Vaša činnosť cez prestávky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 10. 2007 22:42

cassies píše:
Pade píše:Ano, bluetooth

Jo tak 8) , no uz jsem asi stara nebo co.

jo žhe, za nás ty mobily ještě moc nebyly... Ted už děcka neřešijou nic jiného :potichu :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod X-Brace 7. 10. 2007 10:26

O přestávkách dopisuju úkoly, hraju hry na noťasu a kecám ;-)
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 7. 10. 2007 17:09

vetsinou pokracuju v tom co jsem delal pri hodine...
tzn - doresim se spoluzakama co jsme resili, dohraju level, pisu na fora... obcas se stehuju, jdu se na studijni napit, okukuju graficky (a hlavne jedna prvacka je dobra, sice emo ale nosi tak strasne kratkou sukynku :nenapadne )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Elensar 8. 10. 2007 20:35

Mi sme v nasi tride rozdeleni na dve skupiny: na inteligenty keri resijou blbosti a nikdo je nema rad a na ty normalni, no a mi normalni (tim nemyslim ze se mezi sebou nebavime:-) ). Delame naschvaly tem inteligentnim, ale takovy primereny naschvali jako napr kdyz ma piti v lavici tak ***** vrsek a kdyz si tu flasku bude vytahovat tak ji vylije, nebo kdyz ji ma vedle lavice tak zespodu udelat diru kruzitkem a az ji otevre aby se napil tak zacne tect a bude vypadat jak pochcanej:D. Takovi nejzavaznejsi veci byly asi projimadlo v parizaku nebo afrodisiakum v piti:D, ale vsichni to berou s humorem i ti postizeni:-).
Elensar
Čtenář

Odeslat příspěvekod eRiper 8. 10. 2007 20:38

Kecáme, smějeme se, někdy i chč*jem smíchy. Někdy se učíme na písemky ale u toho se zase zakecáme a chč*jem smích bo ty hlášky co ve škole zazní nevymislí ani komik :lol: Pak ještě jím nebo kopíruju zápisy. a to by bylo tak všedně vše.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 8. 10. 2007 20:43

Elensar: keby to niekto spravil mne, tak mam pocit že by sa mu čiste nahodou začali diat nehody :hm

a ake su to tie blbosti, čo riešia?
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod JSzu 8. 10. 2007 20:53

eRiper píše:... chč*jem smích bo ty hlášky co ve škole zazní nevymislí ani komik :lol: ...-/quote]

jj, treba cinan Gagarin objevil Ameriku
JSzu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek 10. 10. 2007 09:47

buď pokračuju ve spaní, nebo posloucham hudbu, bavím se spolužákama, nebo se sťehuju do jiné třídy i když to mam asi 5 kroků :mrgreen:
Radek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 10. 2007 10:57

vetsinou vybiham schody a hledam, kde se bude konat dalsi hodina...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Předchozí stránka