by si sa mohol aspon tam skusit spravat primerane k svojmu veku (to je prvykrat, co taketo nieco hovorim cloveku v takejto rovine - spravat sa menej dospelo). Nemyslim tym samozrejme to, ze sa mas opit.
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 20. 9. 2007 07:08

mas pravdu, az na vynimku, lebo nepoznas spoluziaka, ktory sa najradsej rozprava len o tom (teda 3D grafika a ostatne suvisiace) :)

ale dakujem za rady, skusim nieco najst, predsalen, musi ma aj nieco ine bavit okrem informatiky, a nebude na skodu zoznamit sa a zarozpravat so siedmakmi
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod xmickey 20. 10. 2007 15:44

Teprv mam za sebou jen jeden lyzak ale fakt super, jel bych zas :)

Lyzak v 6. tride, fakt parada...
Rozbil sem tam televizi, skamaradili sme se s mistnim opravarem (Lojza :mrgreen:), skakali sme z prvniho patra do snehu, kazdy vecer kurili, o pulnoci sme se chodili v papucach klouzat po snehu :nenapadne Sranda byla :-P

Nejvic ta televize... to zrovna byly olympijske hry neboco a ja cumel na hokej (normalne me sport v telce nezajima) a pak nevim co nas to napadlo ale zacli sme mlatit do televize no a ja sem dal posledni 3 rany. Uplne krasne to vyslo, zleva, zprava, zvrchu a blik a tma v cele chatce :) Pak sme tu televizi jeste zkouseli v jine chatce a najednou se ta televize rozsivitila, obrovskej zablesk a bylo po televizi a dalsi chatka bez elektriny... :D
2010 VW Golf VI 1.4 TSI & 1992 Suzuki DR 350
xmickey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 20. 10. 2007 16:32

lol....

no ja na lyzaku nikdy nebyl... a ted me to stve o to vic ze se jede s tridou grafiku... a GRAFICEK!!!!! :'(
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Pade 20. 10. 2007 17:15

prečo ta to štve? ved sa prihlás a maš to
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 20. 10. 2007 18:15

pade: ty jsi takovej chytrej tak mi to urcite i zaplatis vid? :)) budu potrebovat lyze, botky na lyze, nejaky obleceni na lyze(opravdu asi nemuzu mit mikinku vhodnou leda tak na podzim a tricko), tak 2000 na chl*st... to by mohlo stacit si myslim...
diky moc
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Biggi 20. 10. 2007 18:29

Když jsme v prváku měli jet na lyžák, tak jsem nejela. Nejelo víc lidí a to kvůli kolektivu ve třídě, kterej byl už tehdy hroznej.
A taky moc nelyžuju, takže bych neměla tu dobu ani vybavení apod.. A lyžování mě ani zas tak moc nebaví :)
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 20. 10. 2007 18:35

jo,základ je v kolektivu.....
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Biggi 20. 10. 2007 18:40

My kvůli špatnýmu kolektivu se nedohodneme ani na tom, kam pojedeme, takže nějaký výlety se ani nekonaly.. Mně je to celkem jedno, takže nechávám je, ať se hádají a hádají.. :roll:
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 10. 2007 20:13

hm, tak nějak to bylo u nás... :(
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Najja 20. 10. 2007 23:08

aqua & Biggi
jj, jsme na tom stejně... nedávno jsme si objednávali nějaký trička s potiskem... samozřejmě se všichni hádali - jeden chtěl na tričku kondom, druhý tam chtěl popelnici... :lol: - ani nevim, který návrh nakonec vyhrál :D
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nl 21. 10. 2007 00:34

no my sme istu dobu na vyletoch mastili karty, samozrejme o peniaze - zakladny vklad 50 halierov :)
nl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Najja 21. 10. 2007 00:59

# nl
tak to bylo určitě vzrušující :lol:

jinak já na lyžáku nebyla... prostě mě společný výlety nějak nechytly... nějak jsem se tomu vyhnula a byla doma; každopádně letos jedeme taky na výlet... toho se ale asi zúčastním :D
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ani. 22. 10. 2007 21:46

Tak nam "vyjezdy" po jednom trochu nepovedenym (alkohol) zakazali... Pak nam je za dva roky zas odsouhlasili, ale po prvnim zase hned zakazali... Neni nic lepsiho nez behat opilej po sjezdovce (pripadne lese, plazi...) :)
Je to nejlepsi cesta jak utvorit poradny kolektiv, prave na vyletech se daj lidi nejvic dohoromady, tak nejak vsichni se vsema...
Ani.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 22. 10. 2007 22:24

Ani. píše: nepovedenym (alkohol)
bylo ho malo vid?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 10. 2007 07:29

ja nevim, ja na lyzaku byla 2x (pokud se to lyzakem da nazvat), poprvy asi v sedme tride (nudila jsem se tam, protoze na lyzich stojim uz od svych 4 let) rozdelovani do druzstev, vyhrala jsem tam co se dalo...podruhy asi v sestnacti, opet rozdelovani do druzstev..byla jsem v prvnim, jak neobvykle :lol:...celkem nuda...je fakt, ze me nikdy tyhle kolektivni akce nebrali :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ani. 23. 10. 2007 20:02

suk píše:
Ani. píše: nepovedenym (alkohol)
bylo ho malo vid?
Prave ze az moc :D
Ani.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 24. 10. 2007 17:04

Ani.

Alkoholu nikdy nie je moc :mrgreen: :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 10. 2007 18:31

Biggi píše:My kvůli špatnýmu kolektivu se nedohodneme ani na tom, kam pojedeme, takže nějaký výlety se ani nekonaly.. Mně je to celkem jedno, takže nechávám je, ať se hádají a hádají.. :roll:

my též... všichni byli zhnilí něco řešit, každý to nechal na ostatních takže sme na pár výletů nejeli, ale jinak to byl kolektiv v pohodě :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod scater 25. 10. 2007 19:40

My jedem s novou třídou na lyžák do alp po novym roce.To bude masakr :D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 25. 10. 2007 20:02

scater: od nas ze skoly tam taky jezdi ;)
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod scater 25. 10. 2007 20:09

Právě jsme byli i na seznamováku...tam na to učitelé z vysoka kašlali co děláme po večerech a že bylo nablito v hlavní místnosti jim taky nevadilo...:DTak snad to bude podobné
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 25. 10. 2007 20:15

nechodis na cnx? tady se to dela podobne :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod scater 25. 10. 2007 20:40

cnx nevim co znamená :D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 25. 10. 2007 20:51

ne nechodis na cnx... :D
----
suk
Sherlock Noha 2010