Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 2. 8. 2007 16:11

Pánejo, tu jsou všeci svatí... Já bych bez taháků neudělal ani gympl (za čtyři roky jsem byl v bioli bez taháku myslím 4x, cca 3 písemky za pololetí) a teď na výšce jsu občas na zkoušku jen s tahákem, bez i minimálních znalostí :-D
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 2. 8. 2007 20:35

L.O.T.G.: Hádám medicínu nestuduješ co :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 2. 8. 2007 20:48

Nene, pajdák :-D Bacha na mě, možná budu vychovávat další generace :lol:
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 3. 8. 2007 07:29

Střední jsem prošla bez taháku......na vysoké jsem taháky taky zatím moc nepoužívala (já sama si je "vyráběla" a také kámoška mě jimi zásobila, ale já je nijak zvlášť nepoužívala - prostě to bylo jen pro ten pocit "co kdyby") - když už jsem opisovala, tak rovnou ze sešitu (ale to jen na 3 zkouškách - předmět u jednoho učitele, který měl v oblibě dávat 3hodinové písemky - prostě jsem tam opsala celý sešit a měla jsem za 1).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 4. 8. 2007 16:33

na taháky je bezpochyby nejlepší kvalitní laserová tiskárna. ta mi pomáhala vždy nejvíc. ale jinak třeba i MP3ka s možností čtení textů, nebo nahraná 10minutová přednáška na téma a pak jak jsem poslouchal tak jsem psal :D
dále dobře fungují "UV propisky"
pokud jde o vzorečky, ty jdou jednoduše zakódovat :-)
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xmickey 14. 8. 2007 09:36

Já taháky píšu ručně a používám klasiku, papír s tahákem schovaný pod papírem s písemkou... Někdy to jde i že mám učebnici nebo sešit schovaný pod písemkou :D
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 11. 2. 2008 22:11

Nevite co pouzit za tahak na statnice? :D V tahacich jsem mistr, ale na tuhle ulohu jsem zatim kratkej. :D
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 11. 2. 2008 22:14

tahaky jsem mival, jak u koho se dalo opisovat, vetsinou proste to slo opsat uplne cely z tahaku formatu A4 nebo to nekdy nejde opsat ani z listecku ktery je velikosti A10 :-D jinak ja ty mrnavy tahaky pouzivat neumim tak se to radeji ucim... zas je to drina ale aspon mam lepsi pocit oproti tem co pouziji tahak... a ten nejvetsi pocit mam vuci tem sucharum co si mysli ze kdyz daj 30 tisic za semestr ze z nich neco kloudneho bude.. leda diky jejich otcum :-P :-D no to je na jiny tema...
Anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 2. 2008 11:04

spolubydlící jsou ted ve 3táku na výšce a na zkoušky májí připravenou takovou harmoniku asi z pul metru dlouhyho popsanyho pásku, širokýho tak 6cm....

To je dobrá vychytávka, pěkně si nalistuješ, z obou stran popsany, prostě něco jako se možná ještě prodávají takové ty upomínkové "pohlednice" z nějakého místa, třeba zámku atd..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 2. 2008 16:12

Na ZŠ jsem si s kamosem delali tahaky na testy do prirodopisu a dejepisu...delali jsme je na compu...pismo velikost 5 a male odstavce...rikal jsem si na stredni to tak nebude, ale obcas v tom pokracuju...:D
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 2. 2008 19:28

Mark: "harmoniky" používal táta na SŠ, ale upřímně, ke státnicím bych si to asi nelajzla, tý ostudy, kdyby na to přišli... :roll:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 13. 2. 2008 18:12

aqua

Ale ten dobry pocit ked na to nepridu. :wink: :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 2. 2008 17:58

no to zas jo :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 2. 2008 21:04

nechápu z mojí slečny, ta v životě nepoužila tahák a naopak nechápe z nás, jak se o tom třeba se spolubydlícíma bavíme..

Ona je celá nějaká moc správnácká, má blby kecy když ju táhnu mimo přechod nebo na červenou, vyhrožuje mi že semnou nepojede když jedu MHD načerno atd... :D ale to už je OT
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 18. 2. 2008 23:03

MarkFX píše:nechápu z mojí slečny, ta v životě nepoužila tahák t/quote]


To pride...ono to na kazdeho raz pride :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků