Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 29. 4. 2008 21:58

bombul: detem nic jinyho nezbejva, to je pak debilita rodicu... vim sam jak to vypada kdyz decko nejde smerem jakym by si rodice prali...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod bombul 30. 4. 2008 20:02

No ved jasne to bol skor len taky niaky vykrik do tmy...moj otec sa tiez pokusal mi vnutit podla jeho nazoru prospektivny odbor ale presadila som si svoje, ja nebudem skakat ako niekto piska. 8-)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 4. 2008 23:28

to je dobrý, že to víš...já zjistila co chci dělat až v 22ti... :oops:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 5. 2008 22:50

Ona je krásnej příklad dcerky bohatejch rodičů, která je ale naprosto blbá. Přesto do ní chtějí nějakým způsobem nahustit "dobrý vzdělání", takže je na všeobecným gymplu s tím, že ten nějak proleze (podvody, taháky...) a potom zřejmě půjde na soukromou VŠ kamsi...

Jinak s tou svobodou rozhodování souhlasím, rodiče tím "v dobrým zájmu" můžou dítěti pěkně zkazit život. Vyjímkou jsou případy dětí, který evidentně chtějí najít největší flákárnu a budoucnost je nezajímá...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 11. 5. 2008 11:42

Moze byt rada, ze ma takych rodicov akych ma. Aspon neskonci na podpore alebo ako predavacka v Tescu a trufam si povedat, ze toto by jej zivot zkazilo mnohonasobne viac
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 11. 5. 2008 19:57

Player.: pokud chtela tu nejvetsi flakarnu tak mozna muze rada bejt, jestli mela jasne vybrano co ji bavi (i kdyz jestlize je blba tak asi tezko) tak je to od rodicu hnus...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Efke17 5. 9. 2008 21:40

Na zakladce jsme tahaky lepili ucitelovi na zada... Blby bylo kdyz celou pisemku sedel na katedre a blbe na nas cumel... Vrrrrr;-)
Efke17
Čtenář

Odeslat příspěvekod xMishalgax 3. 3. 2009 09:54

Ja vsechno resim pres mobil - vsechno si pekne vygooglim ;]
Školní, vědecké práce a texty všeho druhu: rychle, kvalitně a originálně.
Užívejte si studentského života naplno www.referatyzababku.cz
xMishalgax
Čtenář

Odeslat příspěvekod Unleaded 3. 3. 2009 13:07

Já taháky moc nevyužívám, jsem spíše proti nim, ale když to musí být, tak mobil a na něm zapnutý APR, papírek v krabičce s kapesníky nebo v učebnách, kde není zepředu vidět pod lavice (je tam deska) normoš A4 :D
Unleaded
Nadšenec

Předchozí stránka