VUT FIT

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 18. 1. 2007 11:01

Gumak: ja ale nejsu v prvnim rocniku.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Gumak 18. 1. 2007 18:53

to christian: Dekuji za upozorneni, veta v mem predchozim prispevku byla myslena jinak nez jak byla napsana. Cely odstavec mel vypadat nasledovne:
to Haňa: Ze te to odradilo se nedivim. Podle tech prispevku by to odradilo i me. Pokud jsem to dobre pochopil tak autory nekolika negativnich reakci byli lide z prvniho rocniku, coz muze byt zkreslujici - v prvnim rocniku jsem byl taky ze vseho vyplasenej (podporeno i docentem, kterej vyhrozoval, ze vsechny vyhodi a nakonec hodne lidi proslo). To studium je taky hlavne o stesti a ne ani tak o konkretnich znalostech a dovednostech - kdyz se na to zpetne divam, tak jsem si toho stesti vybral az dost. /quote]
Gumak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 29. 10. 2007 23:45

lol
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod centos 28. 1. 2008 00:31

Ještě k té Báňské, nevím, nakolik je lehká nebo ne, mám za sebou jenom jeden semestr.. což nic nemění na tom, že na Javě vypadává prý každoročně 60% lidí a třeba jen z naší skupiny o třiceti lidech udělala zkoušku z algebry necelá polovina.
Last.fm viz www
centos
Čtenář

Odeslat příspěvekod Huge 5. 6. 2008 17:54

Zdravím. Udělal jsem přijímačky na VUT FIT, ale chci jít na jinou školu (MUNI FI). Chtěl bych ale využít odkladu studia, jen nevím, jestli to vůbec jde ani jak na to. Můžete někdo poradit??
Huge
Čtenář

Odeslat příspěvekod Baki 13. 6. 2008 08:06

Zdravim, chodim na FITko druhym rokem a delal jsem pijimacky i na MUNI a mam tam par znamych. Proste FITko je naprosto skvela skola a pokud clovek nechce excelovat mit stipko a tak, tak to jde delat docela v pohode. Vsem fitko doporucuji;).
Baki
Čtenář

Odeslat příspěvekod mbing 16. 6. 2008 16:11

Jak se ti tam daří? Jaké máš umístění v ročníku?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Předchozí stránka