Váš nový Rozvrh

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 4. 9. 2006 10:59

Revan: panečku, průmka v KH...každej den jsem kolem ní chodila na autobus k Tyláku :)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 4. 9. 2006 11:01

Sar1n píše:hmm to je hezký ale měl si to i s praxema a s dílnama a navíc průmka je trošku o něčem jinym než ten icht*lní gympll/quote]
Nikoli. Ve 4. ročníku Praxe není. Průmyslovka = Teorie teorie teorie.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 4. 9. 2006 11:13

Presne tak. Praxi jsme na stredni mivali 14dni v kuse jinak jsem byval ve skole. Jeste si na to pamatuju. to se muselo chodit do skoly snad petkrat tydne... Brr, uz bych si tezko zvykal...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 4. 9. 2006 11:46

Drive me rozvrh docela deptal, protoze ranni vstavani neni nic pro me, ale ted si nemuzu stezovat. Driv nez ve 12.00 me ve skole nikdo neuvidi... holt, rad si pospim ;-) Navic jsem si uz odvykl chodit do skoly v pondeli a v patek. At zije studentsky zivot :-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mickaelb 4. 9. 2006 12:06

Fakt diky za ty dve hodiny na vic...opravdu diky :roll:
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 4. 9. 2006 12:31

mickaelb píše:Fakt diky za ty dve hodiny na vic...opravdu diky :roll:


Já také...

btw: Rozvrh jsme ještě nedostali, páč ho vždy minimálně 3x předělávájí :mrgreen: ... někdy i během roku :lol:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 4. 9. 2006 13:16

2 hodiny navic a k cemu? K cemu? Neni ta Buzkova ****?
Obrázek

//iwi: mluvíme slušně!!
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondřej Čada 4. 9. 2006 15:12

Já chodím do 8. tř. ZŠ a mám to takhle:
Po - 8:00 - 13:30
Út - 8:00 - 13:30
St - 8:55 - 13:30
Čt - 8:55 - 13:30, 14:30 - 16:00
Pá - 8:00 - 12:35

A nechápu, proč máme tělocvik pouze jednou týdně a angličtinu jenom dvakrát. Za to bych doopravdy vraždil :twisted: :twisted: .
"I carried a torch for you through the wind and rain,
I'll never forget you, but I won't see you again." - PHIL COLLINS
Ondřej Čada
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 4. 9. 2006 15:51

Ondřej Čada: Jen jednou týdně_ Hernajs, to se máte. Nás tam nutili chodit dvakrát! Nejhorší předmět...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 4. 9. 2006 15:53

jo my jsme meli telak taky jen jednou tydne.

ted co si sestavujem rozvrh sami tak je to vo necem jinym a navic ted se sam sebe ptam proc jsem si dal 2 semestry dobrovolne TV. :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 4. 9. 2006 16:05

Telocvik jenom jednou tydne??? :shock: Jezismarjaaaa, no co ja bych ja chudak delal?! To bych asi neprezil :lol: :lol: :lol: .... pridavam se ke kodlovi - TV nejhorsi predmet :mrgreen:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 4. 9. 2006 16:10

Nejak nechapu co vam vadi na tv :)
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondřej Čada 4. 9. 2006 17:13

My v tom tělocviku moc necvičíme. Spíš celou hodinu hrajeme fotbal nebo florbal. Je to nejzábavnější hodina. Já bych mohl mít tělocvik každý den. Od první třídy jsme ho měli 2x týdně a teď jenom 1x :cry: .
"I carried a torch for you through the wind and rain,
I'll never forget you, but I won't see you again." - PHIL COLLINS
Ondřej Čada
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 4. 9. 2006 17:34

My jsme právě museli dělat nějaké gymnastické sestavy a podobný kraviny. Pro drobečka jako já skutečně paráda pobíhat po kladině a čekat kdy si zlomím páteř... Zlatá sexuální výchova. škoda, že k tomu nebyla praxe. tu si člověk musel udělat ve svém volném čase :-P
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kindrman 4. 9. 2006 17:39

No já teď nastoupil do prváku na mosteckou SPŠ a máme denně od 7:35 - 13:45 z toho 5*7h a z toho 2* volnou hodinu

P.S: ještě mě zaujalo že máme 3 hodiny ČJ/lit a to hned za sebou v jeden den :-D
Naposledy upravil Kindrman dne 4. 9. 2006 18:54, celkově upraveno 1
Kindrman
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků