Vaša činnosť cez prestávky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tukatkat 17. 9. 2007 14:41

Naše třída se o přestávkách, i něktrerých hodinách, hlasitě hádá :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod teplice 17. 9. 2007 14:57

Večer vám hodim video, který jsme natáčeli na základce :-P
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Biggi 17. 9. 2007 17:04

Tak o přestávce většinou jím a povídám si s kámoškama. Teď často vymýšlím s kámoškou na další 2 spolužačky něco, co bychom jim mohli v hodinách provést :lol: :mrgreen: Nebo i o přestávkách něco takovýho podnikáme :lol: Ale na tohle jsou nejlepší volný hodiny, když odejdou na oběd :mrgreen:.

Tukatkat: Tak to je na tom naše třída podobně :oboze :mrgreen:
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 9. 2007 17:22

o přestávce se přesunuju na další hodinu, když je delší než pět deset minut, stíhám jiný věci, co musím stihnout (koupit jídlo, knihovnu, vytisknout/zkopčit materiály, dočíst, co jsem nestihla...)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod includes 17. 9. 2007 17:35

Moje (naše) přestávky? Většinou pokec, dodělávání úkolů, kopírovaní materiálů, pokuřování na školním pozemku apod. :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lexx 17. 9. 2007 23:21

Tak svačiny, úkoly, SMSky a pokec s ostatními jsme s přehledem stíhali o hodinách, takže nám přestávky zbývaly na mnohem důležitější úkony - třeba fotbal před školou, relax, nákup surovin na svačiny apod. :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod michee 18. 9. 2007 17:36

Klasické přestávky už bohužel nemám (když jsem je měla na SŠ tak jsem v nich dopisovala domácí úlohy a učila se na písemné práce - doma na takové blbiny nebyl čas).....ted už mám spíš jen pauzy mezi nějakými studijními či pracovními bloky.....a tento čas většinou využívám, abych se z centra Brna přesunula do "úžasného" kampusu MU - nebo naopak.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod weca 5. 10. 2007 18:50

Dřív jsme na základce házeli po šatnářce šlupky vod pomeranče...Já vím, kdejaká sranda to nebyla, ale neměli jsme co dělat.Ted, když zrovna nezevlujem po chodbě, tak dohánim učení :mrgreen:
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cassies 5. 10. 2007 18:56

Pade píše:ja:

a občas preskumam kto ma zapnutý BT, a pošlem mu bluejack správu, ktorá vždy obsahuje: ..j/quote]

BT? :hm
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 5. 10. 2007 19:05

Ano, bluetooth
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod cassies 5. 10. 2007 19:13

Pade píše:Ano, bluetooth

Jo tak 8) , no uz jsem asi stara nebo co.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 10. 2007 19:16

Tyhle bluejacking dementy nesnasim...

Ja se obvykle narychlo ucim nebo neco hraju na mobilu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod JSzu 5. 10. 2007 19:33

Ja se nudim nebo se snazim neusnout abych mohl spat v hodinach :)
JSzu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukecz 5. 10. 2007 21:08

michee píše: abych se z centra Brna přesunula do "úžasného" kampusu MU - nebo naopak.p/quote]

že z centra....to je to nejmenší ,já jezdím z buď z Řečkovic nebo z Líšně :oboze :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod michee 5. 10. 2007 21:31

Lukecz píše:
michee píše: abych se z centra Brna přesunula do "úžasného" kampusu MU - nebo naopak.p/quote]
že z centra....to je to nejmenší ,já jezdím z buď z Řečkovic nebo z Líšně :oboze :mrgreen:r/quote]

Nojo, ale když je někdo 4 roky zvyklý si o pauze běhat domů pro věci - 5 min tam a zpět - tak to nasere. Naštěstí, ted je jiná situace a to, že měním školu (a ta je ještě blíž jak ta minulá :-D) a pauzy nevyužívám k přesunu do kampusu, ale kupříkladu k učení nebo kárám zlobivé studenty (ty, které vedu v labinách a ty, které mě tak nenávidí).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka