MUNI - mediální studia a žurnalistika

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod teplice 23. 2. 2011 20:58

Ahoj, máte někdo zkušenost s Masarykovo univerzitou v Brně? Jde mi především o to, že bych se rád dostal na fakultu sociálních studií, přesněji sem http://www.muni.cz/study/fields/1069 .

Díky za odpovědi, rád si vyslechnu vše o této škole...jestli by někdo věděl o podobném oboru někde na škole v Praze či jinde, budu rád za info :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 2. 2011 21:46

tak na FSS ti rozhodně nehrozí, že se budeš mačkat s třiceti lidma v učebně pro pět...jinak TSPčka víš, ne?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 23. 2. 2011 21:57

nevím :) mam minimum informací o VŠ :( :-/
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 2. 2011 23:32

TSPčka minulých let a pár cvičných jsou dostupné online, tak na to mrkni. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 24. 2. 2011 19:15

Jenže já nevím co to je tsp :-[
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 2. 2011 21:20

Test studijních předpokladů, takovej jakoby IQ test...různý části, logický, matematický řady, nějaká ta čeština, už přesně nevím, je to pár let, co jsem je dělala, ale určitě si je zkus nanečisto (80 otázek, 80 minut) http://is.muni.cz/elearning/warp.pl?qur ... Ftsp.qwarp
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 24. 2. 2011 21:32

děkuju :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 26. 2. 2011 23:06

V Praze máš na FSV Mediální studia, je to kombinovaná forma, takže výuka jednou za měsíc. Ale fajn :-) Přijímačky jsou z testů SCIO - OSP (obecné studijní předpoklady).
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků