Poměr kluků a holek ve třídě

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 1. 2009 17:32

chameleon: to záleží na tom co studuješ. Já si pamatuju, že jsme to měli 60/40 (kluci/holky). Ale to byla stavební faktulta, obor dopravní stavby ;-). Vím třeba, že na některých středních ekonomkách se ve čtyřicetičlenné třídě báli dva kluci. Ač to na první pohled nevypadá, muselo to být dost frustrující ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 1. 2009 17:53

U nás ve třídě (obchodní akademie) na střední škole to byl přímo snový poměr 4 kluci ku cca 20 holkám, od 3. ročníku jen 3 kluci. V ostatních třídách různě. Abychom vůbec mohli mít TV, tak se museli sejít kluci z celého ročníku (třídy A až E). Ve vyšších ročnících nebyli kluci vůbec - náš ročník jsme byli první kluci na škole.
Bohužel jsem toho nedokázal patřičně využít :(

Na základce o něco víc holek než kluků.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 1. 2009 18:39

tohle je opravdu spíš handicap než nějaká výhoda.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 1. 2009 18:54

Slonik: já si nestěžuju. Jako spolužačky super, málokdo má tak super vedené sešity jako holky :D, na střední škole jsem se úplně odnaučil psát. V hodině jsem místo toho poslouchal výklad a před písemkou jsem si od spolužačky půjčil sešit a sjel si ho na kopírce :D

Jen ještě umět vytěžit z nich to ostatní :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chameleon 7. 1. 2009 09:18

Slonik: Studuju lesnictví na Mendlovce v Brně. Zatím si poměr holky/kluci jen pochvaluju. Tím že je nás míň, tak si nás všichni víc hledí :-)
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 1. 2009 10:44

chameleon: ale to asi není případ co jsem popisoval - dva kluci ve čtyřicetihlavé třídě ...

PatrikChrz: v poměru 4:20 to prakticky nejde - respektive nedovedu si to představit.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod luskys 30. 1. 2009 16:14

no na mi bejvali škole sme byli jen 2 kluci :-D a zbytek holky ted sem přešel asme tu 7 kluku + 1 gay a 18 holek
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 1. 2009 09:46

Co se tyce pomeru kluku a holek ve tride, tak si ze SS pamatuju na dva pomery :D Ale ani jeden z nich nevydrzel... oba pary se rozesly
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod aquarkko 5. 2. 2009 02:00

luskys: to nevím, že by gay bylo další pohlaví :grr: a lesba taky?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 2. 2009 09:56

aquarkko: no jak se to vezme. V případě potencionálních "objektů zájmu" a "konkurence" vlastně ano.

Tedy bude-li ve třídě 20 holek a 10 kluků, počítám poměr 2 holky na 1 kluka.

Pokud ale z těch holek bude 10 lesbiček, tak je to jen 1:1. Naopak, pokud z těch kluků bude 10 gayů, je poměr 20 : 1 - a tedy větší šance nějaké "využitelnosti" :D
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 5. 2. 2009 14:42

4honza píše:Co se tyce pomeru kluku a holek ve tride, tak si ze SS pamatuju na dva pomery :D Ale ani jeden z nich nevydrzel... oba pary se rozesly

Hmm, tak nám se tu studenti párují celkem úspěšně... Během studia se vzájemně pozná většina studentů. :mrgreen: A čas od času i učitel :nenapadne

Jinak, já su na chemický průmyslovce. Čekala jsem převahu kluků a zatím... původně 8 kluků, 22 holek... dnes 5 kluků a 17 holek... ostatní třídy jsou vyrovnanější nebo je tam víc kluků... holt jsem to nějak nevychytala :kuk: Ale jak říkám, my jsme "malá škola" a většina lidí se tu pozná...

No a jinej extrém - spolubydlící je na elektrotechně a zas jsou v celým ročníku (A-F) dohromady asi 2 nebo 3 holky...
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 2. 2009 19:59

To bych ty "holky" nechtěl vidět.
Anonymous

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 2. 2009 20:01

Sněhurka a Ježibaba se rozhodujou, kam půjdou na vejšku.
Sněhurka - no já půjdu na VŠE. Nebudu tam sice nejkrásnější, ale budu nejchytřejší.
Ježibaba - já půjdu na mat-fyz. Nebudu tam sice nejchytřejší, ale budu nejkrásnější :D
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 5. 2. 2009 22:02

PatrikChrz: to me prave stve. Pac ja na matfyz hodlam jit...
ale tak co, matfyzacka je prej peknej kluk...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod 4honza 5. 2. 2009 23:45

ale matfyz neni skola, ale spise diagnoza :potichu
4honza
Datel roku 2009

Předchozí stránkaDalší stránka