Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kubakod 17. 9. 2005 17:17

Ja ty tahaky nedelal, proste jak sem sel na zkousku, tak sem si neco od nekoho pujcil a nekdy sem to dostal darem. A ty mi pak zustaly.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 17. 9. 2005 21:26

Preferuji vlastní výrobu. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 10. 2005 17:56

Ruční výroba nadevše....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 10. 2005 18:02

Taháky zásadně nedělám k maturitním předmětům kromě maturitní literatury a ostatních nematuritních předmětů. :-)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 10. 2005 18:11

JÁ taháky psal už od základní školy.....všechny ručně.....na několik vyjímek....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 18:25

ja teda tahaky pouzivat vobec neviem :( bud mi ho najdu, to sice malokedy ale jednoducho neviem byt tak napadny, musim sa to ucit... :cry: :cry:
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 12. 10. 2005 19:16

Jednou na nejmenovane VS, ale neni to ta soucansa ;-) se mi stalo, ze sem na matice mel tahak pod pairem, na ktery se pocitalo. Jenze zkousejici i asistentka zacali obchazet lidi a kontrolovali, jestli mame ty papiry podepsane spravne podle indexu. Ja byl hned druhy na rane a nestacil sem tahak schovat, takze jak ta pani azvedla papir, tahak oba uvideli. Ja samo hned zrudnul a cekal ze poletim jak spinave pradlo, ale oni se tomu zasmali a nechali to bez komentare. To sem teda cumel. Mozna mysleli, ze tam mam jenom nejake vzorecky, ale to se mylili. Byla to komplet vyresena varianta "K", o ktere jsme vedeli, ze bude, protoze holky to den predtim zjistily od ciciciho ani nevim za co :-) Takze sem jenom udelal tri male jakozechyby a byla z toho pekna trojka s nabidkou, ze na ustni mi da za dva. Dekuji nechci a nazdar matiko :-) Jo tehdy sem jeste nevedel, ze se ji stejen budu muset naucit...
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honzat 19. 10. 2005 18:17

Můj nejlepší tahák byl na A4, kdy jsem ho měl na lavici a ještě jsem řekl učitelce že mám tahák a ona ho nenašla :lol: a kamarádovi vedle našla o velikosti 5x4cm ..
Jinak nejkurioznější tahák bylo ústavní právo vyryté na tužce :D , ale ne u mě
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 10. 2005 18:23

Tak teď už používám jenom jeden druh taháku... vyfotím si tahák někoho jiného makrem, mobil strčím do penálu a dělám že si hraju s tužkou, se kterou ve skutečnosti manipuluju s joystickem, jednoduchý jak facka... kam ta technologie spěje ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 19. 10. 2005 18:24

Já mám svůj milovaný Psion Revo, který všichni neznalí považují za kalkulačku :)
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 19. 10. 2005 19:45

No tahaky sem nedelaval, ale ten na gymplu se v tom jede ve velkem, cela trida si okopiruje neci tahak napsany 3kou pismem a uz to jede ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 23. 10. 2005 13:11

Tahaky si delam zasadne ve Wordu, protoze se na mensi prostor vleze vic veci nez kdybych to psal rucne. Pri pisemce ho mam zasadne v ruce ... ano, proste ho drzim v ruce. Uz se mi to 5 let osvedcilo, takze OK. Jeste mi ho nikdo nikdy nenasel. Jednou jsem si ho dal na koleno, ale to je na dve veci, protoze je to strasne napadny, kdyz se pri pisemce divam jakoby mezi nohy.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 23. 10. 2005 13:28

To jsme kdysi na stredni taky delali.. Napsat tahak ve wordu nejakym malym pismem.. Akorat to chtelo kvalitni tiskarnu...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 10. 2005 15:32

hlavni je mit po ruce dost napatlanyho inkoustu a pak udelat poradnej obtisk ruky na papir !!! ... a ja sem rimmer .. 400x :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ing. FijoK 20. 11. 2005 12:36

doteraz som tahaky vypisoval rucne, ale prisiel som na lepsiu metodu - mobil. Na mobile (K750i) si makrom nafotim text a je to :) Popripade si tahak napisem do poznamok a zobrazim na hlavnom displeji. No a spojenie cez BT tiez nie je zla vec :lol:
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Ing. FijoK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků