Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 14. 6. 2005 18:17

ConPower píše:Napadl mě ale nový způsob, hodně drzý: Pokud si na testy berete svoje papíry (nám do biologie na 4 otázky stačí jedna A6-ka) jako já, udělám si tu A6-ku, ale nechám ji trochu delší. Do toho prodlouženého napíšu tahák a ten pak odstřihnu :D . Jak geniální :mrgreen: . /quote]

Teď jsem to dovedl k dokonalosti - stačí si tahák napsat v PC, vytisknout ve velikosti 3-4 a to pak decetně přidělat na spodek testu. Při odevzdávání odlepit a ani moc nepůjde poznat, že tam cosik bylo :D .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 14. 6. 2005 18:29

ConPower píše:Teď jsem to dovedl k dokonalosti - stačí si tahák napsat v PC, vytisknout ve velikosti 3-4 a to pak decetně přidělat na spodek testu. Při odevzdávání odlepit a ani moc nepůjde poznat, že tam cosik bylo :D .!/quote]

Čím bys to přilepil? A odlepil? :-) A kdyby jsi to tam zapomněl?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 6. 2005 18:31

Me nedochazi mysl kodovanych tahaku...To vam ucitel na lavici necha polozeny papir s nesrozumitelnou hatmatilkou?To tedy musi byt pekne naivni...Kdyz by vas nahodou pristihl,jak v tom hledate,zachrani vas neco od toho,aby vam ho sebral(pripadne i s testem)??
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod mbing 14. 6. 2005 18:38

Při CIT se někdy hodí binární kódování.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 14. 6. 2005 18:38

mbing píše:Čím bys to přilepil? A odlepil? :-) A kdyby jsi to tam zapomněl?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 14. 6. 2005 22:23

mareq píše:No já je píšu ve wordu, nebo klasicky na malej papír (centropenem 0,1mm :)).
Nebo když je to na písemku kde se dá použít kalkulačka, tak je nacvakám taky na kompu a pak je přetáhnu do své HP 49g+ a když je málo paměti, tak to bouchnu na SD kartu a tu pak šoupnu do kalkulačky. :Dp/quote]

tak už vím, jakou kalkulačku si pořídím :D
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareq 14. 6. 2005 22:51

TheFlyingman píše:tak už vím, jakou kalkulačku si pořídím :D:/quote]

Pořiď, je fakt super :)
Kdybys jí chtěl levnějc, tak Ti tu mou můžu po zkouškovym prodat... :D

Napadlo mě ještě, že jsem dělal tahák ve stylu takovejch těch starejch lejster co jsou vidět např. v pohádkách. Jsou zarolovaný z obou stran. A když je popíšete od zhora až dolů a zamotáte akorát "do ruky" tak se s tim super pracuje "jedním prstem" :wink:
mareq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SDR 16. 6. 2005 22:18

Já používám už dlouho jednu jedinou metodu: vezmu dvojlist A4, na str. 1 je podpis datum a podobný věci, na str. 3 je pak tahák klidně přes celou stránku. Nikdy na mě nikdo nepřišel :-) Při odevzdávání pochopitelně str. 3 s tahákem odtrhnu a otočím jí na nepotištěnou část.
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 16. 6. 2005 22:42

Nalepím tahák pod průhledné zelené pravítko...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 18. 6. 2005 19:03

jak na co.. na nejake predmety se to vis zakreje tuzkou mezi text nekde pocitac.. je to ruzny :)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 23:11 21. 6. 2005 23:07

zabari :) - u nas lidi zacali pouzivat UV pen kterym co chteli napsali na lavici a pak maji propisku s takovym tim fialovym svetlem a osviti si tim tu cast lavice co potrebuji a je to...
23:11

Odeslat příspěvekod Mývalice 21. 6. 2005 23:18

... technický pokrok se dostal už i do této oblasti?
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod mickaelb 21. 6. 2005 23:47

Heh, ja pisu tak hnusne, ze klidne muzu psat i cesky a nikdo nema sanci to dekodovat, hned u prvniho, maximalne druheho slova se zarazi a nema sanci....
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido+ 22. 6. 2005 01:23

He he. Tak to jsme dva. :)
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adams 22. 6. 2005 02:24

:pozor2 Používání taháků je podlé. :pozor2

Proto jsem to všechno pasíroval přes káblík do jistého zařízení, jehož používání bylo povoleno. (FX-9850) :twisted: A dovednosti byly prověřeny potom u ústních.

Ale stejně, řekněte mi objektivně, opravdu si myslíte, že je to z pozice vyučujícího tak šíleně nenápadné? Není tu někdo, kdo už hlídal takové rafinované studenty? Co vim, tak všichni vykládají, jak je to nádherně vidět.
-
adams
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka