Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2007 11:21

héééé, a tys ho radši předem vyhodila a pak se ti hodil že??? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod marz 29. 1. 2007 15:13

Tak jsem se vratil z uspesne absolvovane zkousky. Nidk si toho tahaku nevsiml :-)
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Revan 29. 1. 2007 17:28

Tahaky pouzivam a pouzivat budu, nevim z jakyho duvodu bych se na elektrotechnicky prumyslovce mel ucit takovy kraviny jako co napsal Viktorin Kornell ze Všehrd nebo Bohuslav Hašištejnský z Lobkovic.

Pokud nekdo opisuje kazdej predmet a je jinak uplne dutej, tak to je spatny.
Ale pokud nekdo opisuje jen v predmetech ktery sou viditelne k hovnu, tak je to zcela na miste. Nevim proc bych se mel ucit blbosti, kdyz se misto toho muzu bavit a pak si koupit od spoluzaka tahak.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2007 22:34

Revan: hádám že si v prváku že??

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Hondaq 29. 1. 2007 22:48

Mawe47 píše:ted me pri zkousce nastvalo, ze zenska prohlasila, ze koho chytne s tahakem, toho vyhodi... nevyhodili nikoho a az pri opakovanem nacapani mu pouze sebrali tahak... at zije spravedlnost:)

Voni vždycky strašej... nesmíš se nechat odradit :wink: :)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 29. 1. 2007 23:53

Revan píše:Nevim proc bych se mel ucit blbosti, kdyz se misto toho muzu bavit a pak si koupit od spoluzaka tahak.

Treba proto, ze to pak na maturitu jako kdyz najdes, nebo pro vseobecny prehled. Vis, jaka je to ostuda, kdyz se nejaky nekdo zepta na neco z nasi historie a cizinec to vi a cech ne?? A to je jeste treba student.... :hm
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 1. 2007 00:52

že? zajímavý jak hodně studentů ani neví kdy byla 1. světová válka a taková důležitá data... Nebo státni hymnu (ale přiznávám že tu taky moc neumím)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod marz 30. 1. 2007 01:13

Myslim, ze ta hymna uz se resi jinde, teda v tematu od tebe :-)
Ale tahaky podporuju, clovek se nauci, ze v zivote vse nemusi delat uplne ferove, ale zase, mi tahak na kazdou blbost, to je hodne zbytecne.
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 1. 2007 11:09

Marz: jo no, sem myslel že se ta hymna bude dost řešit, tak sem pak radši založil novy thread....

Sorry za OT

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Revan 30. 1. 2007 15:01

MarkFX píše:Revan: hádám že si v prváku že??
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 1. 2007 15:17

Revan píše:
MarkFX píše:Revan: hádám že si v prváku že??

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod John Eric Boulton 31. 1. 2007 22:37

Taháky nepoužívám a ani nehodlám, zatím mám ještě svědomí 8)
John Eric Boulton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zajíček 7. 6. 2007 19:12

no tak ja taháky používam..používam je ale jen do dějepisu(z toho mám za 4..buď je mí kamarádi špatně píšou a nebo špatně opisuji)
a potom do STM-stavební materiály(z toho mám už za 3..takže buď je už čtu lépe a nebo se kamarádi v tomto předmětě s tahakama zlepšuji) jinak tahák jsem si nenapsal nikdy..sem asi trochu líny,takže vždy den předem napíšu kamaradovi aby jej udělal(děla na pc)
juj teď sem si vlastně připoměl že mu mám napsat..zitra totiž z STM píšem :lol: takže mi držte palce 8)
zajíček
Návštěvník

Odeslat příspěvekod madeleine 7. 6. 2007 19:17

ja som sa za svoj skolsky zivot napisala tahakov a tahakov... ale k samotnej akcii som mala malokedy nervy... co mi ale pomohlo bolo, ze pri pisani tahaku som si usporiadala myslienky a pamatala som si vizualne, kde co na tahakoch bolo a podla toho som vedela, ci k otazke bolo treba este nieco dopisat, ale som zhruba napisala vsetko...

zavidim amikom testy, nic jednoduchsie asi nie je... my sme sa museli rozpisovat a trapit... :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 6. 2007 22:14

Jo, na naučení a utřídění si učiva není nic lepšího, než napsat si tahák! Akorát když je to celá knížka, už je to složitější a proto já se do toho teď už nepouštím a sprostě využívám taháků už vyrobených :oops: Tímto bych chtěla srdečně poděkovat všem mým spolužákům, co nejsou tak líní a dělají taháky pro své bližní! :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka