Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod froggy 15. 1. 2006 21:24

taky taháky nepoužívám, ale dobré jsou kalkulačky Casio (může být i jiná značka :) ), do tkerých se tahák dá pohodlně uložit a nikdo si toho nevšimne. On je v těchto kalkulačkách ve víku takový tahák. TeĎ bývá přilepen, ale dříve to byl tvrdý papír, zasunutý za drážkami, takže se v případě nouze dal tahák ukrýt pod ten papír, a tam ho nikde hledat nebude... .
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 15. 1. 2006 21:37

jj....tuhle kalkulačku mam a na tohle jsem už taky přišel....celkem dobrý místo, jen škoda že se kalkulačka nepoužívá ve více předmětech...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod froggy 15. 1. 2006 22:58

No ja jsem na technické škole, takže tam ji využiji častěji, ovšem občas si učitelé budou tukat na čelo, že chci spočítat něco tak primitivního jako 3^6 jinak než zpaměti.. :)
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stibi 15. 1. 2006 23:23

Chodím na Opavskou stavárnu...taháky bych používal velice rád, ale profesoři jsou jak policajti ...hlídají...moc...ale stejně jsem už ve stádiu, kdy bych se cítil fakt trapně před některýma profesorama, kdyby mi tahák našli....máme fajn profesory (až na vyjímly zamozřejmě)...
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marťulka 17. 1. 2006 18:15

No párkrát jsem si uložila tahák do mobilu. Máme pár profesorů, kteří při písemkách sedí....... dá se to celkem dobře použít. Jen musíte vědět kdy je ta správná chvíle....
Marťulka
Čtenář

Odeslat příspěvekod mickaelb 17. 1. 2006 21:11

Tak ted sem tahak do fyziky na vzorecky nekde stratil, tak sem si musel v pisemnce z dynamiky vystacit pouze s jedninym co sem si pmatoval (F=m.a) a kupodivu sem s nim jakymsi kouzlem vypocetl vsecko :D :D :D ale nevim jak to bude se znamkou :D :D
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 17. 1. 2006 22:36

mickaelb píše:...jedninym co sem si pmatoval (F=m.a)...

To je taky snad jediný co potřebuješ ;).
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod thoosah 24. 1. 2006 15:36

Tahak si vytisknu ve wordu a nalepim na nejakou sirsi tuzku sede nebo modre barvy. Cely ho obklepim lepici paskou (ta je tam proto, aby se propiska leskla a nesel videt tahak) a kdyz pisu nikdo si nemuze vsimnout, ze neco opisuju. Uz nejednou stala ucitelka u me lavice a divala se pres rameno na muj test, to tuzku v ruce otocim tahakem smerem k dlani. Proste to vypada, ze se divam na papir, ale omyl :) Uz pres rok mi to vychazi. Doporucuju 8)
thoosah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gabikao 30. 1. 2006 12:29

Tak ja som bola tahakova prebornicka a moje skusenosti teraz zurocujem, ked pisem s mojimi drahusikmi pisomky. :twisted: A dik za tipy, hold ja stara skola by som na tie niekt. pc triky sama neprisla. :mrgreen: :mrgreen:
gabikao

Odeslat příspěvekod christian 30. 1. 2006 13:16

Ted nad tim premyslim, ze jak nam ve skole zatrhli jakykoliv opisovani (trestano nekdy krute), tak se toho nejak naucim vic a pamatuju si to nez abych to nekde tupe opsal.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod marz 8. 2. 2006 18:43

nevim, jestli to tady uz nekde neni:
http://www.sparkys.cz/shop.php?typ=s&su ... 04&id=1804
skoda jen, ze uz je vyprodano.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 8. 2. 2006 21:36

Nebo já taky měl tužku, ze které se vysunul papír a na něj jste si napsal tahák,taky celkem dobrý...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 21. 5. 2006 21:13

to sem měl taky, ta byla dobrá
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod spage 8. 8. 2006 21:58

ja si udelam takovej pruh papiru, na kompu napsanej, ten dam na zapesti jako hodinky, a k tomu vezmu kosili s dlouhym rukavem, ktera ma taky u zapesti knoflicky a pred nima skvire, takze tou skvirou koukam na ten tahak. super metoda, a kamarad ma hodinky od fossilu s palm os a dot. displlejem, takze si ¨tam jednoduse nahraje .txt soubory a jede
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 8. 8. 2006 23:48

hm...a kolik ho ty hodinky stály? :lol: ...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka