Bitky v škole

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chameleon 3. 3. 2008 17:27

Na základci se kluci občas o přestávkách taky prali. Ovšen krev netekla nikdy. Nejvíc jsme stejně hráli fotbal :)
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Reiner 16. 4. 2008 20:33

AliGiro píše:řeknu to takhle.Když se domluvíme a víme o tom že jdeme do bitky je to sranda a smějeme se tomu ale když je to nějáký druh šikany tak to není sranda.Tehdy si pomáháme

To je vážně taková zábava? :roll: Připadá mi, že se vážně nudíte. Taková celkem ubohá záliba. Ale každý nemá z hůry dáno :hm ^^
Reiner
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 4. 2008 20:41

Reiner:souhlas...co delaji ted nekteri deti z nudy je opravdu zarazejici :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 4. 2008 20:50

málo je rodiče mlátili... to bude tím :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Reiner 17. 4. 2008 07:00

Přesně tak - bít se jen tak pro radost? Co to je za vtip? :grr: Vážně je tak těžké přemýšlet? A co důsledky? Já bych vám dal prostě víc práce, abyste se nenudili.
Také jsem kdysi chodil do školy, také jsem dělal blbiny, ale tohle je prostě nějak mimo mísu. :hm
Reiner
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 17. 4. 2008 18:25

Reiner: bit se jen tak pro radost, to samy muzes rict o kurzech sebeobrany, bojovejch umenich a podobne... az je pak nekdo prepadne, treba se to muze hodit... samozrejme pokud se nebijou tak ze si rozbijej hlavu o radiator a podobne :)
My na zakladce hrali wrestling :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 4. 2008 19:50

MarkFX píše:málo je rodiče mlátili... to bude tím :D

:-D :-D :-D :-D

tak kurzy sebebrany, karate atd. jsou zemerene na to, aby se clovek umel branit, kdyz ho nekdo prepadne...tyhle bitky ve skole jsou zbytecne a evidentne se tim bavi deti z nudy...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 17. 4. 2008 19:54

kdyz se clovek nudi, tak hleda nejakou zabavu... nekdo jde chlastat, nekdo se rve, nekdo programuje... mimo toho chlastu to muze bejt klidne i uzitecny, ja se dlouhou dobu vubec nerval a kdyz jsem pak potkal cloveka kterej mi chtel rozbit hubu, nedokal jsem se branit... :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 4. 2008 20:39

suk píše:to samy muzes rict o kurzech sebeobrany, bojovejch umenich a podobne...

To s tím nemůžeš srovnávat... :pozor Tyhle sporty mají smysl, není to nějaké bezduché mlácení..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Reiner 17. 4. 2008 21:08

suk píše:Reiner: bit se jen tak pro radost, to samy muzes rict o kurzech sebeobrany, bojovejch umenich a podobne... az je pak nekdo prepadne, treba se to muze hodit... samozrejme pokud se nebijou tak ze si rozbijej hlavu o radiator a podobne :)
My na zakladce hrali wrestling :D

To je mi dobrá blbost :grr: Ty evidentně nevíš, k čemu je bojové umění. Jinak bys takovou hloupost nenapsal :-| A navíc - srovnávat reálný útok a bitku ve škole je tak, je také zcela mimo téma :hm
Reiner
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 17. 4. 2008 21:25

MarkFX: no, v podstate i to bitkovani ve skole ma nejakej smysl, jenom to neni s trenerem... ;)

Reiner: ja nevedel k cemu to prirovnat...

a porad si budu myslet, ze i ty skolni rvacky muzou pozdejc k nejakymu tomu lepsimu sebeubraneni trosku pomoct....
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 18. 4. 2008 16:55

No nevim... pochybuju, že ti nějaký školní pošťuchování pomůže, až ti půjde nějakej nácek rozbít hubu...
Ťuhýk 2.0 :)
Ťuhýk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Reiner 18. 4. 2008 20:16

Ťuhýk píše:No nevim... pochybuju, že ti nějaký školní pošťuchování pomůže, až ti půjde nějakej nácek rozbít hubu...

Pročpak nácek? Přijít k úrazu můžeš raz dva s kýmkoliv.
Reiner
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 18. 4. 2008 23:41

suk

Tazko ti mozu pomoct, ked sa bijes s kamaratom tak je to len akoze...celkom ine ako nazivo ked ta niekto mlati a ide ti o zivot.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod suk 19. 4. 2008 06:12

na to ze to je jen jakoze tak jeden exspoluzak mel z toho jakoze dokonce zlomenou nejakou kost :) drsny jakoze ;)

mimochodem, kotata se taky perou jen tak jakoze ;)
----
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránkaDalší stránka