Jaké bylo vysvedčení???

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 7. 2007 16:37

No, já nevím. Nechci samozřejmě říct, že člověk, co má trojky na ZŠ je hloupý nebo něco podobného! Jen si myslím, že základní učivo není nijak obtížné na to, aby člověk musel mít třeba v 6. třídě 6 čtyřek, to mi připadá trošku divné. Že to člověku ujede a dostane trojku, to se stane, ale aby měl většinu známek židlicovitého tvaru, nevím nevím.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 7. 2007 16:43

Tak holt kdyz ma nekdo 6 ctyrek, a taky jich znam dost, tak bude v zivote delat neco jinyho nez studovat VS. Kdyz to reknu hnusne, tak nekdo ty rucni prace taky musi delat...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 1. 7. 2007 16:50

Jestli nekdo dostava ctyrky na vysvedceni na zakladce, musi tam fakt delat houby. Ja mel ctyrku poprvy na konci devitky, a to jenom proto, ze chemikarka na 4 mesice zdrhla a nemohl jsem si ji opravit...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 7. 2007 16:51

Jasně, já ale jen chci říct, že téměř každej člověk má na to, aby např. vystudoval VŠ. Jen to dá jednomu méně práce než druhému. Tím chci říct, že podle mě člověk nemusí mít v 6. třídě čtyřky.

Já měl na ZŠ vždy vyznamenání a nemusel jsem pro to téměř nic dělat, tímto trendem jsem pokračoval i na gymplu, tam jsem vyznamenání neměl, ale jedině proto, že jsem se neučil. Kdybych se učil, mám ho také. Čtyřku jsem chytl ve 4. ročníku z matiky, opět jen kvůli tomu, že jsem ji celej půl rok ani jednou neviděl.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 1. 7. 2007 16:59

Ze známek se dělá moc velká věda. Můj názor je takový, že známka vypoví o vědomostech jen hodně orientačně a o tom, nakolik je člověk použitelný, nevypoví vůbec. Proto se nemůžu smířit s tím, že se na vysokou dostanou bez přijímaček i takoví, kteří maj samé, ale ve čtvrťáku na gymplu se ve čtyřhodinovém semináři z chemie zeptaj s ledovým klidem, jestli je HCl silná nebo slabá kyselina... :?
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 7. 2007 17:05

Jj, s tím naprosto souhlasím. Většinou to je dokonce i tak, že Ti, co gympl proflákali a měli trojky ve finále dopadnou mnohem lépe než Ti, co měli vždy samé jedničky. S tímhle vším naprosto souhlasím, ale pořád mi nejde do hlavy mít čtyřky na ZŠ. Tam snad stačí dávat jen pozor o hodině a vždy něco musíš říct.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 1. 7. 2007 17:11

Já doufám, že já, který jsem gympl proflákal (v přemětech, které mne nebavily) na tom budu líp jak holčičky se samýma jedničkama, které se učily 24/7.
Ale je pravda, že čtverku jsem si na vysvědčení nikdy nenechal dát a vždycky to nějak ukecal...zas za debila být nemusím. :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 7. 2007 17:15

A to já tu štverku v prváku na gymplu klidně měla :lol:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 7. 2007 17:35

Ja mel prvni ctyrku az na gymplu ve druhaku asi... A stal jsem si za svym, tu chemii jsem se proste nikdy nenaucil :lol:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 1. 7. 2007 17:40

co maj všichni na chemii...? to je suverénně předmět s nejhorším průměrem tady...:-) nechápu :-D
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 1. 7. 2007 17:44

Takže konec 8. třídy ZŠ a mám 7 trojek a zbytek dvojky a možná pár jedniček :D
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 1. 7. 2007 18:31

[quote="Bobroněnko";co maj všichni na chemii...? to je suverénně předmět s nejhorším průměrem tady...:-) nechápu :-D-/quote]

Chemie je humus!! :-D V prváku na gymplu jsem byl šťastný jak blecha za trojku, pak nám tam došla mladá učitelka a už jsem to občas uhrál i za dva. Občas... :-)
Jinak trojku jsem měl na základce akorát jednou, v šestce z dějáku, ale ta učitelka byla mrcha, dodnes ji za to nemám rád :-) No a na gymplu už byla trojka krásná známka a teď na výšce už na známky nehledím, prostě prolézt!! A s tímto přístupem mám čtyři výborně (jednou sice až napodruhé) a jednou dobře :lol:
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 1. 7. 2007 21:13

Chemie je peknej zmetek, v pololeti jsem z ni letos dokonce propadal...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 1. 7. 2007 23:32

Chemie je nááhodou moc nádherná věc, kor taková Biochemie :mrgreen: ikdyž až budu plácat za chvílu bakalářku, tak mě ta moje euforie určitě přejde :lol:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 2. 7. 2007 06:00

Blbější předmět jak chemie teda snad ani nemůže existovat. Možná to bylo jenom učitelkou, co jsme na ni měli, ale zase se mi nezdá, že by tady každý kdo nadává na chemii měl špatnou učitelku.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků